Čo radi nakupujete v Lidli?

29. mar 2021

Zdravím vás, čo z lidla vám chutí čo najradšej u nich nakupujete? 😋 prosím presné názvy ideálne aby som vedela po čom mrknúť, teda okrem mäsa, pečiva a zeleniny tá je všade skôr ma zaujímajú výrobky ktoré majú len oni príp. pod svojimi značkami 😃 ja som mala veľmi v obľube Limburger syr taký obdlžnikový v oranžovom obale, ale neviem ho už dlhšie nájsť 😔 a napr. mozzarella mi chutí najviac práve táto ich 😋

erikaa09
29. mar 2021

Cesto na pizzu ;) niekedy sa nechce robit kysnute
Pomazankove maslo, jogurty, šalaty,

makova333
29. mar 2021

nic, nenakupujem tam

ivkazba
29. mar 2021

Drevorubačský chlieb, pizza taštičky a ľadový čaj.

ciarraa
29. mar 2021

Cesto na pizzu, grecky biely jogurt, ten kyblik a potom len textil. Maju kvalitnejsie oblecenie ako pepco

hettinka
29. mar 2021

Croissanty cesto v plechovke, za 1€, ale sú len občas. Dopekacie mrazené kaizerky 12ks, tiež ich aktuálne nemali. Bryndzové pirohy, slivkove knedle. Z drogerie vreckovky.

euka210
29. mar 2021

cokoladu na varenie 52%, mascarpone, americke marshmelows na potahy na tortu, maso zasadne kupujem v masiarni, oblecenie pre deti je asi top, kedze u nas nic ine velke nie je a cenovo dobre.

ibrunova
29. mar 2021

Mrazené ovocie a zelenina

nelca84
29. mar 2021

ja tiež nič, do lidla nechodím, majú tam podivné značky a málo slovenských výrobkov

simsalabim
29. mar 2021

Ovocie a zeleninu, kesu oriesky,tortillove placky, viedenske parky, cedar syr, parmezan, halloumi syr, vegetarianske maso, kapustovy salat, mokre utierky, spongie, vonu do WC, listkove cesto, bryndzove pirohy, mrazene lesne ovocie....

zzzuzzzu
29. mar 2021

... Losos v listkovom ceste so spenatom alebo koprom 😋, bud ako sviatocna limitka (Vianoce, Velka noc s oznacenim Deluxe) alebo sezonka v lete (v predaji cca od jula do konca augusta) pod oznacenim Ocean Sea:

simsalabim
29. mar 2021

@zzzuzzzu ten losos je 👍 Maju ho iba niekedy.

zzzuzzzu
29. mar 2021
zzzuzzzu
29. mar 2021

... a este mame v oblube taliansky, francuzsky & retro tyzden a tieto vychytavky 💙 (bylinkove extrakty v spreji, balsamico, dijonska horcica s medom):

ibrunova
29. mar 2021

Baby, neviete, či arašidové maslo už definitívne nebude v Lidli? Naposledy ho mali v decembri..

zzzuzzzu
29. mar 2021

@ibrunova ... jj, arasidove maslo je len limitka - pocas americkeho tyzdna (cca 3-4-krat rocne - oktober/januar/april/jul):

ibrunova
29. mar 2021

@zzzuzzzu toto viem, semtam ho trafíme, ale vždy mávali pri vločkách a cereáliách iné, dva druhy, červené a modré, a zo dňa na deň zmizli.. Škoda.

zzzuzzzu
29. mar 2021

@ibrunova ... jj, skoda, ze to zredukovali len na tematicky tyzden, v stalej ponuke je uz dlhsie vypadok

domcci72
29. mar 2021

v ziadnom pripade,tam nekupujem maso, smrdi mi. zelenina je oki aj obcas syry, ked su tie ich specialne tyzdne

h2
29. mar 2021

Syr Jadel. Moja závislosť.

reni1512
29. mar 2021

Vela veci, listkove cesto, pirohy od babicky, syry, ked maju spagety cez taliansky tyzden, smotany maju super, zalezi od toho aky je tyzden, daju sa vychytat nejake fajn veci 🙂

dazdovka
29. mar 2021

Halloumi, čínska mrazená zelenina, bio kečup - ten je úplne najviac, majonézu, lístkové a strudlove cesto, vegánske jogurty a vegánsku smotanu (kyslú), údenú makrelu, gnocchi plnené pestom

vikusjk
29. mar 2021

Do Lidla ideme tak raz za mesiac, okrem beznych veci a masa SK povodu, pripadne madarskej kacaciny/husaciny tam kupujeme najma hajzlak (ten, co mavaju pocas XXL tyzdna), vytahovacie vreckovky 3 vr., tvaroh jemny v polkilovom vedierku, mascarpone, tvrdy syr Eidam 45%, cokoladu na varenie 52%, v lete nanuky, to berieme plnu tasku vzdy a chodime obcas prave pre tie tyzdnove akcie na spotrebny tovar, kadejake dielenske naradie, prislusenstvo do zahrady, obcas oblecenie, mam odtial aj ten tycovy mixer s metlickou a sekacikom, je super. Ozaj a papier na pecenie, ten kupujem len tam, ten nastrihany biely.

martanagy
29. mar 2021

my tiez toho lososa v listkovom ceste, 100% Dzus v chladiarenskom boxe, tortily, velke tampony odlicovacie su tam super lacne a kvalitne, predvarene cvikle

vikusjk
29. mar 2021

@zzzuzzzu super tip tie bylinkove extrakty, musim to pozriet najblizsie, vdaka ;) A ten losos je aj s kozou, alebo su to ciste filety v cesticku?

h2
29. mar 2021

A ešte som zabudla na mrazené miniveterníčky. Tie milujem, už som ich dávno nemala, musím na sviatky kúpiť.

bellovag
29. mar 2021

ako prvé ma napadol slogan "Co je z Lidlu, není k jídlu!" 🙂 Ale nakupujem tam niektoré veci....zelenina, ovocie, čokoláda na varenie 52%, syr čedar vintage je super, ale nemajú ho vždy, detské výživy BIO jablkové v skle, BIO javorový sirup, údená makrela filety, je tiež ok, a tiež kupujem ružový čistič v spreji na kúpelne....mäso a mäsové výrobky to vôbec v Lidli nekupujem. Naposledy som vyskúšala strúhanú mozarellu a skončila v koši...bola hrozná ako by posypaná múkou, asi aby sa dala nastrúhať....

tenerifka
29. mar 2021

Hlavne rozne orechy (vylupane, ale neprazene-para orechy, vlasske, mandle, kesu, lieskove....), bio tofu, bio sypany zeleny caj, ovocie-nas Lidl ponuka ovocie a zeleninu od pestovatelov od nas z ostrovov

bellovag
29. mar 2021

Ešte som minule kúpila mrazené jahody do koláča a tiež som po rozmarzení polovicu vyhodila, čo boli pohnité a čierne...napr. mrazené jahody z Billy sú kvalitnejšie

unicornlady
29. mar 2021

vianočka, ktorú Lidl pečie
niektoré ich pomazánky

zzzuzzzu
29. mar 2021

@vikusjk ... losos v listkovom ceste je bez koze, krasne naporcovany, jemny, len supnut do rury, zvrtnut k tomu nejaky dobry sviezi salatik 🥗, napriklad rukola + cherry paradajky datlove + lyzica medovej horcice a spominany bylinkovy extrakt 😉 (najradsej mame bazalkovy 👍) a hotovo 😋 - my na tomto casto fungujeme najma v lete, ked je horuco 🌞, a teda nerozkladame gril, inak klasicke steaky z lososa na grile v kruste z morskej soli a medu s citronom a sme syti ... Jo, tie bylinkove extrakty su skvele 👍, vdaka spreju sa aj lahko aplikuju a staci skutocne malicko, su velmi aromaticke - bezne davam 1-2 streky na cely rukolovy, polnickovy alebo baby spenatovy salat, pripadne pod masko, na cestoviny, zapekane paradajky s mozzarelou a cuketkou, mam pocit, ze uz asi vsade 😅, ale vzdy ked vystihneme taliansky tyzden, si kupim do zasoby a fungujeme s tym celorocne 👍, pesto z medvedieho cesnaku si robime domace, ale objavi sa aj toto v sklicku, bud s parmezanom alebo ciste, tiez odporucam 😉