Čo vám chutí z Lidla?

halabolka
23. jan 2021

Vopred sa ospravedlnujem ak touto temou porusim pravidla stranky, kedze to vyzera ako reklama.
Co najradsej nakupujete v lidli? Mate nejake oblubene produkty, ktore nikde inde nemaju? 🙂
Za seba napisem, ze mam velmi rada lamankovy chlieb, maribel lekvar (rozne druhy, ale jahodovy je asi naj), harmancekovy caj za par centov je vynikajuci. Dalej oba druhy cheddaru a syr grana padano.

mima1
23. jan 2021

My cheddar cierny obal. Cerveny nic moc. Grana padano,kolaciky take orieskove a este puding visna tusim.

mirabelia
23. jan 2021

Ja mám rada smotanovú nátierku Pilos (šunka), potom nátierku Goldessa (rôzne druhy), pistácie Alesto ...ale je toho určite viac, mám rada keď je grécky alebo taliansky týždeň, vtedy sa tiež dajú kúpiť chutné maškrty 🙂))

matricia
23. jan 2021

Ja male maslo Pilos a cokoladu Fin Carree, delikatesnu salamu, ryzove suchare, hotove jedla-rezne+šalát, lasagne, maslove croissanty, ciste kaiserky.

tosomja
23. jan 2021

Plienky Lupilu 😄

tamvtme
23. jan 2021

Drevorubacsky chlebik, olivove tycinky, take kocky syra v oleji, olivy s mandlou a sezonne okolo vianoc marcipanove toliariky 😁 a este tie dzusy vo flasi z chladiaceho boxu

ladyvi
23. jan 2021

-Bochnik -taky okruhly pletenec chlieb
-Zemiakove sulance - robime si so struhankou a lekvarom alebo na slano (na masle a petrzlene) ako prilohu k masu
- udeny losos (na bagetu kys.smotanu, navrch trochu lososa a spenat cerstvy)
- cheddar v ciernom obale (davame na rizoto a cestoviny alebo len tak pojedame k vinu)
- susene paradajky v takom modrom obale (nie v oleji)
- cokolada s celymi mandlami (taka v cervenom obale)
-cokolada s kuskami soli

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskajerry
23. jan 2021

obrovské šampiňóny

masinka
23. jan 2021

Lidl mam trochu odruky, ale chodim tam kupovat 70% cokoladu s kuskami malin, karamelove cappuccino, lasagne, ked je spanielsky tyzden, tak Flan ( vanilkovy puding s karameovou polevou), cez taliansky tyzden kakaove keksiky a cez cinsky tyzden instantne rezance 😀

deti95060810
23. jan 2021

takmer všetko sa opakuje v každom reťazci, jedine čo nikde inde nemôžem nájsť je Pochoutka višňa od Pilos. Býva aj káva, čučoriedka.... ,ale najlepšie mi chutí višňa. Kávovú príchuť asi rozoberú predavačky....alebo žeby už nevyrábali....
Je to ako jogurt z kyslej smotany....

katkasav
23. jan 2021

maslo Pilos, veľmi nám chutí toto maslo a iné veľmi ani nemusím

martinals
23. jan 2021

Mam rada z lidla syr grana padano,lekvár maribel, veľmi sme si obľúbili mäsové guľky, víno muskotaly semi sweet a tyčinky snack Day. Je toho veľa, kupujeme len v lidli dobrá kvalita aj cena

ibrunova
23. jan 2021

Fanynky Lidla, u nás v Lidli zmizlo z políc arašidové maslo, už pred sviatkami. Neviete, či ho tam už nebudú mávať?

1xenia1
23. jan 2021

Grana padano, banánovú ovsenú tyčinku, biela čokoláda s manďami, maxi odličovacie tampóny, mandarinky v debničke a neviem ako sa to volá ale tvarohová tyčinka poliata bielou čokoládou s malinami

fatimuska
24. jan 2021

@halabolka plody mora bomboniera je top, cottage pilos,

polodrahokam
24. jan 2021

.

banyka
24. jan 2021

@halabolka Tvarohove kusky orechy-med, pritom to vyraba Tami ale maju to iba v Lidli, pod ich znackou. A nedavno som objavila kyslu smotanu 30% tiez len v Lidli od Tami .

iwka_77
24. jan 2021

Ich čokolády mám veľmi rada a tiež aj cottage si tam rada kupujem 🙂

alienkami
24. jan 2021

okrem iného Kówki, cesnaková bageta a šumivé magnézium čo majú pri pokladni. Super šumienka. A bravčové párky Pikok sú tiež super.

makova333
24. jan 2021

Nic, nenakupujem tam. Bola som par krat a odchadzala max s viazanickou mladej cibule a par bananmi. Ja ked pozeram to zlozenie, aj chut ma prejde. A zo zasady nenakupujem polske vyrobky, ktorych je tam habadej. Sorry moj nazor.

ladyvi
24. jan 2021

@makova333 mam v okoli ludi, co sa vyjadrili, ze Lidl je retazec pre socky. 🥴

ivanaks
24. jan 2021

U nás idú na odbyt Pure Viedenské párky a šunka, údený losos, farebné cestoviny a špagety a citrónový likér Limoncino. Mne inak Lidl dosť smrdí (v ktoromkoľvek meste) - má takú čudnú chemickú arómu, pre ktorú som tam roky odmietala chodiť...

fadama
24. jan 2021

@makova333 presne, poľské ani zadarmo 😂👍👍

jaruska6
24. jan 2021

@fadama Presne tak, poľské ani zadarmo,nech si to nechajú

fadama
24. jan 2021

@jaruska6 👏👏👍😘😘😘

skarli
24. jan 2021

Syrové čipsy 😂

eskop
24. jan 2021

Mne odtial velmi chutia kuracie parky, dzemy, hrozienka v cokolade, pecivo asi vsetky druhy chleba😀, chrenova natierka, linecne kolaciky, orieskove trubicky, najlepsie odlicovacie obrusky tam maju podla mna aj ten krem cistiaci na tvar mi mega vonia a este dojcensku vodu 😃

marticka85po
24. jan 2021

Maslovy croissant

danielinaa
24. jan 2021

Tak tu sa pripnem, dufam ze tuto temu nezmazu

simsalabim
24. jan 2021

@makova333
@jaruska6 boli by ste prekvapene, kolko vyrobkov tam polskych nie je. Tiez som mala predsudky... ale teraz tam chodim po urcite vyrobky. Napriklad cedar - ten je z Britanie. Viedenske parky su z Nemecka. Polske veci tam nekupujem ani ja. A ovocie a zelenina je vacsinou velmi pekna. Lidl nie je obchod, v ktorom by som urobila normalny rodinny nakup, ale mnohe veci su kvalitne a rozhodne nie polske.