Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

chuchu86
24. júl 2009

ahojky vani, ako sa máš ?

lucul
24. júl 2009

ahoj chuchu

vani, len sa asi v pondelok spytam, ci nam bude sekundovat alebo sa aj zapoji 😀 😀 😀

vanilkka
24. júl 2009

ja po starom a ty? co malinky? ako sa vam dari? 🙂

lucul to normalne natoc,,,, 😀 😀 😀

vierka
24. júl 2009

lucul - a mozno bude mavat uterakom nad vami, ako v tom vtipe 😀 😀 😀

parluska - ved ti hovorim, ze rodis az v pondelok 😀

vanilka - to len mi sme take svinky ranostajky 😀

chuchu - dakujeeeeeeeem 😀 tak to je super, ze mas take dobrucke babatko a ze aj ked mu idu zubky tak je v pohode... urcite vam robi velku radost 😀

lucul
24. júl 2009

vani musim, to bude ina prca 😀 , ja som vedela preco ma laka kupit si kameru 😀 😀 😀

baby, aj u vas bol taky strasny fucak? u nas des, som drzala okno v izbe aby neuletelo 😀 , a este aj nejaky magori v tom vetre vykradali na sidlisku auta 😠 😠 😠 , nastastie mojmu sa vyhli

vanilkka
24. júl 2009

lucul jasne tu bola taka vichrica ako hovado,,,normalne som sa bala ☹ este som nic take nezazila

pikino
24. júl 2009

cafte mrcky 😀

ja som sa dnes v noci skoro pos.... od strachu. 😅 to coje toto za pocasia. prsalo vobec?

vierka
24. júl 2009

u nas ani kvapka... skoro mi odfucalo zaves zo spalne cez okno, tak som ho potom zatvorila... a nemame tak od polnoci doma prud a dufam, ze uz nabehol, lebo ked pridem o tretej domov a nebude prud, tak spanom bohom chladnicka 😅

vanilkka
24. júl 2009

u nas aj prsalo vierocka a elektrina tiez nebola v noci ale rano uz bola

lucul
24. júl 2009

piki u nas aj sprchlo ale nie vela,
u nas nejde vraj telka v niektorych castiach
a viete, ze zahorie je odrezane, vraj stromy, take lahsie strechy poodfukovane a prud tiez nemaju 😖

pikino
24. júl 2009

to bola skor taka elektricka burka, uplne bolo citit ako je vzduch nabity elektrinou fuuuuuuj.

u nas vypadli lampy, ale to je klasika tie tiez viacej nesvietia ako svietia.

lucul
24. júl 2009

piki to preventivne vypadli, nie z burky 😀 , ani u nas nesvietie ked zacne prsat alebo sa bliska na kilometre daleko tak je v celej raci tma jak v rohu 😠

pikino
24. júl 2009

su to zmrdi, dobry dovod aby setrili.

lucul
24. júl 2009

to ano, ja sa normalne bojim u nas ist sama ked sa zotmie, to je jak v horore, len tma a kriky, vzdy cakam kto odkial vyskoci, to mam vtedy inu vrtulu v zadku 😀

pikino
24. júl 2009

my hovor. u nas je taka tma ze v zime ked som chodila z roboty som si musela kupit baterku aby som sa nezabila na chodniku. nastastie asi pred mesiacom namontovali nove lampy.

lucul
24. júl 2009

nove lampy este neznamenaju ze budu svietit dlho, aj u nas montovali, a niektore ulice nesvietia vobec 😠

pikino
24. júl 2009

ni tieto svietia, svietili aj dnes v noci, a nase co su od nich vzdialene 10 metrov nesvietili. 😠

perla200
autor
24. júl 2009

no čaute....aj ja som sa skoro pokakala od strachu v noci...a môj muž samozrejme slúžil vnoci chuda došiel aj neskoro z práce a totalne zničený:(((((((((

ja som bola na nákupoch, nejak som sa potrebovala vyluftovať a minút pár eur🙂

vierka
24. júl 2009

no ja ked som sla rano o pol siestej do prace, tak u nas este elektrika nebola... a niekedy v zime sa stalo, ze vypadol prud len na poulicnych lampach, tak ked som isla niekam na vlaku, tak som si na cestu svietila mobilom, aby som sa nepotkla o nieco 😀

pikino
24. júl 2009

perlus a co si si kupila?

vierka
24. júl 2009

ja som chcela ist dnes na nakup, ale taaaaaak sa mi nechce, tak pojdem domov a zvalim sa na gauc 😝 😀

perla200
autor
24. júl 2009

no kúpila som si len praktické veci - ako napr. nohavičky do nemocnice.... a pyžamo do nemocncie🙂 ale aj tričko také krásne v newyorkeri a melon a broskyne a sunquick - ten milujeeeemmmm v tehu🙂 a sesterničke som kúpila tričko a jej malému také krásne oblečko - on ma meniny a ona narodky zajtra....

juliett99
24. júl 2009

ahojky koceny,,
tak sme doma, poradna dopadla v celku dobre,, maly Samik ma 700g a je otoceny zadockom, a placenta?? tak ta potvora je stale hlboko vsadena,, nehybe sa,, ale tak este nieje nic stratene vraj este sa moze vysunut.

vierka
24. júl 2009

juli - tak to je super, ze Samko je v poriadku a ze pekne rastie... a hadam sa aj ta placenta umudry... ved uz mas za sebou pekne tyzdne, tak verim, ze to este kus potiahnete... a akeho si mala dneska Dr?

juliett99
24. júl 2009

dakujem Vierocka dnes tam mala byt znova Chovanova ale zas operovala a tak poslai Deckova,, on je fajn vsetko vysvetli a aj poradi..
buduci tyzden mam prist na nejake odbery vraj uz posledne ,, a dalsiu poradnu mam 14.8
a ozaj aj krcek je uplne zatvoreny,, a spominala som to slabe spinenie ze to je z namahy maternice ze obcas sa to moze vyskytnut ale ze ak to bude silnejsie tak hned treba prist 😉

vierka
24. júl 2009

ja som pocula o Deckovi ze je dobry a mily.. tak asi vazne je 🙂

a do kolkeho tyzdna sa vlastne robieva utz zospodu??? 😕

pikino
24. júl 2009

juli super. 🙂

vierka ty lenivec. kvitujem ti to. 😀 😀 😀

dala som nove foto 😀

juliett99
24. júl 2009

vieri vraj zo spodu sa robi do 17tt potom uz len zhora ale mne na rizikovej robi aj aj,, kvoli tomu krcku ci sa neotvara.
je fakt mily, ale uz som sa stretla napr. dnes ze jedna ho tam nemusela co bola so mnou na rade. a chudak asi ma nejaku alergiu stale kychal 😒

piki ahojky idem omrknut. 🙂

perla200
autor
24. júl 2009

piki - videli sme🙂 ty zajačik🙂)))

juli - no fajn, že ste ok....

vierka- mne doktorka posledný utz zvnútra robila v 12tt...potom už len na brušku....

dievčatá idem si lahnúť.... 😀

pikino
24. júl 2009

mne robil tiez posledny v nejakom 12tt a potom len na brusku a krcok mi kontroloval rucne.