Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

chuchu86
29. sep 2009

baby, možno poviete, že som úplne zošalela, ale tak strašne sa teším na Vianoce, a už teraz rozmýšlam nad tím, že čo budem variť, piecť,
len na vianočný stromček budeme musieť dávať väčší pozor, lebo Viki zlikviduje to veľmi rýchlo 😀 v 😀

pikino
29. sep 2009

chuchu nezosalela ja som na tom rovnako uz nakupujem vianocne darceky.
a bolo by to este fajnejsie kebyze mozeme byt konecne na vianoce sami. ale v tomto mam smolu kedze sa k nam uz pozvala cela manzova rodina. 😅

chuchu86
29. sep 2009

no ku nám kebyže chcela svokra na Vianoce radšej sa obesím 😠

lucul
29. sep 2009

aj ja sa tesim na Vianoce, to uz bude byt 😵 😵 😵 a dufam, ze aj taky maly darcek pod stromcekom, teda zatial vo mne ale ja si aj pod stromecek lahnem s nim 😀

chuchu86
29. sep 2009

lucul - odkedy sa snažíte ?

lucul
29. sep 2009

moja druhy pokus od jula tohto roku 😒

pikino
29. sep 2009

😀 😀 😀

mne svokra nevadi, ale lezie mi na nervy ze kazde vianoce sme s nimi. akosi nevedia pochopit ze sceme byt sami. 🙄 a moj muz truba im tiez kyvne na vsetko.

lucul
29. sep 2009

piki tak mu jemne naznac, ze si chces uzit vianoce v trojici, len vy ako rodina, mozno pochopi 😅

chuchu86
29. sep 2009

lucul - keby to išlo, ja taktiež poviem mangelovi čo sa mi nepáči, a vtedy mi povie že dobre povie to svokre, ale ked príde čas aby povedal že čo a ako, tak on je ticho 😠

pikino
29. sep 2009

naznacujem mu to kazdy rok. a aj ked sme sami, tak to dopadne tak ze sice budeme sami ale vecer budeme letiet k jeho rodicom. 🙄

lucul
29. sep 2009

to aj my chodievame obehnut po veceri vsetkych, aby sme to stihali za tie sviatky vsetko obehat a vsetci sa postretavat 🙄

pikino
29. sep 2009

a ze sviatky pokoja 😝

lucul
29. sep 2009

ani nevrav, vzdy som viac vyflusnuta jak z upratovania a pecenia pred sviatkami, uz som povedala, ze najradsej by som sa 23.12.zbalila a odisla niekam daleko a oslavila vianoce len vo dvojici tam, klud pohoda, slniecko, lyze alebo more - kraaaaaaasa, ale asi ostanem pri snoch 😠

pikino
29. sep 2009

o tom snivam aj ja. podme spolu 😀

lucul
29. sep 2009

tak podme 😀

pikino
29. sep 2009

podme uz teraz 😀

lucul
29. sep 2009

a kedy a odkial je odjazd? 😀

vierka
29. sep 2009

pikuska - ved ked nie vlastne deti, tak asponj vnucata take odchovam 😀

bambi - aj mne sa pacil Dominik, velmi, ale prisla som na to, ze sa to neda pekne povedat nijakou zdrobnelinou, tak to asi zrusim...

dobre babulky, pre dnesok sa lucim, ozvem sa este asi vecer ked mangel bude kukat telku 😀
prajem pekny zvysok dniku 😀

lucul
29. sep 2009

dobre babuchy, dnes to tu bola bieda ale snad sa to casom zmeni, lucim sa pre dnesok
piki, len my daj vediet kam a o kolkej sa mam dostavit, a s akou velkou batozinou 😀 😀 😀

papa

pikino
29. sep 2009

stretneme sa vo Viedni na letisku o 19:00 vybavila som nam let na noc nech sa vyspime. 😀

my hovorime nasmu dominko.

paaaaaaaaaaaaa vierka

vevoncek
29. sep 2009

tak konečne som tu zase už mám aj stretko za sebou a už aj nový net máme zatiaľ nevidím nejaký rozdiel uvidíme neskôr

lucul no ja chodím k rodičom každý deň venčiť psa a máme tam aj záhradu a treba vytrhať budinu, lebochcem tam zasadiť trávnik aby sme vo februári resp. keď sa narodí malý mohli chodiť tam sa vyblázniť, lebo v činžáku je to o ničom vnutri je deťom dlho no a keď už bude trávnik tak postupne si tam pridáme bazénik nejaké preliezky pre deti pieskovisko... a tam sa budeme s deťmi stretávať, lebo tieto ihriská sú všetky na jedno kopyto a mne sa vôbec nepáčia sa mi zdajú byť nebezpečné pre deti.

no len tú dobu čo sme tam neboli tak burinka sa tak rozrástla že je pomali vyššia ako ja a dnes sa chystám si zobrať od našich zeminu, lebo chcem popresádzať kvetinky, lebo na jeseň je to vhodné obdobie na robenie poriadkov s kvetmi a keď už máme poriadok v byte tak chcem aby aj kvety nejako vizerali zajtra budem presádzať asi celé doobedie a zase bude na dlhšiu dobu pokoj

takže zatiaľ sa majte krásne idem venčiť psa a po zeminu

vierka
30. sep 2009

dobre ranko babulky 😀

tak ako dneeeees??? 😀 ja sa mam dnes velmo dobre, lebo mam dneska piatok, dnes som posledny den v praci a potom idem opat do prace az v pondelok 😀 jak mne bude dobreeeeeeeeee 😵 😝

vevoncek
30. sep 2009

dobré ránko

vierka tak tebe sa bude žiť tak ako mne každý deň 😀

včera som postíhala všetko čo som chcela pridala som aj foto drobca a foto obývky pridám neskôr keď tu budete všetky, lebo to foto by mi admini asi vymazali keďže nesúvisí s tehotenstvom

tigi
30. sep 2009

nazdaaaar 😝

cau vierka, ja nahodou dnes velmi dobre, donde mi domov manzo, takze sa tesiiiiiiiiim 😵

cau vevoni, pocuj ty maly zahradnik, mam doma take male rastlinky, tusim im hovoria ze vresy, nevies mi poradit, ci ich mozem nechat cez zimu vonku? su to vlastne trvalky? ja ti nevim.... 😅

lucul
30. sep 2009

dobre rano babulky

vierka - ty sa mas, dufam, ze sa aspon ukazes tu na konovi 🙂 😀

tigi - takze budu tutu aj mutu ked donde manzo? 😝

vevon tak to nejak zakamufluj a daj na sedacku detske veci, ze toto uz mame 😀

vevoncek
30. sep 2009

no ahojte

tigi vresy sú trvalky potrebujú rašelinu a sú to exteriérové rastliny to znamená že najlepšie sa im darí vo volnej zemi vonku ich môžeš nechať ale mali by byť v takom črepníky ktorý je určený na von, pretože v obyčajnom by mohli vybrznúť ale ak taký črepník nemáš tak ich potom obal niečím aby nevymrzli a tak raz za týždeň ich môžeš hnojiť hnojivom na ihličnany ale musíš ho dobre zriediť aby si ich neprehnojila

vevoncek
30. sep 2009

veď kým ich zmažú tie foto tak si ich hádam stihnete pozrieť, ale keďže sú fotené vnútri a ja som fotograf amatér tak sú trochu tmavé tak ich tam teda idem hodiť 🙂 (tie foto)

vevoncek
30. sep 2009

tak som ich pridala kuknite ich kým ich vymažú 😀

vevoncek
30. sep 2009

pre vysvetlanie keďže je to také tmavé tam na tej drevenej doske je televízor a na tom pohľade na celú obývačku ho je trochu viac vydieť 😀

lucul
30. sep 2009

vevon krasna obyvka,
mozem sa opytat - aku uhlopriecku mate telky? nech som v obraze s velkostou 😀
a neuveris, pomohla si mi, mne sa paci podobna farba sedacky a chcela som k nej marhulkovu na steny, takze mooooooooooze byt 😀