Chodia vám balíky?

tatiana8358
30. nov 2011

nedeje sa nieco na poste ??akosi mi stale nechodia dva baliky,pre mna ,ktore uz boli poslane pred 14dnami ,maminky odosielatelky pisali ze su poslane ,,dnes mi prisiel balicek pre maleho, ktory bol odoslany 29,,a je tu ,,na poste som sa bola pytat ci tam balicky niesu nahodou zabudnute ale nic nenasli tak neviem 😒 ,,mam ich este cakat ?,ako to riesit s predavajucimi ??vsetko som platila vopred na ucet ,,a baliky nemam,,

223ivuska223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrianai
9. dec 2012

pokiaľ sú balíky posielané obyčajne - to sa strácajú bežne a pošta len skonštatuje, že sa to vyhľadať nedá 😠 , lepšie je poslať doporučene, pri strate môže pošta preplatiť max.12€, najlepšie je asi poistiť, no to si už zvážiš, či sa ti to oplatí...Mne sa stratili tiež asi 2 zásielky, boli ale poslané obyčajne a našťastie som za ne neplatila žiadne veľké peniaze - max. do 3€, s predávajúcou som to nijak neriešila...

abbey1
9. dec 2012

Pošta klasicky nezvláda predvianočný nápor. Mne už niekoľko dní cestujú mnou podané balíky. zajtra sa chystám volať na poštu. Garantujú doručenie do xy dní, naúčtujú priam letecké prepravné a potom si dajú načas. 😠 😠 😠

astika
9. dec 2012

Som na tom podobne, už vyše týždňa cestuje ku mne balík 😠 , snáď sa ho aj dočkám.

leniciatko
9. dec 2012

dopočula som sa, že pošty prechádzajú na nový počítačový systém tak preto. a začali snehové kalamity 🙂