• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo zaberie na seboreu?

4. októbra 2016 
Stav pokozky odraza stav nasho vnutra, treba zacat tam.Precistit telo od toxinov, odpadovych latok. Najlepsie prirodzenou detoxikaciou stravou, ako doplnok chlorella a na ocistu a posilnenie pecene, ktr. zadrziavat najviac toxinov, je velmi ucinny bodliakovy olej. Zo stravy je vhodne vylucit muku, kr. mlieko, biely cukor - nahrada brezovy cukor - neprekysluje. Toto je velmi strucne a zjednodusene povedane, je to ale dlhodobejsi proces.
Na vonkajsie osetrenie odporucame pripravky z konope, pripadne nimby.
Pestru ponuku prirodnych produktov, ako aj zdravej vyzivy najdete na nasom eshope, radi vam poradime pri vybere s ohladom na Vase konkretne zdr. problemy.
26. aug 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mesiac používam úplne jednoduché mydlo s olivovým olejom Knossos, zelený, veľmi to pomáha, mám seborreu na tvári už asi 20 rokov. Odvtedy, čo používam, zlepšenie o 99 %. Stojí to necelých 1 €, vyskúšajte a dajte vedieť. :slight_smile:
21. nov 2015 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám na seboreu vlastnú tinktúru - etanolový extrakt, jednej známej zabral aj na lupienku, ale zrejme každému účinkuje niečo iné.
25. máj 2016 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno mam pre teba riesenie. Ja som tiez psoriaticka a do toho som mala akne... vetsko mi zaberalo len do casu. Nahodou som pocula v autobuse ako sa rozpravali o novej prevadzke v Trnave. Chodím tam už som bola 5x a som spokojná je to dotyková infúzia kyslíkom. Nic neboli, nic sa nepicha len priklada na kozu. Po tych 5tich razoch sa mi flaky ocividne zmensili a akne zmizlo ja som nadsená :grinning: a moja koza tiez. Vola sa to 4P Medical a je to na Priemyselnej ulici v Trnave sú aj na facebooku
4. júl 2016 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovana ja mám psoriázu už niekoľko rokov, najprv mi to bolo diagnostikované ako seborea... takže drahé šampóny, masti a iné srandy a len do času... Teraz v lete som u nás v Trnave objavila prevádzku kde robia dotykovú kyslíkovú infúziu. Reku šak skúsim buď alebo... a čuduj sa mi svete nemám ani jedného fliačka a z vlasov zmizla tiež a dokonca mi ani vlasy toľko nepadajú.
3. okt 2016 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovana Ahoj, ja som sa roky trapila a pred pol rokom som si davala len tak pre istotu u obvodaka robit krvny test na mlieko, soju a lepok a drb...lepok mi vyskocil. Cize ziadne ine problemy okrem seboroickej dermatitidy ma netrapili, po vysadeni lepku mam ludia pokozku ako babatko...konecne po rokoch. :slight_smile: Inak nemam celiakiu, mozno z toho bude nejaka alergia alebo nieco medzi nebom a zemou...
4. okt 2016 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok