Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
23. nov 2009

luci ved to ma matie, tebe akoby tie ovu priznaky kuskovalo nie vsetky naraz, ale postupne, najskor spinenie, minuly tyzdeni hlienik a ta bolest na tej pravej strane co sme sa bavili bola myslim tiez tento cyklus a bolo to tak skor na zaciatku... aj tie teplotky su take matocne, keby v nedelu nebol ten pokles taky vyrazny, mozno by som sa z toho vysomarila, takto fakt neviem. mozno to bol anovulak, mozno folik dozrieval, z toho to pichanie na pravej strane ale nakoniec nepraskol, co ale nevysvetluje ten hlienik... 😕

vierka o.k., dohodnute, zajtra ta teda vyzdvihnem u segry, ja budem koncit o stvrtej aby sme tam dosli nacas. aj ja sa tesim na fotecky, urcite budu krasne. 🙂

ja idem dnes kupovat darcek k narodeninam mojej polovicke, v stredu ma narodky, tak hadam zozeniem co som chcela. 😝

lucul
23. nov 2009

tigi ved to, ked som sa pevne rozhodla, ze tento mesiac to beriem do svojich ruk, tak moje telo si povedalo NIE 😠, ale neva, snad buduci mesiac to uz bude normal ak hej, tak na novy rok testujem 😵
ked to kupis a dostane ho, tak daj vediet co to bolo, nech mam tip na darcek 😉

ja idem drahemu objednat darcek pod stromcek, sa tesim z toho, som zvedava ako to prijme 😀

tigi
23. nov 2009

ozaj babule, o pikuske neviete nic? od stredy tu nebola, to sa na nu nepodoba 😕

lucul
23. nov 2009

no piki tu uz dlho nebola, ved som cakala na jej odbornu radu a ona nic, snad su v poriadku, mozno len nemaju net alebo pc, ved uvidime, ked nepride dnes tak jej pisnem, ale zda sa mi, ze som ju jeden den videla na fb, myslim ten prvy co sa tu neukazala

vikinka81
23. nov 2009

No som sapt na chvilu..... 😒 dnes je chaos 😅 no a este len bude 😕

Tigi zasče mame nieco spolocne?hmmmm toto je fakt divne....aj nasa mala neter ma v stredu narodky...tak toto sa nehra 😀 ja som jej uz kupila 1/2 metra kinder cokoladky...to bude pre nu najkrajsi darcek...hraciek ma po milu.... 😀 😀

Dufam, ze Pikinko je v poriadku...mozno kto ma na nu numebr by jej mal cinknut 😵

Vierka tesim sa na fotecky..urcite budu nadherne aj atino bude pri tom? 🙂

Lucuulik....a ako sa citis dnes? 🙂

lucul
23. nov 2009

viki chces to pocut otvorene a po slovensky? 😀
od stvrtka ma boli hlava jak das a odvcera mi je zle, toto pocasie hmlove ma ubija ☹

lucul
23. nov 2009

aaaa pocuj viki, ma napadlo, ty si nemala dostat mrchu? no hlasim hlasim AKO? 🙂

vierka
23. nov 2009

lucul - no ja neviem ten tvoj cyklus... v tomto poradit neviem... ja som nikdy nemala cez ovu ani hlien, ani bolesti, ani trt 😅

tigi - tak sme dohodnute na zajtra vyzdvihnutie u segry a ked tam mi zavolaj ked budes vyrazat z prace, lebo pojdeme aj pre J. do skolky, tak aby som dobehla potom ku baraku keby sme boli este niekde na ceste 😀 a na tu stredu sa este dohodneme a aj tak chcem potom od teba este rady na fotenie - ako make-up, handry na oblecko, pripadne s cim a ako sa dat odfotit 😵

vikuska - no ja mam pohodovy den, ja som vsetky papiere z mojho stola presunula na kolegyn a mam na salame 😝 😀
aj tatinko bude na foteckach, prave preto som fotografa objednala na den keby bude aj on konecne doma 🙂

a s pikusitou neviem co je 😔 hadam nic vazne...
lebo aj ja mam pre nu otazku, ci je normalne, ze maly mi aj tri krat za den stikuta 😕

lucul
23. nov 2009

vierka to je normalne, ze stikuta, moze aj viackrat, on bude potom chvilu stikutat aj ked sa narodi a casom to ustane 😉
a ten moj tohto mesacny cyklus uz nekomentujem 🤐

lucul
23. nov 2009

piki je v poriadku, mail mi prave od nej dosiel, myslim, ze aj vam vsetkym, len tu sa mica neukaze 😠

tigi
23. nov 2009

vikusik no toto uz neni naaaahoda 😀 taku cokoladu by som brala aj ja, ja taku lubim 😝 teba mat tak za tetu... 😀

vierka oukej, dohodnute, pokecame cestou. 🙂

luci jo, dosiel mi mail, tak hadam zije 😀

vikinka81
23. nov 2009

Luculik zajtra by mala prist...prsia bola desne...ani chytit..bleeee, tak uvidime 😀 No nezavidim ti moja..treba odychnut asi si dost tento cyklus frustrovana, co to vsetko znamena 😕 viem je to tazle a lahko sa mi hovori, ale treba pustit vsetko z hlavy 😀

Vierka..skus kuknut temu tehotenstvo a tam su stikutkanie..baby uecite poradia 😀

vikinka81
23. nov 2009

Mne neprisiel ziaden mail ☹

lucul
23. nov 2009

viki hlavne nech nechodi 😀 (nemyslim mail)
ja si oddychnem asi len ked vypadnem zo slovenska, vtedy vypinam mobily a nikto nic odo mna nechce 🙄

pikino
23. nov 2009

uuuuuuuuuuuuuuz som tu. ziva a zdrava 😀

lucul
23. nov 2009

no hura, odbornik, to nam nemozes robit 😠

pikino
23. nov 2009

v piatok som nepisala lebo tu bola moja mama tak sme labzovali po vonku a vecer este dosla aj segra s frajerom no proste perny den nebolo kedy. a cez vikend ma pc moj muzo tak som odpojene.

vy ste take zlate ze sa o mna bojite. 😵

a v sobotu som prisla o jednu cast svojho tela. 😕 vlasy hehe. 😀

luculik taaakze: sticky je lepkavy hlien mas ho bud pred ovulkou alebo po nej. medzi prstami lepi ale nenatahuje sa je husty a biely

a eggwhite e ovulacny hlien slizky priesvitny a natahuje sa jak sopel na rukaaave presne ako vajecne bielko.
a ten tvoj graf no neviem neviem mne z toho stale vychdza anovulak. ale poznam jednu holku co mala stale anovulacny graf nejako tomu sibalo stale jej nevyznacovalo ovulku a nakoniec bola tehotna. aj sme nakoniec spolu rodili a lezali na jednej izbe. 😎

lucul
23. nov 2009

piki ty si sa dala ostrihat? 😨 hod foto 😵

a za hlienove vysvetlenie dakujem 🙂, no pekne s tym anovulakom, som si myslela a aj v grafoch to napisali, takze nist, jedine, ze budem medzi tymi stastnymi a bude z toho tehu graf 😀

vikinka81
23. nov 2009

Pikinko ajoooooooj....no veru ani ja som tu v piatok nebola,toooolko toho bolo 😀

Tigi ano cokoladku si ziadas....a aky je tvoj favorit? 🙂 😉

Lucuulik...tak vidis, nevesaj hlavu 😀 😝 ono si to samo vyberie ano ci nie 😀 😀 😀

lucul
23. nov 2009

viki nevesam, ved takto o tyzden budem uz vediet na com som 😝 😀 😀 😀

pikino
23. nov 2009

lucul ved uvidis jeden anovulka nie je nic hrozne. hlavne je ze ho nemas stale a ze mas aj ovulku.

hej dala som sa ostrihat to sa uz nedalo. ved mi chyba polka vlasov

tigi
23. nov 2009

pikusi na caaaau, toto uz nerob, som sa normalne zacala bat, vsak posledne co si napisala bolo ze ides do drogisky a potom nic. no a mojej fantazii viac netreba 😠 😉 😀 daj foto noveho ucesu. 🙂

vikusik kinderkova cokoladka je napriklad vyborna. 😀 ale favorit mam asi milku s lieskovymi orechmi 😵 😀

lucul
23. nov 2009

ja kinder cokoladky velmi nemusim, ale kinder vajca moooooozem 😵 😵 😵, to sa mi drahy vyhraza, ze bude chodit na nakup vajec, jednu podlozku donesie normalne a jednu kinder 😀
a inak musim sa pochvalit, minuli tyzden som sa nasmiala, pred mesiacom ked zacala reklama, ze za 8kinder obalov poslu USB kluc v tvare happy hippo, tak som len tak z prce poslala, ale neverila som a minuly tyzden normalne na dobierku doslo, jak som sa smiala 😀 😀 😀

a milku mozem ale len mliecnu 😵

pikino
23. nov 2009

to som ani nevedela ze je taka sutaz by som poslala

lucul
23. nov 2009

neviem ci este je, ved skus kuk na www.kindersurprise.sk

vierka
23. nov 2009

no toto mi tu chybalo - tie hlasky typu hlien ktory sa natahuje ako sopel 😀 😀 😀 nazdo pikusita 😀 😀 😀

tigi - tak sme dohodnute cici 😉 😀

no a ja by som si aj cokoladku dala, ale bohuzial som si povedala, ze ku foteniu by som mohla obmedzit prisun cokolady, kakaa a inych hnedo sladkych veci, aby som nebola vyhadzana ako pubertiak 😀

lucul
23. nov 2009

piki tak nie, uz to skoncilo 15.11. 😒

pikino
23. nov 2009

uz neni len do 15.11 😢 wuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😝

vierka som rada ze som ta potesila. 😀
a ty nepoznas photoshop? 😀 😀 si spravis taku plet jak barbie. dokonca je aj taka stranka na nete hodis tam fotku a uplne ta vyretusuju. 😀 😝

vierka
23. nov 2009

pikuska - no ja mam retus fotiek v cene - ved ma bude stat jedna fotka 70 (sk) a ze to bude aj s retusom 😝 😀 zase bude zo mna modelka 😀 😀 😀
a taku stranku sem hod, nikdy nevies kedy sa ti to bude hodit 😝

pikino
23. nov 2009