Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
15. feb 2010

dobre ranko

piki to bolo asi pre tigi, ze? 😀
ja som ti na toho typka dala komet na fb, jedny slovom je to magor a ta firma nechce prevziat zodpovednost 😠

tigi super muselo byt 😵, aspon ste si oddychli a zmenili prostredie, to dobre padne 🙂

my sme vcera planovali krasneho valentina, ale akosik par ludi nedopraje 😠, ale trosku sme si uzili a pochvalim sa, uz sme pokrstili aj byt 😝 😀

pikino
15. feb 2010

ano to boo pre tigi mate skoro rovnake fotky a mna to strasne myli. 😀

sorry tigus. 😀

lucul tak snad y toho krstu budu aj riadne krstiny. 😀

lucul
15. feb 2010

hehe, fakt obidve tam mame vodu, len ja tam mam zeleny kopec za sebou 😅

piki neverim, ale ked budu budem len rada 🙂

vikinka81
15. feb 2010

Caute babule 😉

Hlasim sa z prace 😵 tak aky bol valentin 😀 u nas dobreeee, boze baby tak bolo perfektne na wellnes pobyte ..hned by som sla opat 😵

pikino
15. feb 2010

neveris uveris. ja si pockam 😀

u nas ziadny valentin moj mm ho neuznava aj ked je to take ze jeden rok nieco dostanem a na dalsi nic. zalezi aku ma naladu.

tigi
15. feb 2010

pikusi v poho. 😉 tak manza mas doma? sa staras vcil o dve deti, nie? 😝 😉 😀

luci tfuj tfuj, bodaj by to bolo krstenie za krstenie. 😀 mrkla som na tvoj grafik, teplotka ide pekne hore, to vyzera na ovulu tusim v nedelu, folikac este pekne narastol zatial. 🙂

ten moj graf skacka jak sa mu zlubi ale celkovo vyzera, ze teplotka sa udrzuje vyssie.

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

jo, a dneska idem so segrou na zumbu. 😵 😀

pikino
15. feb 2010

nemam manza doma tigus je v praci. dva dni stacilo 😝

tigus ved tvoj graf tiez vyzera super. a vidis ide to aj bez liekov asi to potrebovalo len nastartovat. 😵

lucul
15. feb 2010

tigi vyzera to na nedelu, ved uvidime co z toho vznikne 😀
a ten tvoj vyzera zaujimavo, z toho ked nebude nic tak budem prekvapena 😵
zumba je supeeeeeeer, milujem zumbu 😵

piki ved si pockame 😀

no nazdarek vikousi, tak aj vy ste si krasne oddychli 😵

pikino
15. feb 2010

jo kto si pocka ten sa docka. 😀

vikinka81
15. feb 2010

jo...tigi ty si bola tento vikend na orave ? hmmm 😅

no baby ´ja zasa stym mojim grafom, no neviem neviem .... ked som minuly mesiac brala femigrad ukazkovy cyklus a ked ho tento mesiac nepijem..ani uz nemam 😉 tak je to na prd..mam strasne nizke teploty, teda 5 dni sa mi drzia v kuse na jednej rovine 😠 ale zacinam citit podbrusko, takze asi zacinam plodne dni ..ale tie teploty ma stvu 😕

Piki ako strecha 🙂

Lucuulik a vy ako v byte ... 😉

pikino
15. feb 2010

akurat mi prisli vase srdiecka. 🙂
inak uz ich nebudu robit stahuju ich z predaja idu robit novy druh s nejakym novym brusom.
este cakam na tie tvoje kvetinky lucul nechapem kde su ked ich posielali uz minuly tyzden.

lucul
15. feb 2010

piki asi tak 😀

viki to je dobre ze sa drzia dole, oni o chvilu vyskocia, takze tutu mutu nech prebieha 😉
a byt? nic len krst prebehol 😀

pikino
15. feb 2010

viki pisala som o tom trosku vyssie pohladaj 🙂

a preco nepijes ten femigard dalej? mala by si ho brat apson tri mesiace aby zacal zaberat.

jaj tigi ta fucchsia a amethyst aj ked som myslela ze nebudu podobne tak sa podobaju takze ak sces ja si jedno z nich necham v pohode. fuchsia je krajsia podla mna.

lucul
15. feb 2010

jeeej uz prisli kamienky tesiiiiim 😵 😵 😵

aaaaaa tigi nam zmenila image, piki uz si nas mylit nebudes 😀

pikino
15. feb 2010

vyyyborne uz som spokojna 😀

ano prisli. 🙂 nahadzujem sklad 😀

tigi
15. feb 2010

tak som zmenila foto nech nas to nepletie 🙂

pikusi nemozes mi ich odfotit vedla seba please?

vikusi jo, boli sme pri oraviciach. oprasila som z minuleho roka lyzovanie a tento krat som robila uz aj obluciky dole svahom. 😀

moja ovulka ma prekvapila, som myslela ze bez liekov by to neslo a aha 😵 🙂 no ak by sa tento pokus zadaril, tak to by som uz asi zacala verit na zazraky. 😀

jo a vikusik nevadi ze mas nizke teploty, asi budes "studensi" typ, kazdy to mame inak. dolezite je aby vyskocila a drzala sa potom vyssie. 🙂

vikinka81
15. feb 2010

Joj tutu-mutu asi nebude...kedze manza som prave vyprevadila do prace 🙂 😉

Lucuulik tak je to fajn..ze ste pokrstili....a dufam, ze byt zodpoveda vasim kriteriam 😀 😀

Piki tak uz som nasla...., no katastrofa 😖 ...skus posypat posypovou solou aby sa ten lad rozmrazil, len dufam ze sa tym neposkodi skridla 😉 🙂

lucul
15. feb 2010

tigi, tak ale ja si potom foto nezmenim, tiez som chcela dat daco podobne 😀

viki kuchyna je dobra, a dobre sme urobili ze chceme vyssiu linku 😝 😀 😀
no a manza skus odvolat 😉

vikinka81
15. feb 2010

Lucuulik ved uvidime..mozno pride skor , nechame to na prirodu 😀 😀 Tak to je fajn..ze bude vyssia linka..najprv treba testnut 😀 😝

Tigustek si zmenila photos...jejjjdaaa 😵 , cica a to si uz nemohla crn-crn ked si bola v oraviciach, hmmm ???..ja som bola vcera doma na orave 😀 😀 😉 🙂 , ale mas odpustene ..cochvila sa otepli a hned sme u vas na navsteve a tak lahko sa nas nezbavite 😀

pikino
15. feb 2010

tigus kuk moj album

pikino
15. feb 2010

viki neviem ci je to dobry napad solit strechu. 😝 ved uz sa to topi.

lucul
15. feb 2010

viki ved prave, nebudeme riesit na slepo 😀

vikinka81
15. feb 2010

Pikus..to bol len navrh... do konca tyzdna by to malo vystrelit na 6 st. jupiiiiii ja sa tiez tesim a dufam, ze budeme mat opat plnu pivnicu vody ☹ 😒

Jasne Luculik najprv prax ... 😉

pikino
15. feb 2010

no ved to, bude vsade hotova potopa. esteze nemame pivnicu.

lucul
15. feb 2010

no ked si predstavim tie kopy snehu, co sa zacnu topit, ani pomysliet radsej ☹ uz vidim ako ratujeme u babky pivnicu zas 😒

vikinka81
15. feb 2010

No baby ale u nas to fakt realne hrozi...tak uz ma to pekne desi.... ako kazdy rok..zabit murarov....proste to odflakli... ☹ 😠 😖

Jeeeeej ale nam svieti slniecko 😵 hned je lepsia nalada 🙂

lucul
15. feb 2010

viki ja ti verim, presne ako u babky, oni nemaju v pivnici spatnu klapku, tak im vsetka spodna voda vyraza do pivnic pokazde ked je lejak, to neni len po zime, hlavne ze ked moj tato bol ochotny to spravit ked este s nami zil, tak to netreba, to by bolo vela bordelu 😠 ale ked to stale vyraza to uz neni bordel 😠
a to 2roky dozadu bola "vacsia sranda", ujo nadstavoval, zhodila sa strecha a ako zhodili strechu tak cakali dazde, cize voda tiekla prudom zhora a vodu tlacilo aj zdola do pivnice, sme nevedeli co ratovat skor, chytala sa voda do vsetkeho co sa dalo, hroza 😔

pikino
15. feb 2010

lucul tak to ste mai fakt o zabavu postarane. 😲

lucul
15. feb 2010

piki ani nevrav, kazdy silny dazd trpneme ci nezazvoni telefon ze mame prist susit 😠

ja sa tesim ked sa roztopi sniezik a bude pekne, sadneme do auta a pojdeme kuk patka a vierku 😵 😵 😵

pikino
15. feb 2010

jo jo jo jo.

na to tesim aj ja. 😵