Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
4. feb 2010

to budes ale az po 4 tyzdnoch domaceho nicnerobenia. ak pojde vsetko tak ako ma. 🙂

lucul
4. feb 2010

ale pri mojom tatkovi, uz vidim zivo aku budem mat matersku 😠

a kde mame tigi dnes?

a viki tu uz dlho nebola 😕

pikino
4. feb 2010

no musis sa tvarit silno unavene a nevladno. 😀 😝

no neviem kde su tie baby dnes asi vela prace.

lucul
4. feb 2010

no na neho ani to nezabere 😀 a hlavne bude vymyslat rozne argumenty, ze sa ulutostim, ja blba 😝 😀

pikino
4. feb 2010

musis byt neoblomna zenska, takto to dalej nende. 😀

lucul
4. feb 2010

no mala by som sa to naucit, asi si zozeniem kurz aserivity 😀

rozmyslam, ze sa oblecem a pojdem sa na chvilenku prejst, ked mi to ma ublizit, aspon to pride skor a mozem ist hned k dr., co myslis?

pikino
4. feb 2010

tam sa radsej kuriruj. a nedrazdi strkaca-chripku. cajicej medipyrin a sup do postele.

lucul
4. feb 2010

no dobre mami, to bol len pokus 🙄 😀

pikino
4. feb 2010

ano mame sa neodvrava.

lucul
4. feb 2010

neodvrava len frkoce

a co robi sidielko terezka?

pikino
4. feb 2010

akurat som ju uozila spat uz bola ako cert. len zle robila a pistala.

lucul
4. feb 2010

kolkokrat ti za den spava?

pikino
4. feb 2010

vacsinou dvakrat ale teraz vinechaa doobedny spanok tak ktovie kedy pojde spat znova.

lucul
4. feb 2010

aha aj ty si jedna z tych "nenormalnych" matiek (podla mojej uzasnej kamosky), ktore nenutia deti spat podla toho ako maminke vyhovuje 😠
brdo, vcera ma tak vytocila, ze som si povedala svoje 😠

pikino
4. feb 2010

no ako kedy. ked uz s nou neviem vydrzat tak ju supnem spat ale vacsinou sa riadim tym kedy sme vstali a ako je unavena. ak v postielke vymysla a vidim ze nesce spinkat tak ju nenutim a skusim potom zas o hodinku.

a co zasa ta tvoja uzasna kamoska-truhlik.

lucul
4. feb 2010

ako to ze 1,5 rocne dieta dava spat uz o 17h, lebo uz je zly, tak ok, ale ze ho o 22h budi, aby jedol je moc, a nuti ho spat 2krat denne, lebo jej to vyhovuje
a podla nej je moja svagrova divna a nie normalna, ked jej maly spi len raz za den a zaspava o 19.30 a pritom maly sa presuva k nim do postele az o 4h rano a spi min. do 7h, a este ze mu do kocara dava jest je divne, a ze naco kocik pere (ten kocik sa da pekne zvliect a oprat ten potah), lebo jej maly jedava slusne len doma v stolicke 😠

pikino
4. feb 2010

kazdemu babatku vyhovuje nieco ine. ale nechat ho spat od piatej do desiatej sa mi zda moc. a co potom robi to dieta v noci? ak ho da o piatej spat tak by mal spat maximalne hodinku dietatu to staci. nasa tiez semtam zalahne. terez ma tiez taky rezim o pol osmej sa kupka a v noci okolo stvrtej piatej ide ku mne do postele a spinka do siedmej. a k tomu papaniu kazdy ma svoj styl. ale malo by platit ze dieta sa ma naucit stolovat. je to dolezite aby sa v klude napapalo. takze ak ho krmi iba v stolicke je to ok. ale jasne ze ked som vonku ho nenecham hladovat len preto ze nemam stolicku ze ano.

lucul
4. feb 2010

jasne ze svagrovej maly papa v stolicke ked su doma, aj ked povie, ze chod si hacat, dame si jogurtik, tak bezka do kresla, kde jedava len jogurt, sadne a pekne papa, ale ked su na vylete, co chodia casto tak jasne ze mu da v kocary, je to pohodlnejsie a podobne stolicke, a aj ked mu da roztek do ruky, alebo chrumky, piskotky vonku to je normalne, ale kamoska to neuznava, lebo to robi spinu a to ma jest len doma v stolicke 🙄

no do piatej uz ma 2 spanky za sebou, o 17h uz ide na nocny spanok, o 22h mu da mlieko, lebo urcite je hladny aj ked sa nezobudi a potom je este o 2h mliecko a uz o 4-5h su hore, ale ked poviem, ze nech mu to posunie, tak vraj bude zvedava co ja budem robit s deckom 😠

lucul
4. feb 2010

no pri niektorych jej nazoroch sa prestavam cudovat, ze od nej muz zdrhol 😒

pikino
4. feb 2010

jaaaj tak to nech sa micka potom necuduje ze jej maly nervaci. o piatej ho davat na nocny spanok chudatko male. som zvedava co bude robit ked pojde maly do skolky a ona do prace to bude sranda. nechaj ju tak zisti zivotom kde robi chyby. 🙂

a chrumky piskotky a podobne hovadiny jej strcim do ruky a hotovo pochoduje s tym po celom dome.
aj rano dostalo poriadny kus vianocky sedela na dlazke pred telkou a tlacila ako diva. obed,olovrant a veceru ma v stolicke.

lucul
4. feb 2010

maly do skolky nepojde, lebo ma oslabenu imunitu, takze s nim musi byt doma dokym nepojde do skoly, alebo bude s nim jej mama, len som zvedava dokedy to jej rodicia budu trpiet 😒

bambi7
4. feb 2010

cafte babule co mate nve a co deticky?

pikino
4. feb 2010

tak to je skor na obesenie.

caf bambi. nove to ze vevoncek uz ma maleho robka 😵

pikino
4. feb 2010

inak robim zlavy na tie sperky z minuleho roku zlava 2 EUR na kazdy kus.

http://www.facebook.com/home.php#!/album.php?ai...

lucul
4. feb 2010

ahoj bambi, u mna nic nove, ty sa pochval
a babule co maju nove ani neviem, oni nech sa chvalia, len dnes sme tu len s piki
ale vlastne novinka tu je, vevon ma robka 🙂

bambi7
4. feb 2010

jej super tak jej GRatulujem

u nas nic nove vsetko ok ,mala si cupita ma nove topanocky 😀 tak ked ju drzim a ide kukne na topanky a ide dalej a zasa..... 😀

inak vazi 8780g 😉
jaj nech je uz letooooooooooooooooooooo

pikino
4. feb 2010

pekny macos bambi.

ozaj kedy ste jej kupili topanocky? ked zacala chodit? alebo uz ked sa stavala na nozicky.

bambi7
4. feb 2010

piki boli sme na sono klbov a tam nam lekar povedal ze vidi ze nechce sediet nech jej dovolime ale treba kupit ortop.topanocky ,no ona sa sama uz postavi v postielke 😀 a ked ju drzim ide ako tornado 😀

a terezka kolko vazi a meria? a ako sa mate

babule idete niekam k moru?

zuzlienka
4. feb 2010

caute babule 😉

sem zde.... chybala som niekomu ? hmmmm 😀 😀 😀

Gratulujem k Vevon malemu Robkovi ..uz som aj kukla fotecky, jaky mravcek malinky..., prajem vela vela zdravicka a maminke vela trpezlivosti 😉 a prva rodila prirodzene chuchu a druha Vevon ostatne boli tusim CS 😵

ja sa stale ale hlasim z domu..este som PN ..zajtra idem na kontrolu, a mam sa fajn akuart varim obed a klasika cely den na PC a pozeram serialy, filmy a ostatne blbosti 🙂 a dnes som dostala kramy , tusim ten femigrad my pomohol po troch cykloch prisli oukej sice o jeden den skor ale nevadi ..zeby my tie kvapaky zahadne pomohli , no uvidime

A vy babule ako ?

lucul
4. feb 2010

piki ked uz sa ti mala stava uz by som jej kupila, nech si pomaly zvyka na botky 😉

bambi pekna vaha 🙂 my k moru neviem ci ideme, vcera mi bolo povedane, ze ideme k moru a nemam odvravat, ako keby som ja niekedy povedala moru nie 😀

ahoj viki, konecne hlasis prichod 😠, este stale si PN? a je ti uz lepsie? ja som tiez doma s anginou, ale uz len kaslem a smrkam 😝