Cítite sa byť sexi, keď máte malé prsia?

1. okt 2020

Celý život sa tým trápim. Snažím sa páčiť sama sebe aj mám priateľa ktorému sa páčim taká aká som ale ide ma rozdrapiť keď sa otočí za ženou čo má veľké cecky. Ako sa prijať ? Plastiku nechcem nemám na to momentálne financie aj neviem si to predstaviť mať to v starobe. Zaberá aspoň nejaké cvičenie alebo tabletky? Chcem sa mať rada taká aká som a cítiť sa sexi tak ako sa cítia druhé ženy. Mám ich odkojené špicaté Áčka idú od seba nie sú vôbec pevné 😢

nikaella
2. okt 2020

Ja mam minus trojky 😂 a je to fajn. V rodine maju vsetky minimalne D, ale teda vobec nezavidim. Ja som spokojna. Male, skladne. 😁

lolitka25
2. okt 2020

Necitim. Ale mm ich zboznuje🙄. Mam lievikovite vykojene prazdne nic.

ercsika
2. okt 2020

Ahoj ja mam minus 1 🤣 mam 34 rokov a momentalne vazim 46 kg. A áno dlho som mala mindraky z toho ze nemam vacsie poprsie a ze som chuda . Na základke sa mi vysmievali ze nemam ani cici ani rici, bohuzial z maminej strany som nedostavala ziadne porozumenie .nastastie aj to preslo.
Ze co sazmenilo? Zmenila som si postoj k veci. Mam aj manzela aj 2 zdrave deticky. Nenosim velke vystrihy , a ni crop top tricka ( po detoch mam ovisnute brucho ) Radsej ukazujem to co je na mne pekne. Hlavu hore 🙂
P.s : Každa zena je krasna

galioska
2. okt 2020

Dam ti jednu radu, otacaj sa za velkymi kozami s nim😂🙏

marca12
2. okt 2020

Vymen priatela. Chlapi sa pozeraju,ale rozumny chlap sa pozrie decentne. Na druhej strane hmmm ktora zena by sa citila sexi s Ackami. Tie co pisu,ze maju male, maju aspon Becka a to uz su aspon nejake. Ale co je zasadne dobre sa mozes citit aj s plochou hrudou,ale musis vyznavat ine hodnoty ako velke prsia.

eeffka
2. okt 2020

@aiti bez uhladu na velkost podprsenky ta zena nie je krasna ani nahodou, ma iba zaujimavu tvar

kubkovamama
2. okt 2020

Ak sa tým trápiš celý život,všetky čo ti tu napíšeme,že netráp sa..je blbá rada.Je to v hlave,každá ti to tu vlastne napísala.Je to pravda.Ja som mala kedysi veľké prsia-ale tvar veru nič moc..lieviky a do strán.Po prvom pôrode Ačka..a cítila som sa oveľa lepšie,oblečenie akékoľvek,mohla som s nadšením športovať,behať,čo aj okolie ocenilo(nemyslím chlapi,čo ťa po nich,robíš to pre seba)..a aj ked mi raz do roka prišlo ľúto,že sú malé..iné veci to na mne vyvážili,že mi to nenicilo sebavedomie.Skor na tom potrebuješ popracovať.Zameraj sa na celkové cvičenie,zrejme si štíhla,popracuj na zadku,nohách,ramenách,dobre držanie tela a silná chrbtica hneď opticky zmeni k lepšiemu aj oblasť pŕs.Zachvilu budem kojit 3x..a vôbec ma netankuju prsia,trápi ma ako zhodim stehná a rit a nadobudnem ploché brucho.Prsia si ľúb nech vyzerajú ako chcú-zivili totiž dieťa a to niektorým chlapom hlava neberie,prečo nedosiahnu pôvodný stav.A tvojmu to možno aj tak neva.

eeffka
2. okt 2020

@ercsika keby som ja mala 34r a 46kg tak chodim v tangacoch po namesti 🤣

aiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
altaya
2. okt 2020

Ahoj, ja som na tom podobne, malé áčka, odkojené. Keď som bola v puberte, dosť som sa kvôli tomu trápila. Občas si aj pomyslím, že aspoň o pol čísla väčšie keby boli, ale to riešim len pri kúpe letných topov a tielok lebo nájsť niečo bez vystrihu, resp.s normálnym výstrihom býva pre mňa často boj. Ale no čo, niekde nemám,niekde mám viac. Aktívne športujem, cviky na prsia/hrudník sú fajn 🙂 no urobila som si devízu na "opačnom konci" 😃 vydrepovany zadok.

strigonn
2. okt 2020

Mne ako mužovi sa rozhodne páčia malé prsia na žene a veľké mi prídu zbytočne veľké 🤣💪.. Žena má vie oveľa viac pritiahnuť krásnymi očami a úsmevom ako prsiami...AK máš muža ktorý je fanatik do veľkých pŕs tak asi netuší akú krásnu, múdru a úžasnú babu ma pri sebe a nemusí mať veľké prsia aby ho očarila

dkethe
2. okt 2020

Kazda chceme to co nemame :D ja mam vykojene po kolena, vymenime? 🙂

mija_ja
2. okt 2020

Ja po kojeni a odsavani nemam prsia ziadne. Naozaj nic . Som aj velmi chuda takze na prsiach nulovy tuk,je to len mliecna zlaza a koža. A pridem si popravde velmi sexi😉 Obliect sa viem ze som so sebou spokojna a priatel ma lubi taku aka som. Co viac si priat. Zameriavam sa na pekne casti mojho tela a prsiam som vďačná ze sa aspon trosku posnazili odkojit moje dieta a dat mu na zaciatok dobry start, takze maju plne pravo vyzerat ako vyzeraju.Ci sa clovek citi sexi je o nastaveni v sebe, o prijati a sebelaske. Kazda zena ma na sebe nieco pekne, staci sa zamerat na to a nie na nedostatky. A vlastne sexi je zenska energia vychadzajuca zo zeny, nie len prsia ci zadok 😉❤️

zvoncek1234
2. okt 2020

Jasne že sa cítim sexi 😊 mám malé prsia, tiež som kojila rok a momentálne som zas tehotná a som spokojná. Aj môj muž sa pozrie, aj okomentuje občas 🤷🏼‍♀️ Nauč sa mať sa rada pomôže ti to aj v iných ohľadoch v živote 😊🍀

siska53
2. okt 2020

Jasné, že áno.. a chlapi sa síce radi pozrú, či už na peknú ženu alebo na takú, čo má veľké prsia.ale.. to neznamená, že to chcú mať aj doma.
Ty sa nepozries na pekného chlapa?

ivik4
2. okt 2020

No mozno prave to jeho otacanie Ti sposobuje tieto stavy a depky... Moj byvali tiez nemal kuska chochmesu v sebe a otacal sa

6mia6
2. okt 2020

Mne zas vadi slovo sexi. Mne keď to niekto náhodou povie tak dostanem záchvat smiechu.
Muž to našťastie nepoužíva.
Ako tehotná som mala také že aj podprsenku si kúpiť bolo sci-fi v tej dobe. A to som útla, tenké nohy, žiadny zadok. Športový typ. do miestnosti vchádzali prsia a potom ja. Bola som už skôr na smiech. Po troch odkojených deťoch mam podprsenku EU65H normálne som sa musela pozrieť 😂😂😂. Ocely život som počúvala blbé narážky, ešte aj teraz sa sem tam nájde nejaký neandertálec. 🤦🏻‍♀️
Našťastie nemám komplexy, sebavedomie mi nikdy nechýbalo. A na tom by si mala popracovať.

tajnahostka
2. okt 2020

Ano citim sa hlavne ze mam nadherne oci vsetci mi ich chvalia 🙂 som hrda na to ako vyzeram a prsia nesu pre mna prekazkou

katkadp
2. okt 2020

Ked som bola mladšia, mala som väčšie prsia.... Po dvoch deťoch som dosť schudla a aj prsia sa mi zmenšili.... Keď to mam tak pekne povedať.... A teším sa z toho.... Konečne mi krajšie všetko sedí, aj blúzky a tricka😃 a muž... Tak jasne, ze sa mu pácia väčšie, ale ja si z toho absolútne nič nerobím.... Je mi to úplne jedno....😃😃😃😃

extempore
2. okt 2020

Ja mam obvod 80-85 a velkost take väčšie C niekedy D. Prsia mam plne a pevne a dojčila som dve deti. Vsetko je to ale genetika. Moja mama ma v 65ke stale fakt pekne prsia. Bohužiaľ, mam ale velky zadok, tiez je to v rodine. A nejdem sa pre to zabiť. Moj muž to berie tak, že som v jednom balení - super kozy a ta veľká rit. 🤣🤣🤣🤣

zuzka38
2. okt 2020

Mám mini prsia, môžem nosiť teenegerske tielka a nie podprdu, odkojila som nimi tri deti dokopy cez 6 rokov, je to.len natiahnutá koža a áno cítim sa sexi 💃

jana_eyre_2
2. okt 2020

Nemala by si riešiť svoje prsia ale svojho nevychovaneho priateľa.. môj muž isto nie je slepý a vidí na ulici aj pekné ženy ale aby ich lascívne a okato ocumoval tak to ani náhodou.. (občas si všimnem veľmi nenápadný pohľad 😅 a nie je to za veľkými prsiami, ale skôr dlhými nohami.. no čo ja som ich vždy mala krátke 😂)

Mimochodom vždy som mala malé prsia, ich veľkosťou som sa naposledy trápila asi v 14tich keď mi bola veľká aj tá najmensia podprsenka 😂

A či sa cítim.sexi? Občas nie, občas áno podľa polohy mesiaca 😅 ale býva to dosť málo v mojom terajšom živote..

kristik
2. okt 2020

Mám malé prsia, odkojených 5 rokov a prsia tip-top. Žiadna zmena. Nehovoriac o tom, že štíhle žienky s malými prsiami vždy vyzerali mladšie. Ale je to úplne jedno, nejde totiž o krásu, ale hlavne o zdravie - pŕs, ale aj mentálne. Všetko je v hlave. Sú oveľa podstatnejšie veci... Pre mňa sú “silikóny” úžasným vynálezom pre ženy po operáciách, či úrazoch, nie pre tie zdravé. 🍀

tinak25
2. okt 2020

Ahoj, mám lentilky pod kobercom. 15-rocna má ochvilu väčšie ako ja. Neviem si kúpiť vôbec podprsenku. Push-up mi odstavaju. Zase v lete môžem šaty s holým chrbtom bez podprdy. Nič mi nevysi až na bruchu. Baby s mega malými prsiami aké si kupujete podprsenky?

katlin7
2. okt 2020

Som na tom rovnako, ale naučila som sa s tým žiť, plastiku odmietam z presvedčenia, nezaberá na to fakt nič. Najviac ma štve že si nemôžem kúpiť len tak nejakú podprdu. Každá mi odstáva. Dnes som bola v tescu a zahľadela som sa na tie prvé dievčenské, uskrnula som sa popod fuz (lebo ano ano, radšej než tie pidi chĺpky nad perou by som mala aspoň tie normálne pidi kozy), no vieš čo je pre frajera aj tak sexi? Keď chodím bez podprdy a cítiť keď mi je chladno 😁

via88
2. okt 2020

@tinak25 ja som nosila super jeden model belinda co pekne sadol na minikozy, ale prestal sa vyrabat takze pruser 😁 ale uz sa s tym velmi nekaslem. Nosim bralet z nujorkra a hotovo.

tinak25
2. okt 2020

@via88 mne sedí super jedna braletka od etam.
Kúpila som ju iba tu z bazara za 4€. Nikde ju už neviem nájsť. Rozmýšľalaa som, že si kúpim gélové vypchavky a vykaslem sa na push-upky.

janhe
2. okt 2020

Citim sa viac sexy nez s velkymi. Mam moznost ist na plasticke zvacsenie a ani za svet by som nesla
Ja som uplne ale uplne ze spokojna

carodejkadorot
2. okt 2020

ja mám pidi prsia, odkojili dve deti pekne dlho, aj gravitácia už pracuje, čo je pri mínusových hodnotách neuveriteľné, tak sa riadim zásadou - za svoje prsia sa nehanbím, nebudem sa hanbiť za niečo čo nemám 😁

kozova87
2. okt 2020

Hlavne neužívajte žiadne tabletky, bol prave rozhovor s plastickym chirurgom a rozpraval o tabletkach, že obsahuju látky, ktore sice môžu zväčšiť prsia ALE automaticky zväčšujú aj iné orgány, nie je to celjom bezpečná voľba, ak ťa to trápi daj si urobiť prsia, nemusíš šetriť, daju sa aj na splátky, netráp sa zbytočne v dnešnej dobe normálna vec.