Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

leva
4. feb 2008

Ahoj monkula,super tema 😀Pre mna je gycom sviatok Valentin,celkovo,co vsetko gycove sa na Valentina predava v obchodoch a su toho plne regale. 😀

sisstin
4. feb 2008

monkula: čau kočko 😀 super téma..pro mě je klišé veškeré rodinné slavení čehokoliv....a kýč je Santa Claus a podobné motivy, které na nás svítí v předvánočním čase 🤐 blééé 😅

monkula
autor
4. feb 2008

leva, podobne, keď vidím tie chlpaté srdiečka vo výkladoch 😝 😝
siss, ahoj 😀

zusma
4. feb 2008

JJ, Valentýn mi taky přijde kýč a hrůza.

lul
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisstin
4. feb 2008

pro mě byl Valentýn kýč, když jsem nikoho neměla...ale jak jsem se zamilovala..tak to byl nejkrásnějsí svátek na světě..akorát to slavení nám vydrželo první rok..ted už neslavíme 😅

etuska
4. feb 2008

Monika,super téma 🙂
-súhlasím s Vami-Santa Claus 😠 ,lacné valentínske srdiečka od Čínana,alebo z obchodu" vsetko za 39,-" 😀

Dalsie gýče: umelé kvety, sadrové sošky,lacné napodobeniny rôznych vecí,štyridsiatnička v handrách pre tínedžerky a brutálny krikľavý make-up 😝

-určite ma napadne ešte veľa vecí 🙂

monkula
autor
4. feb 2008

lul, skús poňať tému s nadhľadom, a uvidíš, že nikto nikoho nejde urážať, ako si to kto vysvetlí, tak to aj vníma...

dannynka
4. feb 2008

moni celkom dobra tema 😀
veru veru ked vidim tie letaky plne valentiskych veci 😝 my valentina moc nemusime 🙂

monkula
autor
4. feb 2008

Ani my...Veď kto by to oslavoval po desiatich rokoch... 😀 😀

sisstin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
4. feb 2008

-k tomu Valentínovi-my máme 21.2 výročie svadby,takže slavíme to akokeby "oneskorený Valentín"-ale pre nás ma predsa uplne iný význam 🙂
Uz aj viem,co drahému k výrociu 🙂
Valentína uplne nebojkotujem,lebo vime,ze niekto si na tento sviatok potrpí,takze drahemu,dcérke a rodičom stale kupim aspon sladke prekvapenie-to potesi hadam kazdeho 🙂

lul
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
4. feb 2008

tak my tiež teda stále ohŕňame nos, že Valentín, ale čokoládku si podarujeme vždy 😵 😵

sisstin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leva
4. feb 2008

pre mna je Valentin jednoducho gyc. Kazdy mame iny vkus.

sisstin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
4. feb 2008

no hodte este dalsie gýče 🙂

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olianko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
4. feb 2008

doniesť si z výletu do Paríža kľúčenku v tvare Eiffelovej veže 😀 😀