Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
21. júl 2009

ja sa idem zakopať a vykopem sa až ked porodím.... 😠

pikino
21. júl 2009

to si neviem nazivo predstavit 😀

vierka
21. júl 2009

caute baby, ja len na skok, lebo som pridavala nejake aktualne photos 😀

perluska - nezabudni si kupit rozsirenu truhlu, aby sa ti donej brucho mestilo 😀 😀 😀

podla mna porodi presne 27.7. ako ma termin a je to taky lahko zapamatatelny datum 😀

vierka
22. júl 2009

jakoze stale cakam, lebo som nechcela mat dva prispevky za sebou... ale ked teda inak nedate 😀

tak teda dobreeeeeee raaaaaaanko zelam 😝 😀

lucul
22. júl 2009

dobreeeee raaaaaano

baby vcera som mala zas nakupnu horucku 😵 , kupila som si kabelku v poradi, uz ani netusim 😀

vierka - ja pochybujem ze ste boli v piatok v C&A - urcite by si si daco ukoristila 😉

vierka
22. júl 2009

lucul - cauky... no ja neviem kde vsade sme boli, ale myslim v C (ako sa pise and??? 😅 ) A sme urcite boli 😀 ale mozno mi to vyvrati Tigi - ta si tie mena obchodov urcite pamata, ja si pamatam len Marksa 😀 😀 😀

ja by som chcela ist v piatok do nejakeho obchodu do TT 😀

pikino
22. júl 2009

nazdar milousi.

zasa ste minali prachy, ze sa nehambite 😀 😀 😀 😀

vanilkka
22. júl 2009

baby neserkajte ma s tymi nakupmi,,,ja som si povedala ze si uz nic nekupim az jesenne a takto ma tu skadlite 😀 😀 😀

zlato115
22. júl 2009

ahojte babule...

vierka, pekne ti rastie bruško 🙂 teda vy budete mat dobrú tetušku, ked už teraz dostávate darčeky 😀

lucul
22. júl 2009

baby ja sa ospravedlnujem 😅 , ale ja za to faaaaakt nemozem, ked ta kabelka na mna tak pekne pozerala a vravela "som tvoja kup si ma" 😀

pikino
22. júl 2009

lucul ja ta plne chapem. tak napriklad vcera sme boli na zmrzline a mali tam krasne tucne veternicky. a tie volali:
"tu sme, zjedz si naaaaas, sme skveleeeee" tak som si kupila dva. 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
22. júl 2009

hihi tigi ako spravny diplomat kupila ruzove aj modre. ale viete modre moze nosit aj dievca, chlapec ruzove tazko.
takze vierka ked sces usetrit musi to byt dievcaaaa. 😀 😀 😀

lucul
22. júl 2009

aspon dakto ma chape 😀 , to moja polovicka mi chcela ratat kabelky, ale bielu nemaaaaaaaaam, tak som proste musela a nemal argument 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
22. júl 2009

to je dobry argument. mne moj nerata, keby zacal, tak ja mu zacnem ratat jeho tricka a nohavice. 😝

tigi
22. júl 2009

caute zeny 😝

no ja hovorim ze to bude baba, modre moze potom znosit druhe mimino, to bude chlapec! 😀 😀 😀

lucul - urcite sme boli aj v C&A, pretozemy sme presli vsetky obchody co tam boli, niektore aj dvakrat! 😝 😀 😀

vierka - cica poj na skype ked mozes... 😉

vanilkka
22. júl 2009

ja idem na to inak,,,,,jednoducho ta kabelka tam tak sama opustena lezala a nikto si ju nevsimal nemala co jest a nikoho blizkeho kto by ju mal rad,,,tak som ju zobrala k nam domov 😀 😀 😀 som proste prehnane empaticka a za to mi nemoze snad nikto nadavat 😀 😀 😀

vanilkka
22. júl 2009

svinkovierka,,,,inak vraj bola debata na rybach o detoch a ja som sa ti dozvedela ze my budeme mat este tento rok no co ti poviem. nic o tom neviem 😀

lucul
22. júl 2009

vanilka to je dobre, ale aj tato na mna urcite cakala, kedze som si ju vzala az na druhy pokus, najprv som si ju ocumla, potom som prebehla ostatne obchody a ked som sa vratila a ona tam bola, tak to bolo znamenie, ze je moja 😀 😀 😀

vanilkka
22. júl 2009

my mame doma proste utulok ze lucul? 😀 😀 😀

kasami
22. júl 2009

Ahoj babulky 🙂

taak ako tu citam na kavicke vam bolo supris ... tak mi je luto, ze som vas nevidela ☹

inak zakazdym ked sem idem hned pozeram na Perlusku 😀 nejak sa to natahuje 😀 normalne vazne Perli, nemas stikutku ?

pikino
22. júl 2009

no vani ked to ten tvoj povedal, tak to tak asi bude. 😀

ja mam doma tiez utulok pre opustene kabelky,topanky a bizuteriu. 😀

ahojky kati, neeeperluska rodi az buduci tyzden, teraz nepise lebo sa isla zakopat. 😀
ako maly uz je ok?

vanilkka
22. júl 2009

no tak to pozor pikusik,,,,,,na to nech zabudne chalan!!! 😠 ze bude on rozhodovat o mojej maternici

pikino
22. júl 2009

mozno maju spolu nejaku tajnu dohodu 😀 😀 😀

kasami
22. júl 2009

Piki, nejak uz nepoznam vyznam toho ci je maly ok ....

tak v pndelok mu trhali zub a potom mal tu alergiu co mu nasadila aerius, fenistil a rectodelt
od utorka zacal soplit, tak som mu davala iba na alergiu a olynth
do piatku mal este dalsie dva razy taku silnu alergiu ... v sobotu zacal kaslat, v pondelok som s nim bola u doktorky a tamu dala zase pamycon a trifed ... na sedem dni, ak sa mu nezlepsi, mame prist, ak sa zlepsi, ze je dobre 😒
tak uz fakt neviem

a ako tvoja hviezdicka 🙂 dnes ma aky den ?

pikino
22. júl 2009

myslela som tie stipance. ty si s nim fakt uzijes, chodite k lekarke jak na hodiny klaviru.

no u nas dnes premenlivo oblacno. je too maminkyn cecok. na chvilu ma nevidi uz vrieska, nic cez den nespravim lebo musim byt stale pri nej. no co uz s nou. teraz lezi s holym zadkom v postielke a pustam jej do kolecka kolotoc.

lucul
22. júl 2009

vanilka to je pekne ze o tvojej maternici sa rozhoduje na rybach 😀 , ale ako zistujem tak na rybach sa toho navypraaaaaava 😠 a jasne ze sme utulok, ved aj opustene kabelky a topanky v obchodoch musia niekam ist
😀

ahoj kasami - to mas teda zabavu 😒

kasami
22. júl 2009

no u mna to bolo tiez take podobne 😀 stale som si hovorila, kedy uz bude lozit ... kedy uz bude chodit, ako dobre mi potom bude 😀 a vies co ? potom je to este horsie, vsade budes musiet za nou lietat, vsetko bude zhadzovat atd ... len si to uzi kym lezi a cvici si plucka 😀

ale aj tak su najlepsi 😀 😀 😀

kasami
22. júl 2009

mam, ale my sa z toho casom dostaneme 😀 aspon tomu verim, som si povedala, ze koniec domaceho liecenia, aj ta sa nic nemeni, tak sups ho von ... tak aj teraz niekde lieta, no ved je vonku krasne 🙂

musim ho ist pozriet

zatial sa tu majkajte krasne
este vas pridem mrknut, tak piste a piste, nech mam potom co citat 😀

a este nieco

pekny den 😉

lucul
22. júl 2009

baby a perluska je dnes kde? snad to nemyslela vazne s tym zakopanim 😠

vierka
22. júl 2009

baby, treba si v obchode povedat vzdy tak - nekupim ja, kupim niekto iny a nemozem predsa nikomu dopriat to co chcem ja 😀

vanilka - tak predomnou pre istotu ani nehovoril o com sa bavili 😠 mala by som sa na to asi opytat, ze o co tam vlastne slo 😝
a jake nakupy vanilka??? ved to je este to co sme boli v piatok, o tom debata... ved ja normalne ked sedim, tak musim mat rozopnute nohavice letne, tak ja musim jednoznacne nieco kupit, sak sa nebudem parit v dlhych tehu nohaviciach 😒 a mozes ist so mnou ked chces, aspon uvidis tank v akcii medzi regalmi s handrami 😀 😀 😀

pikuska a tigi - no ja viem, ze modru moze nosit aj dievca, ale je tam napisane "little cute boy" - to by som babe asi tazko nosilo 😀 😀 😀

kasami - no uz som ta tu asi nestretla, ale mate kransu fotecku so Samkom, to je s piatku??? 😀