Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
17. júl 2009

nazdaaar mrcky. uz som tu. moje dieta este tvrdo spi ale ja uz som hore. aj som si kvoli vam umyla hlavu a oholila nohy. nech is nemyslite, ze zena na materskej je jak bobika z dzungle (aj ked je ale psssst) 😀

zlato rovno ti poviem ze polovicu veci a tak potrebovat nebudes. najdolezitejsi je aj tak tvoj cicik a plienky vsetko ostatne sa da dokupit ked potrebujes. este kuknem na ten zoznam, ze co tam vlastne voobec nepotrebujes. 😀

vierka
17. júl 2009

lucul - nevadi ze je biely, ved ja nemam nic ani proti bielej cokoladke 😝 😝 😝

zlatko - no neviem ci toho treba az tak vela, lebo to dieta ti bude tak rychlo rast, ze ani sa nenazdas a kazdy mesaic budes kupovat nieco nove, lebo do toho stareho sa uz nemesti 😀

pikuska - no este sa navonackuj a normalne z teba odpadnem 😀

pikino
17. júl 2009

a ohrievac flias ti vobec neni treba staci ked flasku nachvilku ponoris do horucej vody mliecko ma byt vlazne
staci stare dobre overene predlaktie. co sa tyka kupkania tak ja teplotu vody odhadujem rukou, teplomer nepouzivam vobec. a staci ti len detske mydlo ziadne oleje a neviem ake svinstva do kupela su zbytocne.
a potom uz len detsky olej ja mam bubchen z lekarne a krem na ritku. vlhcene obrusky pouzivam iba
ked ideme von je to zbytocna chemia doma cistim prdel cistou vodou.

co ja odporucam je kojaci vankus XL, sterilizator na flasky (najlepsi vyber je na malvik.cz) a flasku sabsimplexu to je na bolave brusko. a aspon tri deky dve mensie do kocika a jednu vacsiu do postielky.

pikino
17. júl 2009

vierka odpadavat nemusis ale mozes hiiiikat, ze wooooow 😀 😀 😀

perla200
autor
17. júl 2009

zaujala ma tá flaška sabsimplex....to je čo??? inak nič z toho čo píses ani nemam.... žiadne teplomery, sterilizátory a tak.... akurát prebalovací pult🙂)))

lucul
17. júl 2009

brdo jake rady, to si odkladajte, aj ja budem potrebovat 😀 😀 😀 , s tym teplomerom do vody som to pocula nikto ho nepouziva 😅

piki tak o tej 16.30 moze byt? najdem ta v pohode, ci mam hladat maminu na materskej s umytou hlavou a oholenymi nohami a vonavuuuuuuuu? 😀

pikino
17. júl 2009

vidis ja zas nemam prebalovaci pult, prebalujem na stole a v noci v posteli.

sabsimplex su kvapky na brusko kupis v lekarni. v prvych troch mesiacoch rozhodne vyuzijes.

jasne moze byt. naaajdes neboj, byvame za kamilou v tych sialenych farebnych radovkach po pravej strane hned na zaciatku, nas domecek je jasno zlty 137 ale ked zavolas tak ja vyleziem von a budem ti kyyyvat. 😀

lucul
17. júl 2009

tak to naaaaaajdem, teda dufam, ved ked tak ti cinknem 😉

vierka
17. júl 2009

no moja segra prve razy pouzivala teplomer do vody, kym sa naucila aka ma byt asi tak tepla, potom to uz odhadovala rukou... a bubchen je dobra znacka, to pouziva aj segra vsetko od nich 😀
no a ja keby som mala prebalovat na posteli tak pridem asi o krize - mame nenormalne nizku postel 😅

lucul
17. júl 2009

ja uz prebalovak mam, teda dufam ze ho stihnem, ze ho nepredaju skor ako ja otehu 😀 , ale ked vydrzal 8rokov, vydrzi este rok, nie? 🙂

perla200
autor
17. júl 2009

no presne vierka...aj my mame hrozne nízko postele.... a ten prebalovací pult je čarovný....za sekundu je z neho vanička🙂)))

ja som malej nakúpila vsetko značky NIVEA pre deti....počujte objavila som fantastický gél na telo tá nová kolekcia DOVE ten zelený...odporúčam, velmi osvieži v týchto teplách🙂))))

pikino
17. júl 2009

vierka ja sa nezohybam nad postelov sedim v tureckom a malu mam pred sebou tak ma neboli chrbat vobec.

vierka
17. júl 2009

pikuska - ja si neviem predstavit ako sa bude o chvilu s takym velkym bruchom dvihat z tej nasej postele, asi nijak 😀

lucul - a to ako myslis s tym prebalovakom???

perluska - ja budem mat len taky pultik co si prehodim cez postielku a vanicku budem mat tu chvilu na obycajnej vani, alebo na pracke 😀

lucul
17. júl 2009

no tak, ze uz v rodine je jeden skvely prebalovaci pult aj s polickami a vyuzili ho uz tri deti a hodi sa vsade, a caka vraj na mna uz len, ale jeden z majitelov ho chce dat prec, tak dufam ze ho to diliho prejde 😠

pikino
17. júl 2009

vsak ale potom uz brucho mat nebudes. 😀 ale krize ta budu boliet pekelne, po porode sa vsetky tie svaly co drzali brucho uvolnia a budes rada ked budes moct sediet. ja mam na vanicku podstavec skladaci to je fajn si ju mozem dat kde scem, ja kupem v spalni lebo tam je najteplejsie v kupelni mame tak malo miesta ze sa tam uz neda dat nic. a mam len taky prebalovaci vankus na stol. mam aj ten pultik co sa dava na postielku len to ma nebavilo stale davat dole hlavne to strasne zavadzia ked das na postielku kolotoc. ale jasan kazdemu vyhovuje nieco ine, casom pridete na to co vam vyhovuje najviac a co vobec nepotrebujete.

lucul tak mu ho zober a hotovo.

lucul
17. júl 2009

ale to je taky piiip, ze keby som si ho vzala, tak po celej rodine roztrubi ze som tehula 😠
a hlavne zatial ho nemam kam dat

vierka
17. júl 2009

lucul - a keby si ho k nekomu zatial dala??? a nech si roztrubuje co chce, ty povies, ze on je taky k*k*t ze si sa bala, ze to odtafary, tak si si to uz preventivne zobrala k sebe 😀

inak teraz mi napadlo, aj Kasami je z Ba, nenapisem jej ci nepojde nahodou navecer okolo Avionu, ze tam budeme??? 🙂

zlato115
17. júl 2009

piki, dakujem za rady... ja som si vybrala značku Avent, na flašky, sterilizátor, odsávačku a tak... vraj to je dobrá značka a baby sú s nou spokojné... 🙂

ten prebalovací pozerám aj ja, ale taký aby to bola komoda, nech to aj využijem na uskladnovanie 🙂

pikino
17. júl 2009

vsak ich v tom nechaj dostanes aspon drahe vecne dary. 😀 😀 😀

vierka v klude jej napis.

zlato neni za co. 😉

lucul
17. júl 2009

😀 a poviem ze som slonica, mam straaasne dlhe tehotenstvo 😀

vierka ved napis, a ta vanilka co?

pikino
17. júl 2009

jasne nejak to uz uhras. 😀

vierka
17. júl 2009

lucul - no to by si musela od zobratia prebalovacieho pultu do dvoch rokov porodit, aby si mohla byt slonicou 😀

vanilka to vyzera tak, ze nejde, lebo potom sa nebude mat ako dostat domov, kedze mi sme z inej dediny ako ona a je to pre nu komplikovanejsie 😅

lucul
17. júl 2009

ak ho vezmem v oktobri, co citi od oktobra 2roky - pociiiiiiitam, jasne, to zvladam 😀

pikino
17. júl 2009

lucul lavou zadnou 😀

lucul
17. júl 2009

a ak budem rychly ako niektore tu na konovi, tak aj druhykrat budem tehu, ale to by som nerada tak rychlo a tesno po sebe 😝 😀

vierka
17. júl 2009

no tak Kasami su so Samkom v cechach na nejakom Western city, ale mam vas vsetky pozdravovat a ze nabuduce sa k nam s radostou prida... na co som jej odpisala, ze uz nabuduce budeme v tom jej bazene co nas tak davnejsie volala 😀 😀 😀

pikino
17. júl 2009

jasne bazen. 😀

lucul nehvor hop kym nepreskocis. 😀

vierka
17. júl 2009

ja som napriklad nehovorila Hop a aj tak mi preskocilo 😝 😀 😀 😀

pikino
17. júl 2009

vierka ty si speci 😀

lucul
17. júl 2009

mne obca preskakuje statocne, ale to asi nemas na mysli 😀 😀 😀