Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

dominica
4. feb 2008

pre mňa bol minule gýč: golfové palice drahé jak sviňa a v nich dieťa v 20 ročnom fusaku
Ale aj niektorá móda je dosť gýčová a toho je veľa, tetovania na niektorých moc viditeľných miestach/aj keď ja tetovanie mám, ale nikto ho neuvidí 😀 /

paolin
4. feb 2008

u nas jasne vede Santa Claus a Valentyna taky nemusime. proste hlavne takovy ty marketingovy americky vymysly..

dannynka
4. feb 2008

etuska no este aj tie valentinske programy akcie 😝

sisstin
4. feb 2008

pro mě je neskutenej kýč..ty vánoční a jiný oblečky pro mimča 🤐 mi v tom přijdou jak šašové 😒

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lul
4. feb 2008

mne sa tiez nepacia sadrove postavicky. ale romantik som a taky vylet vo dvojici na eifelovku by som brala. inak o gycoch je viac aj tu http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThre...

monkula
autor
4. feb 2008

siss, myslíš ja som malý mikuláš? 😲 😲 😀 😀

etuska
4. feb 2008

a sadrové panenky Márie 🙂 Ja som tiez veriaca,ale páči sa mi iba jednoduchý drevený krížik a nie "domáce oltáriky" 🙂

martinadt
4. feb 2008

Moni haluz téma 😀 😀

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisstin
4. feb 2008

monkula: mělo to tu hodně holek..takže je to populární..ale chudák dítě si nevybere, co má na sobě 😅

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisstin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lul
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paolin
4. feb 2008

nedavno jsme videli moooc hezky kyc: rodinny domek v modernim stylu a pred vhodem dva anticke sloupy. no a na zahrade takove ty fontanky a sochy...

anatanka
4. feb 2008

Pro me je zase klise veta: Jsme spolu stastni a nepotrebujeme na to zadnej papir. Tim nechci urazit zadny nesezdany pary!

A kycem jsou pro me jednoznacne napodobeniny kabelek LV atd.

etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinadt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisstin
4. feb 2008

anatanka: no to já říkám taky..páč si mě nechce vzít..to je jen obrana.hahahahaha 😅

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka
4. feb 2008

no ja budem opakovať, tiež Santa Claus, hlavne taký, čo visí z okna, ešte možno na dome to ujde, toto ale bolo na paneláku 😝 😀 a všetky veci čo sa perdávajú v číňakoch 😀 tam sú riadne "klenoty" 😀 á spomenula som si na tie perleťové sošky - delfíny s ružičkami atď. 😀

etuska
4. feb 2008

Neviem,ci to patrí ku gýčom,no neznášam u chlapov v rokoch tzv.prehadzovacku/par pramenov vlasov,kt. zakrývaju plešinu/ 😉

anatanka
4. feb 2008

Ted jsem docetla i druhou stranku diskuze... Ehm... Tetovani a tu zmenseninu Eiffelovky mam taky 🙂 😀 🙂

bramburka
4. feb 2008

kýč je dle estetiky všechno líbivé, vše co se líbí většině a tím pádem ani nemusí být ošklivé ani urážející. takže kýč je např. obrázek zapadajícího slunce...

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
4. feb 2008

Pyramídy z umelej hmoty