Chutí vám sushi?

lehotka
9. máj 2011

Kocky, manzel ma pozval dnes vecer na sushi, ale mne sa to nepozdava, mam ist? 😀 chutilo vam to? 🙂

gab
9. máj 2011

ja neznasam tu lepkavu ryzu na tom, brrrrrrrr a ta surova ryba k tomu ☹ 🤐 😠 ...

yanus
9. máj 2011

ja by som to pocas tehu nejedla!!!!!

terrs
9. máj 2011

Urcite to pocas tehotenstva nejedz, predsalen surove ryby su surove ryby..

elledriver
9. máj 2011

nejde ani tak o to, ci chuti, ale ci sa moze. behom tehotenstva sa to vobec neodporuca, je to vo vsetkych anti-zoznamoch na prvych prieckach. ja sa priznam, ze som to par krat porusila, lebo som mala obrovsku chut, ale len v najlepsich restikach.. ziadne pochybne zdroje... takze takto sa skor zamysli 🙂

bubelko
9. máj 2011

ja mam sushi velmi rada. okrem tych so surovou rybou sa robia aj so zeleninou, a tie mozes aj pocas tehu. tie rybacie by som nejedla, pretoze je to surove maso 😉

mirka907
9. máj 2011

ano velmi...v tehotenstve ale urcite klasicke sushi alebo sushimi nie...tak ale napriklad mas tam aj vyprazane krevetky s ryzou, tak to napr. mozes....tie surove zalezitosti a wasabi (japonsky zeleny chren extremne pikantny), ktore su zaklad sushi ale radsej nie...

ninan2
9. máj 2011

nuz mne sushi velmi chuti, aj ked som mu prisla na chut az postupne, ale odkedy som tehotna tak som sa ho ani nedotkla, surove maso je velmi nebezpecne! Kazdopadne ist mozes, ale daj si len vyprazane ryby alebo uhorkove sushi a pod...

anjelicek26
9. máj 2011

Mne chuti velmi, ale pocas tehu rozhodne nie, je to riziko.

tea333
9. máj 2011

surova ryba radsej nie, ja som jedla len par krat pocas tehu, z overenej restiky 😅 , ale je sushi s redkovkou, uhorkou, losos na cibulke, opekana krevetka, potom byva maki opekane v tempure, nie je problem..

beruska.zuzanka
9. máj 2011

mňam mňam, ale ako kočky prízvukujú, surovú rybku vynechaj 😉

sybilka
9. máj 2011

Ja ho zbožnujem ,ale ked som ho jedla prvý krát tak som si myslela že aj posledný ...mužovi som hovorila že teda toto ja nemusím a potom asi o týžden si ho dal on a mne sa tak začali zbiehat slinky že som si dala aj ja ...a čuduj sa svet ,odvtedy mi chutí a velmi 😀 .Takže ak si dnes nepochutíš nezufaj uvidíš že druhý raz ti chutit bude 😅 Moja dcéra hovorí že tam určite je niečo návikové ,lebo odvtedy ho jeme každu chvílu.Tak ti prajem dobru chut . 😉

monika15
9. máj 2011

Sushi je super, ale v tehotenstve je to velke NO NO .....

titkovamiriam
9. máj 2011

nie nemam to rada no zjem ak som pozvana alebo ak ho niekto robí doma a ani slimaky ani morske príšerky mi nič nehovoria 🙂

ba80
9. máj 2011

ja ho milujeeem, prave som ho dojedla... 😀 😀
...ako tehu mozes, ale daj si napr. vajickove, avokadove, uhorkove... 😉

luy
11. máj 2011

No ja také nemôžem,a viem že tehotné nesmú.Ja som konzervatívny jedák a občas vyskúšam niečo,ale sushi bol teda zážitok čo si nikdy nezopakujem.No ked niekoho milujeme ideme s ním aj na kraj sveta.Takže jednoduchá odpoved na tvoju otázku či ísť či nie.Ja by som z manželom šla všade kde chce,jednak že ma pozval a jednak preto že ho milujem.

maznacik007
11. máj 2011

mam velmi rada susi.... a robim ho aj doma v tehotenstve by som ho z restiky nejedla len doma robene a ryby beriem priamo z rybej predajne nie z hypacov a tak

edie63
11. máj 2011

Milujem sushi, ale ako tehotna som tomu odolala.

lienockaa
11. máj 2011

nie nechuti..a ani ziadne surove maso..t.j. ani tatarak by som si nedala..a nielen v tehotenstve, ani normalne nechcem..uz ta predstava, ze nieco surove mam zjest je mi protivna..

viera27
11. máj 2011

MIlujeeem. A ako uz kocky vraveli predtym, mas aj zeleninove a rozne druhy, to sa moze. Inak ak je niektora z BA, tak v Eurovea je pre mna uplne top sushi a japonska kuchyna. Sajado sa to vola, all you can eat . Tam je neskutocne mnozstvo takehoto jedla, sa tam chodime obzierat. A nielen sushi, ale aj grilovance kadejake, maso na rozne sposoby, polievky, dezerty. No nadlabne sa tam cela rodina, luxusna restika a 15,90 / 9,90 je uplne super cena.

jenie123
11. máj 2011

ja sushi milujeeeeeeem.. a robievam ho aj doma.. teda len pre mna, lebo manzel ho nemusi.. ako pisali kocky, daj si, ale len so zeleninou.. normalne mi az slinky tecu.. 🙂 tusim si ho v najblizsej dobe urobim.. 🙂

adriana7
11. máj 2011

ja som sushi prvý krát jedla si pred 10 rokmi na jednej recepcii, vtedy to ešte vôbec nebol taký hit, preto som mohla zjesť všetko 😀
doma ho robím previdelne, dobrá alternatíva, ktorá nahradí surovú rybu je matjes v oleji, ale ja robím hlavne vegetariánske...
prínos sushi pre zdravie tkvie ale v "obale", morská riasa, do ktorej sa sushi roluje je bohatým zdrojom takých minerálov, ktoré ti neposkytne žiaden multivitamín a ktoré v prírodnej forme nemá šancu stredoeurópan bez mora skonzumovať
takže v tehotenstve áno, len trošku porozmýšľať aký druh (aj ja som jedla celé tehotenstvo)

bealondyn
12. máj 2011

ja mam sushi velmi rada, ale ako pisu ostatne mamicky, v tehotenstve ho jest nemozes, teda to so surovou rybou. ja som pocas tehu odolala statocne, ale ked mala moja mala asi 4 mesiace, uz som mala veeeeelku chut, ale kedze som dojcila, dala som si len 2 kusocky a na druhy den bola mala cela vyhadzana na brusku a hrudi. ☹ takze pozor potom aj na to.

smoulinka22
25. máj 2011

Mne sushi osobne vôbec nechutí.. vyskúšala som aj "sushi" za 5 EUR v číne ale aj aj sushi za 20 EUR a teda ten rozdiel v cene tomu nepomohol aby mi to chutilo :D

nice202
25. máj 2011

milujem ho. velmi
😝

lienka1
26. máj 2011

ja ho milujem, ale kedze som teraz tehotna, musim odolat 😝

patra28
19. dec 2012

Ja som tehotna a papam sushi ale len vegetarianske a ziadne riasy upozornujem 🙂 ani zazvor len ovonat 😀 a ani wasabi!!!!!ja so na tom zavisla uz 3 rok papam len sushi a teraz ryby nemozem nooo tak som si povedala ze vegetarianske a papam ho 4 krat do dna.A zuby mam ako Hollywodska hviezda.A nejeden lekar to povedal 😀

lussy23
19. dec 2012

ja by som to jedla len v krajine, kde sa to vyrába, teda v Japonsku alebo v číne. Surová ryba môže byť aj jedovatá, povedal to brat.