Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

nyky
5. feb 2008

aponchie, tak ty penisový věcičky jsou děsný 😕 😀
a pohledy z dovolené teda posílám, ale jen babičce 😉

verulka
5. feb 2008

ikke, suhlas 😀

janickabez
5. feb 2008

nyky a co ta fotka z výletu na parníku, co ji máš v pase 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

nyky
5. feb 2008

janičko 😀 😀 😀 to jsme byli z tchánama a hroóóózně si mě chtěli vyfotit 😀 😀 😀 😀

m311293
5. feb 2008

sorry, ale pro mně je kýč, vyšívaná dečka nebo ubrus na stolku

janickabez
5. feb 2008

nyky vzhledem k tomu že mám tchána foto maniaka, tak to chápu 😀 😀 😀 😀

pak mi příjde horzně kýčovitý...nutit manžu k porodu a pak se všem chlubit, že tam byl 😀 😀 😀 😀 😀 😀

medvedik30
5. feb 2008

no, my tiež neposielame pohľadnice z dovolenky..🙂a hrozne nemám rada tie "těžítka" všelijaké farebné, so snehom, či flitrami vo vnútri.. 😝 ani osušky s nápismi kréta, korfu a pod..🙂

a fotíme tak zaujímavo..fotky sú bez nás, teda, aby sa nepovedalo, tak na pár fotkách sa obetujeme, ale na ostatných je len okolie a príroda takou dokumentaristickou formou..pohľadnice nekupujeme vôbec..

pripadá mi ako absolútny nezmysel oslava 1.narodenín dieťaťa formou gril party s počtom hostí okolo 30..podľa mňa takej oslave to dieťa vôbec nerozumie a také niečo by malo patriť len do úzkeho kruhu rodiny..nehovoriac o tom, ako to zaťaží rodinný rozpočet, taká party..

nyky
5. feb 2008

janičko, tak to jsme na tom podobně, když byl náš pejsek malej, nafotil s ním hromadu fotek - ani jsem je všechny neviděla 😝 😀
jo a já nutit manžu k porodu nemůžu, nevím, zda by tam s sebou nesekl a tím se pak chlubit?? 😕 😀 😀

m311293: babička hodně vyšívá, ubrusů má hromady, jednou je zdědím, ale co s nima to nevím 😔

evercila
5. feb 2008

no tradicne obrusy su rucna pruca, nemusi to byt gyc. A dnes sa casto kombinuje moderny design s tradicnymi vecami, je to zaujimavy kontrast, takze nyky, nevyhadzuj 🙂))

nyky
5. feb 2008

everco, vyhazovat určo nebudu, babička se s tím nadřela, ale na stůl je asi dávat nebudu, i když kdo ví, jakej budu mít názor v 50ti 😉

medvedík, ještě jsem na svý narozky žádnou párty nepořádala, takže pro dítě kterýmu je 1rok?? to je hodně ujetý 😝 😀 😉

evercila
5. feb 2008

pockaj, vyjde nove cislo casopisu moderni byt, a tam nerezovy interier s deckami na zulovom stoliku 🙂)))
ha,ha, zase admin zmaze prispevky, bo som mimo temu 🙂))))))

medvedik30
5. feb 2008

janickabez- súhlasím..nútiť ho na niečo také je blbosť..a rozprávať potom každému, že tam bol a ako to zniesol a aký je hrdina..prípadne aj nie je hrdina a odpadol..no, vrchol.. 😀 😀

juuj, tiež mám vyšívané dečky v skrini a netuším, čo s nimi.. 😀 😀

medvedik30
5. feb 2008

nyky- hej, pre dieťa, ktoré má rok..a dva, tri, štyri a tak..je tam celá rodina a ešte aj kde-kto..ja skrátka asi nebudem ten správny človek na také party..a takto masívne neslávim ani svoje narodeniny.. 😅 😅

medvedik30
5. feb 2008

baby a čo trpaslíci a ďalšie podobné srandy v záhrade?.. 😝 😝 😀 😀

evercila
5. feb 2008

heeeej! trpaslici su uuuplne bomba spica 🙂)))) to je nahodou uplny ulet 🙂))

nyky
5. feb 2008

medvedík!! co trpaslíci!!! ale ovečky, krávy apod!!!! jeli jsme přes Rakousko a tam měli na předzahrádce koně 😀
o umělou ovečku jsem žadonila, ale neprošlo to (původně jsem chtěla živý 😅 ) 😀 😀 ale lepčejší jak ti trpajzlíci, to jo...

m311293
5. feb 2008

jo a takový zahradní fontánky a žabičky co stříkají vodu

takco
5. feb 2008

cenzuuura je gyyyč 😀 😀

takco
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medvedik30
5. feb 2008

že ovečky..a kravyyy.. 😝 a tie kone ma úplne odrovnali..ešte keby tak boli v životnej veľkosti, tak umriem od smiechu..😀 😀 😀

nyky
5. feb 2008

medvedik a co si myslíííííš? že to byli jako poníci a mini kravičky???? 😀 😀 néééé pěkně v životní velikosti!!!!

zahradní fontánky, e-e 😖

a co takdle kýčové doplňky - otřes.kravaty, nevkusné naušnice, náhrdelníky přes celou hruď s "vyhřezlým" poprsím z výstřihu 😅

evercila
5. feb 2008

no prave, trpaslik je retro 🙂)) to taky plastikovy dalmatinec pred dverami, to je uz ine kafe 🙂)))

monkula
autor
5. feb 2008

povedala som, že trpaslíci sa nerácu... 😀 😀 😀 😀

A súhlasím s tými oslavami, najmä maslová torta veľká ako svet, že vra jpre ročného oslávenca/kyňu. Babičky, ktoré sa preddbiehajú, kto dá lepší darček, sesternica z tretieho kolena, aby sa neurazila a vystresované dieťa...

A čo takto háčkované dečky prehodené cez operadlo sedačky? 😝 😝 😝

Siss, ešte si si nezvykla? My dve keď sa rozšoupneme, tak je mazania aj na tri strany... 😀 😀 😀

takco
5. feb 2008

a zabudla som na obraz s jelenom jak ruci a v pozadi su hory 😀

evercila
5. feb 2008

ale jedine v zlatom vyrezavanom rame 🙂))

maso
5. feb 2008

Dva velke porcelanove psy pri krbe 😀 - otec s kamatratmi darovali takych ruzovych psov kamosovi ako svadobny dar 😀 😀 no nepotesite sa?

evercila
5. feb 2008

ty koki....
ale je fakt, ze keby som dostala najbrutalnejsi gyc od milovanej osoby, tak by mi to asi ani nevadilo a aj by som sa tym "pysila"...mozno by mi ani nevadilo, ze sa zo mna ludia smeju, lebo ja som taky "crazy" typek 🙂))
nieje ruzovy pes ako ruzovy pes...od kamosa by som sa na to vybodla, ale od babicky nie... 🙂

nyky
5. feb 2008

maso, no tě pic 😅 našim pejsků by se ale možná líbili 😀 😀

taco, když jsme u těch jelenů, tak byla jednu dobu móda těch keramických (sádrových) soch znázorňují loveného jelena psi, ble.

evercila
5. feb 2008

vsimli ste si tento rok tu zaplavu lezucich " santa klausov " po rebriku do okna ? 🙂)))))))

maso
5. feb 2008

Oni to urobili s tymi psami naschval ... a neviem, ci neboli nahodou tie psy tri 😀 takze to bola totalna gycovina a lezuci Santa Klausovia - to je tiez parada 😀