Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
17. feb 2010

piki je husty, biely, ale netaha sa. a je ho vela. 😅 sorry ze sa pytam, len ma to prekvapuje, citim to uz minimalne treti den. podla presunutej ovule na ff som 9 DPO, podla mna ale 11DPO. dva odsledovane cykly som mala LF 15 dni, som uz teda podla teba v tom pred ms obdobi?

jeee a ty mas 1 marca narodky? aj moja segra. 😀 bude zuuurka 😀

jo luci, dne bude asi nejaky blby den. 🙄 jo jo, satky si chod vybrat nove ak mozes, aspon sa potesis. 😉 🙂

pikino
17. feb 2010

tigi tak to ti teraz tazko poviem moze to byt aj to aj to. budes musiet este vydrzat a ako sa citis boli ta nieco ?

😀 vidis tigi este aj rodinne sme prepojene. 😀 😀 😀 😝

spravne lucul donho. my ideme zasa kupovat nove auto. 😅

pikino
17. feb 2010

lucul a ako co ides na tu svadbu? myslim ci budes druzicka

lucul
17. feb 2010

piki ja som toho mojho drahusika nechcela predavat, ale rozmyslam nad novou audi A1 alebo si pockam na noveho touarega, keby bol za dobru cenu ako tiguan, tak by som do neho isla 😵, ale este uvidime ako bude stat zariadenie bytu a ci pojdeme do stavby 🙂

tigi moze to byt hocico, uvidime co z toho vznikne, skus vydrzat do 14DPO a skus test 😉

lucul
17. feb 2010

piki nejdem za druzicku, prave preto sa nehodia dlhe, ale taaaaaak rada by som take vyskusala 🙂

tigi
17. feb 2010

no sem tam zacitim vajecniky, skor mam pocit akokeby pred ms 😖 tak pockam, ved mi nic ine nezostava. 😉

no to neni naaahoda toto tu. 😵 😀 😀 😀

luci zasluzis si, hybaj. 😉 😝 😀

piki a ake auto si chcete kupit? ja by som tiez chcela nove, ten moj maly peugeotik asi uz doziva. aj manzo uz hovori ze ho vymenime, aj ked ja ho lubim, je to moje prve auto. 😅 😵 😀

lucul
17. feb 2010

tigi neuveris, ale ja som mala vtedy pred planovanou ms vacsie bolesti ako zvycajne, ale pockaaaaaaame co z toho vznikne, aspon nejaky svetly zablesk 😵

pikino
17. feb 2010

inak ked sces take velke auto lucul tak si kup kiu soul je uzasna ma super vybavu ked honda dosluzi idem do nej.

lucul ved to, dhe sa ti nehodia by si vyzerala ako druzicka. ale kratke maju teraz uzasne ak by si scela kipit tak pozri marina obchod v meste v tatrabanke oproti prezidentskemu palacu.

tiguska honda fr-v 1,7i rok 2006

a co je s peugeotikom prezil to?

lucul
17. feb 2010

piki mne sa ta kia nepaci, mne sa zda na moj vkus hranata 😒
ja zboznujem take oble auticka a s touaregom som jazdila nejaky cas a je uzasny tak som zvedava na toho noveho 😵, ale chcem ist kuknut tu novu kiu venga co je to zac, ta je krasna taka vajickova 😀, aj ked moje naj auticko je audi A4 😵
ale uz vidim ze ostanem pri tej mojej krasavici a nove auto kupi drahy 😀

tigi
17. feb 2010

luci pockame a uvidime. 😉 🙂

peugeotik to prezil bez vacsej ujmy, dokonca aj to trasenie volantu ustalo, asi bol nadupany sneh niekde a nebolo to vyvazene. ked sa to roztopilo, uz to bolo o.k., len aj bez toho, potrebujem vymenit cely novy vyfuk, taktiez ramena a capy na prednych kolesach su uz vyslahane, o tom ze zospodu zacina hrdzaviet ani nehovorim. no jo, ma uz svoj vek a oprava ma bude stat asi dost. 😖

idem omrknut tu hondu...

pikino
17. feb 2010

vengu sme tiez mali v oku. ma super vybavu a vo svojej triede je zevraj uplne najlepsia podla recenzii.
aj supercena a obrovsky kufor. a mozes is tam dat to stresne okno v lete si jak v cabriu. 😀

tigi take stare auto to uz len peniaze zerie.

tigi
17. feb 2010

jo jo, len si este musim rozmysliet ci vrazime peniaze do noveho auta, alebo do novej kuchyne a prerabky obyfky.8-( by sa mi hodilo vyhrat loto. 😝

pikino
17. feb 2010

to ti verim loto by nebolo zle 😀

asi si budes musiet vybrat co vam viacej hori 😒

tigi
17. feb 2010

prerabku som ja chcela mat hotovu este skor, ako sa nam narodi miminko, pretoze to budeme mat rozbitu polku domu (chceme spojit obyfku s chodbou a tak zvacsit izbu a nasledne spojit kuchynou), budu sa burat priecky a to s malymkym miminkom sa bude robit tazko. auto ale potrebujem a v buducnosti aj potrebovat budem, ked bude manzo prec, aby som bola mobilna v pripade nudze. ale to sa vsetko este rozhodne a uvidi sa v lete, kolko penazi sa podari dat dokopy a kolko nam nasledne zostane.

pikino
17. feb 2010

a kebyze si kupite nejake ojazdene?

lucul
17. feb 2010

tigi to je takto tazko radit, kedze auto potrebujes, tak je dobre mat aj kvalitne aby sa nedajboze nieco nestalo, kebyze tvoje auto je v absolutne uzasnom stave tak asi nerozmyslate na novym, ze?
najlepsie je asi spravit predstavu a financny navrh co by vysla prerabka a uvidite ako vyjdete

tigi
17. feb 2010

v pohode, ved zatial je vsetko o.k. a nesuri z toho ani jedno. len spekulujem do buducnosti. nove auto sme aj tak nerozmyslali, urcite by to bolo jazdene, ale novsie, spolahlive a bezpecnejsie. asi si aj tak kupim to loto. 😝 😀

lucul
17. feb 2010

tigi zatial nesuri, ale pockaj na koniec tohto cyklu a budete ficat na prerabani kuchyne 😀
a auto dostanes ako bolestne 😀

dobre som to vymyslela, uz len tie prachy 😠 😀

pikino
17. feb 2010

kup tigi mozno motyka vystreli 😀

lucul
17. feb 2010

tigi kup, ved vies ze aj stastie sa raz unavi 😀

baby ja mam dnes taku chut na maso ze az, a to je dnes post 😠

pikino
17. feb 2010

ja somjedla klobasu 😀

lucul
17. feb 2010

ja som to chcela osidit krevetami, ale tam co som volala na donesenie jedla, tak vraj 1,5 - 2 hodiny, no kaslem im na to 🙄

tigi
17. feb 2010

ja som mala dneska rybu 😝 a na veceru budem mat kuracie pecienky s ryzou. ale v podstate mne je to jedno. stejne ak je peklo tak tam skoncim, jedna flakota masa by mi uz neublizila. 😝 😀

lucul
17. feb 2010

horsie je, ze my doma nic masove nemame, uz nech byvame sami 😀
asi dnes draheho pozvem na bezmasitu veceru z masa 😀

tigi teba som sa chcela opytat, patkovi davaju dudku? ak hej aku? s karickou alebo bez, dakujem 🙂

dobre babule odchadzam, prisiel mi moj vlastny kocar, drahy sa zlakol toho taxika 😀
majte sa krasne a dufam, ze zajtrajsok bude lepsi

papa 🙂

pikino
17. feb 2010

presne tak tigi 😀 😀 😀

mnam krevety kde si objednavas lucul?

tigi
17. feb 2010

lucul co je karicka??? 😕 to je ta plastova slupka na dudke? 😀 no, tak tusim ju tam ma. naposledy mi vierka hovorila, ze musi ist na nakup, lebo malinky si oblubil iba jeden dudlik z troch, tak mu chce kupit taky isty.
papa a dobru chut k masku/nemasku. 😝 😀

pikusi aspon nam tam bude spolu veselo. 😀

pikino
17. feb 2010

a hlavne teplo teplo. 😀

vierka
17. feb 2010

caute baby...
ja len tak na skok, lebo sa idem este odstriekat aby mal maly zasobu na varovke ked bude zajtra maminka u zubara 😅 dnes sme boli na kurze, bolo super, ucili sme sa masirovat brusko, aj nejake protikolikove masaze tak hned vecer vyskusame... porobila som nejake fotecky, tak kedbude cas popridavam...
zajtra ma caka zubar, tak bojim, bojim - dufam ze to prezijem a ze maly nebude hned po mesiaci zivota sirota 😀 😀 😀

zajtra mame mesiac 😵 😵 😵

tigi - zajtra nie su na socialke, tak premyslam ze by som sla v piatok doobeda, dalo by sa teda pokavickovat a nakojit u vas vo firme 😀

vierka
17. feb 2010

lucul - neviem ci chces malemu kupovat dudku, ale maly chce len taku co ma aj na jednej fotke, je to znacka canpol babies, ma gulatu hlavicku a je taky hnedy - asi gunenny - silikonove su tusim take priesvitne biele...

pikino
17. feb 2010

vierocka malinky je uzasny. muckadlooooo 😵 😵 😵

a dryim teda palce aby nebola z patuska polosirota 😅