Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
25. feb 2010

tak ok, vezmem paksametle domov a ocikam pre tu srandu 🙂
no ja som ficala na Satanovi, ten bol take uchooooooo 😀

pikino
25. feb 2010

mna skor brali krasokorculiary. 😀

lucul
25. feb 2010

videla si vsetko ako u baletakov? 😀

tigi
25. feb 2010

jaaaaj to preto.... 😝 😀 😀 😀

pikino
25. feb 2010

jo dobre zadky. 😀 😀 😀

lucul
25. feb 2010

piki len? 😀 😀 😀

vcera sme sa zabavili na zumbe 😀, pred poslednym vydychanim mavame este kankan a ten je ceeely o hopsani, my co chodime pravidelne uz to zvladame na 99% s cvicitelkou, ale vcera bolo kopu novych. A mlada sa spytala, ze ci vladzeme este a nove jasne. A chodi s nami taky pan jeden a ten, no teraz si oddychneme pojde taka oddychovka a cvicitelka - ano sladak dame 😀. Novym uz docvaklo, zacali s nami, ale potom ostali a kukali ako my na zaciatku 😀. Najlepsie ked zahlasili, ze asi su tam naposledy, tak sme ich ubezpecili ze nech sa neboja to pride 😝

perla200
autor
25. feb 2010

no čaute....ja musím začat chudnút...som sa rozhodla...v máji stretávka zo strednej...ty kokso a ja stale 10kg navyse:(((((((((((((((((((((((((((((((

juli - čo sa týka odsávania - aj ja som to tak robila, nasa simonka nechcela môj cecok ani vidiet, hat s jej apetítom by jej nestačíli nielen moje kozy ale ani Pamely andersonovej...kedže ona vypila hned ako sme prisli z pôrodnice 150ml🙂 až kým som mlieko nestratila v nemocnici:((((((((

čo sa týka nás? - mala kasel, nádcha ideme k lekárovi....porazí ma:(

tigi
25. feb 2010

co tomu konu dneska sibe 😕

perlus a ides na nejaku dietu? mne by sa to tiez hodilo ty kokos, u mna sa potom ako som schudla 10 kg a potom prestala fajcit ukazal krasny jojo efekt a mam toho na sebe naplacaneho az vyse hlavy. 😠 musim sa dokopat k vydavaniu vacsej energie, co by mi az tak nevadilo, lenze mna to samu nebaviiiii 😝

lucul
25. feb 2010

dnes nieco vraj robia na serveri, tak preto to vypadava 🙂

ak najdete nejaku fajn dietu tak aj mne poradte, uz sa na seba neviem pozerat a to zumbujem a potim 2krat do tyzdna a dokopy nic nezjem 😠

perli tak nech je mala co najskor zdravucka uz aj slniecko vykuka 😉

vierka
25. feb 2010

caute baby, ja len tak narychlo...

takze dnes sme vsetko dovibavovali - neviem ako by som to zvladala bez mangela a s malym na krku... takze ukradnuta hotovost + co sme vsetko este museli platit cini 150 eur... takze mame "zarobene" 😔 a ked zratam aj veci co boli v taske a cenu tasky, tak sme prisli tak o 8 tisic (sk)... aj tasku na kocik som si pozerala novu a ze 800 sk - no bude musiet pockat do vyplaty - bohuzial 😔 😅 svine ciganske hnusne - bodaj by ich policajny technik s bielou kriedou obkreslil 😀 😀 😀

no co sa tyka poradne, tak mame uz 5450 gramov 😝 no maminka sa riadne poti ked ho musi nadvihnut 😅 a nozickach tiez dobre, vsetko sa vyvija ako ma, ale pre isotu mame 3 tyzdne balit nasiroko a potom prist na kontrolu... 😀

a dnes som mala tie nove nausnicky, kazdy na mna pozeral, aj som si vlasy vypla aby boli vidiet a ked krasne svietilo slnko tak sa blistali o stosest 😀 takze pikuska pripravuj noveeeeeeeeeee 😝 😀

lucul - tak ty budes robit test??? tak to sa zajtra prihlasim aj keby mal za compom maly na mne sediet!!! 😉

vierka
25. feb 2010

a dakujem za ciselka, mam ulozene 🙂

lucul
26. feb 2010

dobre ranko cosmosky

ako dnes? dufam ze tu nebudem na dlho samaaaaaaaa 😅

vierka krasneho macinka mas doma 🙂

tigi
26. feb 2010

ahoj luci, uz som aj ja. dnes mam den uplne na p... 😒

a ty ako? cikala si na testik dneska? 🙂

lucul
26. feb 2010

no cikala 🙂

tigi
26. feb 2010

no a vysledok?????? 😕

lucul
26. feb 2010

neviem ci sa mam tesit alebo cakat este chvilu 😉

tigi
26. feb 2010

???????????????

tigi
26. feb 2010

to mi musis vysvetlit! bolo nieco na tom teste????

lucul
26. feb 2010

najprv nic, ale do 3min. je taaaaaaaam, je slabulinka ale ja ju vidim.
cakam na r. ci ju bude vidiet aj on 🙂

tigi
26. feb 2010

jeziiiiis, vcil nepracuj! pis! 😀

tigi
26. feb 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja odpadnem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucul
26. feb 2010

aj ja, ale este bojim bojim 😒

takze mica, poctivo kazdy druhy den a vyjde tooooooooooo 😉

tigi
26. feb 2010

to je krasna sprava luci, zatial teda potichucky ale moc sa tesim s tebou 😵 nasad pozitivne myslenie,toto proste vyjde. 😵 🙂

perla200
autor
26. feb 2010

no lucul....super...zatial sa tešíme potichu ok?🙂)))))))))))))))

lucul
26. feb 2010

musi to vyjst, proste musiiiiiiiiiiiiiii 🙂
r. mi povedal, ze mi spravil narodeninovy darcek, tak asi mu to aj vyslo 😀

lucul
26. feb 2010

perli dakujem, ale vazne len potichu 😉

tigi
26. feb 2010

to je "lyzovackove"? 😝 😀 no a bojovnici vydrzali pockat na vajko aj dva dni. silny chlapci. 😝 😀

lucul
26. feb 2010

nie to je krstenie kuchyne 😀 😀 😀

tigi
26. feb 2010

to vazne??? 😀 😀 😀 asi si ju pridem omrknut. 😝 😀

lucul
26. feb 2010

poziciam ti kluce? 😀