Čo si ceníte na svokre?

bobula46
24. aug 2019

Keďže stále čítam len hrozné veci na tému svokra, zaujíma ma či je niečo super, za čo ste svokre vďačné ☺️
Tak napríklad moja svokra má vždy v chladničke pre syna jogurty (síce termix ale nevadí, u babky môže)
Pečie koláče častejšie také ktoré mám rada ja a nie manžel 😂
Keď sa malý narodil tak doniesla plnú bedničku domácich výživ 😀
Väčšinou mi podrží stranu ak so mnou manžel nesúhlasí 😂
Vždy na sviatky upečie domácu tortu

A kľudne dole napíšte aj to čo neznášate 😀
Ja nemám rada keď sa snaží presadiť svoje výchovné metódy -daj mu kožku zo slaniny na zuby, pomáha to, ja som uspavala takto, kojila som do štyroch rokov, nepotrebovali sme toľko vecí čo teraz tieto mladé matky, kedy pôjde na týždeň na prázdniny (podotýkam že nikdy s ním.nebola sama 😀)....

hama007
28. aug 2019

@marca12 ach, chúďa... 😂 musíme si zastávať chlapov 😕😀 na druhej strane je to kontraproduktívne lebo bývame u svokry a je to o držku lebo ona ho sfúkne, manžel je nervózny, nepomože mi s dcérou lebo sa potrebuje ukľudniť, zatiaľ ho chlácholim, potom mám nervy lebo zase niečo sa rieši a nie je kľud...koniec koncou aj manžel si pozná svoju mamu, čiže niekedy 1 uchom dnu a 2. von 😅

ludmilik13
28. aug 2019

@kvetinka75 super je to, ze si to viete povedat, vydiskutovat, segrina svokra ta zase ma s tymto problem, segra je taka, ze potrebuje sa o veciach rozpravat, aby mala klud v sebe a jej svokra ta nie ta zase hned utoci, to je niekedy tazko

kvetinka75
28. aug 2019

@ludmilik13 no ako kedy, lebo ona si stále robila po svojom, ju nezaujímal môj názor, ona mala svoj a hotovo a mňa to vytáčalo. Potom som sa s mužom doma vadila. Ona stále len to svoje, chvíľu trvalo kým pochopila ale potom som urobila určite opatrenia a nemala šancu robiť určité veci. Napr. chodiť mi do bytu, ukladať veci podľa seba, potom som nič nenašla, kupovať veci do bytu, zariadovať mi ho. variť mi. Keď som pred ňou vyhodila jej stravu, lebo ju nikto nechcel a ani sme ju nestíhali jesť, tak pochopila. Inak sa to jednoducho nedalo. My sme trošku inak naladení a naučení ako ona a ona to nechcela akceptovať. Stále si len to svoje išla. U nej, fajn, rešpektujem ale v mojej domácnosti platia moje pravidlá a to na čom sa s mužom dohodneme. Ona má totižto niekedy veľký problém akceptovať druhých ľudí, hlavne ke´d má iný názor. Hm a po kom že to muž má. 😉

mechurik
28. aug 2019

Moja svokra je uplne ina ako moja mama.zial....

lenka2710
28. aug 2019

@bobula46 Ja mám svokru rada,ma síce svoje muchy ale to aj moja mama 😂
Vždy mi postrazi malu,stojí na mojej strane keď sa náhodou s mužom povadime, nikdy mi nekecela do vychovy typu nekric po nej,veď to nevadi ako nasi! Nemám to rada,keď mala nieco vyvedie pokladám za potrebné jej to vysvetliť po dobrom,keď to nejde tak aj dostane po zadku alebo na ňu aj zakricim a to u našich nemôžem,bo veď jediná vnučka 😊 takže ja na svokru nemôžem povedať nič zlé 😉

erikavasilova
28. aug 2019

Že býva ďaleko... zo začiatku vyzerala byť veľmi milá , ochotná (až veľmi) ,a na svadbe sa ukázala aka naozaj je .... dvojtvárna ,a najlepšie keby o všetkom vedela a tak by bolo jak ona by povedala...

sellycka13
29. aug 2019

@bobula46 som vďačná, že veľmi neotravuje, ja tam nemusím našťastie chodiť 😂 ani dcérka tam nechodí často, keby bolo na mne vôbec... Jedine co vie kritizovať tak je jasné aká som šťastná, že osobne neotravuje 🙈už si všimli, že sa im vyhýbam ako môžem, tak vyzvedaju....... Načo tam budem chodiť, počúvať ich skvelé rady do života a buzeracie😂😂😂plánujem sa aj sťahovať dosť ďaleko nech už úplne s nimi nemusím nič mať...

baskarepkova
7. sep 2019

že nás často nenavštevuje :D :D

kudlanka1
8. sep 2019

@erikavasilova ako keby ste o mojej svokre napisala

vevuska1990
8. sep 2019

Mne je moja svokra ako mama a ja ako jej dcéra rozumieme si úplne super mám ju veľmi rada
A viem že aj ona mňa

27dianka
18. sep 2019

@hama007 Ja len som rada, že nemusím so svokrovcami žiť pod jednou strechou. To by som asi po psychickej stránke nedala. Som rada, že máme svoj kľud. A že sa vidíme sporadicky. Vieš čo to si aj ja hovorím, že budem iná. Dúfam, že teda aj budem, že to ustojím a vek ma nezmení 🙂

kudlanka1
19. sep 2019

@erikavasilova moja úplne to iste, akurát už sa ukázala pred svadbou aká je špina. Momentálne tam nechodím vôbec lebo sme sa kvôli ním iba hádali.

erikavasilova
19. sep 2019

Pred nedávnom zas perlila .... zabudli sme jej zagratulovať k meninám tak bol telefonát : Ďakujem že ste mi zagratulovali k meninám aj s tou tvojou manželkou :D :D som myslela že porodim vtedy :D

ivka185
19. sep 2019

Ja som tiez mala vynikajucu svokru ,pomohla vzdy ked sme potrebovali, pomahala s detmi , aj financne ,vzdy stala na mojej strane ,rozpravali sme sa ,neriesila nas zivot a ani nikdy sa nam neplietla do vychovy, bola to zlata zena ,zial uz neni opustila nas uz pred 10 rokmi a je mi to luto stale ,chyba nam.

coco1
19. sep 2019

@bobula46 ano ,svokry zvacsa lezia v zaludku.moja je sice prehnane aktivna, ale ked moze, pomoze a velmi si cenim, ze cokolvek poviem aj ked nie vzdy pekne, alebo ked som nervozna, neriesi, neurazi sa, v tichosti " to necha prejst" 🙂