Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo kamoške na narodky?

aalzbetkaa
15. aug 2018

Ahojte baby...kamoska ide mať 25 rokov, pred polrokom sa vydala a žije v zahraničí. Koncom mesiaca príde na sk a ide mať 25 rokov. S kamoskami vôbec nevieme čo jej máme kupit, aj keď sme sa jej pýtali čo by chcela, ale ze nechce nič len byť s nami, ze ona do zahraničia brať nebude nič.
Vôbec nemáme šajnu čo by sme jej dali. Bola by som vďačná za každý napad 🙂
Dakujem

minutka
15. aug 2018

jahodovu kyticu choco boss (napr oni robia pekne), pozvat ju a ist spolu napr do divadla, kina, miestneho wellness ci masaz... alebo poukaz kadernicke ci pedikura manikura (tieto sluzby su v zahranici drahe,mozno by sa potesila). poukazka do knihkupectva

asia83
15. aug 2018

@aalzbetkaa Sviečky so svietnikmi, knihu, nákupnú poukážku, izbový kvet...

warholette
15. aug 2018

Ked nechce nic brat, tak jej rozhodne nic velke ako sviecky nedavajte. Ja tiez zijem v zahranici a kebyze mi kamosky daju dajake hebedo, ktore budem bud musiet nechat na SK alebo si za to zaplatit extra batozinu... no nic moc. Co tak nejaky sperk? Maly naramok, privesok na krk, cosi co ma aj sentimentalnu hodnotu, ale nie je to velke a tazke?

sasesoe
15. aug 2018

@aalzbetkaa tiez som za nejaky zazitok, mozno kolaz so spolocnymi fotkami, nejake video a dat to na dvd. Mna by potesil poukaz na knihy, moze kupit eknihy al audioknihy.

syslik81
15. aug 2018

spa den spolu s kamoskami, poukazku na kozmetiku. ist niekam na obed , zaplatit fotografa na spolocne fotenie ci uz s vami al ona s rodinou , zazitkove poukazky ..

whatever1
15. aug 2018

Vibrator😂😂😂 a hlavne velky, to bude sranda ak bude musiet otvorit kufor na letisku. A u rodicov ho nebude moct nechat
😂😂😅

mima86
15. aug 2018

Zaplatte si profi fotenie vas vsetkych. Termin vyberte, ked bude na sk

pajinka91
15. aug 2018

Zazitkovu akciu pre vas všetky: Divadlo, koncert, kozmetika, wellness...

ibrunova
15. aug 2018

Nejaká babská premiéra v kine..

nenne27
15. aug 2018

Urcite zazitok...

rusalinka
Moderátor
16. aug 2018

Ja sa tiež pripájam k nejakému zážitku, babská jazda, wellnes, zábava, ruka hore! 😉

zlatkapaps
16. aug 2018

@aalzbetkaa Ked nic nechce tahat so sebou spat do zahranicia, kupte jej nejaky zazitok. Spravte si babsky den na pedikure, manikure, alebo chodte na tie opicie drahy, je to zabava, spolu si to uzijete a budete mat zasa na co spominat. To je za mna lepsie ako nejake kino, do ktoreho clovek chodi bezne 🙂

zuzinapipina
16. aug 2018

@aalzbetkaa ano nejaký zážitok, alebo nejaký hand made výrobok čo bude mat na pamiatku, napríklad nejaký pomalovaný ruksacik ved ten si da na chrbát a hotovo. Alebo jej spravte veľký fotoram s vasimi fotkami na pamiatku. Alebo ju zoberte na niekam na uzasne miesto, dajte si večeru, choďte do wellnes-taky spoločný babsky vecer ci zážitok 🙂

slapina
17. aug 2018

Keď vám povedala že nič nechce, tak jej s kamarátkami naplánujte jeden deň, vymyslíte nejaký výlet a všetko jej zaplatte. Pre takéto osoby sú vzácnejšie zážitky ako hmotné veci!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli