Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
4. dec 2009

no a prave mi prisla na ucet vyplata 😝 milujem mojho sefa, on mi dal normalne ze velkeeeeeeee odmeny 😕 😀 ja som vedela, ze ked donesiem posledny den riaditelom kolaciky ze sa to vyplati 😀

tigi
4. dec 2009

caf vierka, jo, stromcek uz svieeeeeti 😵 🙂 aj ja uz chcem take doma, len neviem co ten moj maly macaci satan s nim narobi, este take nevidel 😝 😀
parada ze dosli odmeny, super, ved si zasluzis. 🙂 u nas som zvedava ci tento rok vobec nieco bude, ale hadam hej. 😝 dneska sa ako citis? a co patko? kopka?

vierka
4. dec 2009

tigi - vy tam musite mat asi pekny stromcek, sef asi dokaze nvestovat do peknych ozdob, nie??? 😉 no ja ten nas budem robit ten vikend pred vianocami a uz sa tesim... ale ako to rychlo ide, tento vikend mikulas, buduci ma J. oslavu 5 narodenin a ten dalsi je uz vikend pred vianocami 😅 potom uz len novy rok a porodnica 😀
no tak to som zvedava co s tym vasim to vase satanidlo spravi 😕 😅 😀
no aj ja sa z nich tak vytesujem, takze aj ked bude mat manzo mansiu vyplatu budeme na tom na com sme bezne 🙂 podla mna aj vam nieco sef da, on je podla mna v tomto v pohode... a ked nie, viem kde byva!!! 😀
no dneska uz lepsie, hrdlo boli trochu menej, citim ze nemam teplotu, tak to bude hadam do pondelka v pohode... maly kopka, aj stikutal pred chvilou, len tak menej nez obvykle - asi aj jeho trochu ta teplota ovplyvnila...

lucul
4. dec 2009

cafteeee, som domaaaaaaaaaaa
bola som v byte a buduci tyzden zmrdi odchaaaaaaaaaadzajuuuuuuuuuuuuuuu jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, mrcha ma svoju vyhodu mozem sa sepalit 😀 😀 😀

vierka dobre si urobila, len sa pekne pot, zajtra vybehni len dokupit zasoby aby sme mali co hamiiii a sup spat do postielky 😉

tigi ja som tiez zvedava co tato nasa chlpata potvora bude vyvadzat so stromcekom 😅, aj teraz mi tu skace po rukach 😀

vierka
4. dec 2009

lucul - no a ja som sa uz bala, ze ta nestihnem 😲 😀
tak to je super, ze odchadzajuuuuuuu, mozes to poriadne oslavit 😝 😀
ved to mam v plane, len sa potit... a zajtra rychli nakup a zase sa potit 😀

lucul
4. dec 2009

kto caka sa docka 😉 😀
moj drahy by povedal, najlepsie potenie je potit sa na niekom 😀, a kamos zas, chora si preto, ze mas nedostatocne podavane "vitaminiky" a zle niekto meria teplotu 😀

vierka
4. dec 2009

no im sa to hovori, ale teraz vazne nie je s kym 😔 😔 😔
alebo ked ma nebonznete tak skusim vycihat postara 😝 😀 len skoda, ze my mame postarku 😠

lucul
4. dec 2009

vierka s postarkou tak maximalne kavu 😀, toto som vravela vzdy, ze ja som urcite postarova a mamina mi povedala ze 100% nie lebo sme mali vzdy postarku, este aj zaskok bola zena 😠 😀

tigi
4. dec 2009

luci ze jakaaaaaaaa zuuuurka bude 😝 😀 😀 😀 ale secko s mierou, neee ze ta budemem musiet vyzdvihovat na policajnej stanici 😝 😀
a aku chlpatu potvoru mas ty co ti skace po rukach? 😕

vierka zajtrajsi nakup zrus, nelez z postele von!!!

lucul
4. dec 2009

tigi policajna stanica je vedlajsia budova pri bytovke v PK 😀 a hned vedla je aj banka 😀, secko po ruke 😝 😀
ved som pisala, ze bracho si kupil kocurika mainskeho - taka mala chlpata gulicka, teda mala = 4mesiace, ale velkostou jak dospela macka, uz ma 3,5kg a narast ma az do 10-12kg 😅

vierka
4. dec 2009

lucul - tak to je velka chlpata potvora toto 😀
no tak to mozes vykradnu banku a hned sa udat 😝 😀
no ved mangel vedel kam sa ma so mnou prestahovat, kde postary nechodia 😅

tigi - aha, takze ty ma budes zasobit jedlom??? 😅

tigi
4. dec 2009

hej, to som citala, len som nevedela ze bracho byva tiez u vas. 🙂 jeziiiiis, este aj banka je vedla, zamkni dvere a zahod kluce ked zacnete. 😀 😀 😀

vierka myslim to s tebou dobre. 🙂 to si chcela ist iba do C. alebo do TT? ak treba, dovlecem.

vierka
4. dec 2009

tigi - to som chcela ist len tu do C. do vedlajsej ulicky - takze tak 15 minut vonku tomu davam...

lucul
4. dec 2009
tigi
4. dec 2009

aky ciciiii, ja by som ho vymakosila, ja macicky mozem vela moc. 😀 aku ma povahu?

lucul
4. dec 2009

sak dojdi ho vymakosit, len ci sa da, ale on je taky makkunky, nie ako tie macicky domace, ocino ma taku a ta je ina, tento ma krasnu srst a hebucku makkucku. a povaha - ja hovorim ignoratsky flegmatik 😀, najprv vsetkych vymnauka, ze sa chce hrat a ked sa zdvihnes, ze sa ides hrat, tak kuka na teba, ze jaka trapna, to mam akoze za tou loptickou utekat ja? 😀

vierka
4. dec 2009

jaky kaaaaaaaaaasny kocujik 😀 😝

vierka
4. dec 2009

dobre babulky, ja sa pre teraz lucim... zacinam sa zasa nejako potit, tak si idem na chvilu zase lahnut... tak sa majte krasne a zelam krasny zbytok dniku... pa pa pa 😀 😀 😀

lucul
4. dec 2009

len sa pekne vypot, papa

aj ja idem off, stale mi to pada, a ideme o chvilu prec, tak sa majte krasne
papa 🙂

tigi
4. dec 2009

no len aby som ho fakt nedosla vymakosit chlpaca jedneho. 😀

oukej babulky, majte sa zatial, pekny vikendik vam zelam a nezabudnite nalestit botajdy pre mikulasa. 😀 cez vikend sa ozvem ak by som nevydrzala a testla a nebodaj sa nieco ukazalo. 😉 😝 😀

papa papulky. 🙂

vikinka81
4. dec 2009

No ja vas dnes akosi nestiham...ja uz tiez idemmm offf..idem so mesta s mm nakupit tie svetielka 😵

Lucuulik krasny kocurik, Tigi by si hned snim vedela dat rady 😀 😀 😀 ..aj ked ja macicky nemusim, ale tento vypada na potvornika 😀 😀

Vierka, pot, pot, pot.....dufam, ze cez vikend zahlasis ze je ti uz lepsie 😵 drzim paste.

Baby pekny vikend.....pekny mikulas, v pondelok piseme papa 😉

perla200
autor
4. dec 2009

čaute kočky....bola to leri....malý je úžasný...super bolo spoločné foto na FB 🙂

vierka
5. dec 2009

caute baby 😀

takze vcera ziadna teplota, tak verim, ze uz ani dnes nebude... rano som sa presla do obchodu a normalne ze sa to ani neoplati, ved som tam prisla o 8 rano a tam po pecive ani chyru, ani slichu... ani chleba, ani nic 😕 a 100% dzus by tam clovek asi tazko nasiel... date za nejake koncentrat s podielom ovocnej stavy 12% nejakych 40 korun... zlate tesco a kaufland 😀 😀 😀

no a ja si mozem lestit co chcem, pokial si tam sama nieco nehodim, tak tam ani nic nebude... kedze manzo neprisiel na vikend domov 😅

fiha a tusim tu uz aj prebehli zasnuby, na idem pozriet tie fotky 🙂

vierka
7. dec 2009

dobre ranko sa zela 😀 😀 😀

HA-HA-HA 😀 😀 😀 toto ste asi voooooooobec necakali cooooooooo??? som vam vytrela teraz zrak mojim rannym elegantnym prichodom 😀 ale nebojte sa, nemam problemy so spankom, ale idem zubnikovi a kedze som bolestivy pripad, tak tam musim prist rano aby ma zobral 😅 takze sa idem naranajkovat, nasminkovat a vyrazam do TT a potom v nej aj zostanem, lebo o 14.00 je ta prehliadka porodnice tak tam chcem hned zostat 😀

a ze idem sa sminkovat??? ved som to uz 4 dni nerobila, tak hadam som to nezabudla a este viem ako sa to robi 😀 😀 😀

lucul
7. dec 2009

breee rano 😝

vierka dufam, ze si si ocko nevypichla pri sminkovani 😀, potom ked prides domenko sa ozvi, co choroba - vyhnala si ju? co porodnica, co zubar, a tak 😅

tigiiiiiii ty si sa mala ozvat a nist, ako? 🙂

vikinka81
7. dec 2009

Kuk 😉

Ajoooj Luculik, tak ako...vikend, mikulas, mrcha 😀 😀

Vierka...podaj infosky, a ako ta poznam ty si to sminkovanie zvladla na 1******* 🙂 😵

Baby ja som bola vcera v divadle 😉 🙂 ze aka brutus komedia 😀

lucul
7. dec 2009

viki - pravdu? na figu ☹, mam depku jak hovado, zle mi jak hovado, cize vsetko je na hovado 🙄, ale nastastie mikulas na mna nezabudol dostala som tolko sladkosti, ze do dalsieho mikulasa mam co robit 😝

a na com si bola? nieco dobre zhanam, este mam v talone nejake predstavenia ale ked sa minu treba doplnit 😉

vikinka81
7. dec 2009

Lucuuil tak to je na prd...ja som mala v piatok depku, to je vsetko z toho prekliateho pocasia, no a u mna mikulas prekvapko..mm mi daroval rafaello...joj to zboznujem, ale ja som ho nicim neprekvapila....a ani neviem ako mu to vynahradim 😉 😵 musim vymysliet nieco do konca tyzdna...hod mi niaky dobry tip 😀 😀 😀
No a dame si tento tyzden kafco..aby sme zahnali depky stav 😀

Tak sa na mna prilepila...hrali tam vsetci dobry slovensky herci...no tolko som sa narehotala 😀 🙂 az ma sanka bolela.... 😵

A odkaz pre Perlusku.....aj Mastalir tam nahy behal 😀 😀 🙂 😉

A v januari idem na Tri sestry...takze sa opat vytesujem 😀 🙂 😉 a tesim sa

lucul
7. dec 2009

joooj viki rafaello nemusim, ja mam s nim vela roboty kym ho zjem 😀, ja neznasam kokos tak ho musim najprv odbalit z neho 😀
a prekvapko netusim, my sme si dali len sladkosti ktore mame radi

Tak sa na mna prilepila - paraaaaaaaadne, ved na to sme chceli ist s babami, len sme nemohli zohnat listky, to sa opalti aj viackrat 😀

my chceme ist na Skrotenie zlej zeny, Annu Kareninu, Cajocky, ak stihneme tak aj Fidlikant na streche

a kafco kedykolvek, akurat v piatok idem s maminou na trhy, a v stredu mozno sa stretnem s kamoskou, ved my sa mozme stretnut hocikedy v Danubii na kafci 😉

vikinka81
7. dec 2009

Tesim sa na kafcooo....ja tu v piatok ani nebudem, takze od dnes - do stvrtku hocikedy na obed 😀

Ved som si vcera spomenula, ze sme chceli ist s babami na to predstavenie....no stalo to za to, prva polhodka sice onicom...ale potom to stalo za to...az dokocna , skoro my aj mm tam zaspal😀 😉 🙂

Ja strasne zboznujem Kostlenaskeho, taky maly vrtky...smiesny, ja uz ked ho vidim, tak sa my neda zasmiat sa 😀 😀 Mastalira nemusim...ale ako herec bol vcera super.... 😉

Cajocky by som si aj ja pozrela 🙂 ....a z toho tvojho vyberu asi len Annu Kareninu, aj ked to bude dramaticke, tak neviem neviem 😅 😕

A divadlo si mozme dat hocikedy spolu 😀 to mozem...aj operu 😉