Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
19. aug 2009

kasami a kde to je presne, nejaky zachytny bod, chceme sa tam vybrat a je to veeeeeeelmi daleko? 😅

ahoj bambi 🙂

kasami
19. aug 2009

Lucul mrkni sem 😉

http://www.western.cz/

ak chces pytaj sa dalej 😉

Bambi celkom dobry, upratovaci a doktorsky ... zajtra idem na IUI

bambi7
19. aug 2009

kasami tak na teba budem mysliet 😉 idem do sprchy 😉 pekny vecer

kasami
19. aug 2009

dakujem
pa, aj tebe

lucul
19. aug 2009

na ako dlho ste tam boli, je to take nieco, ze jednodenny vylet?
kks pisem jak dili, ale chapes nie? 😀

kasami
19. aug 2009

Luci chapem 😀 😀 😀

jasne, na jeden den uplne staci 😀

a napises mi v ktorej diere to byvas ? mozej aj IP 😉

lucul
19. aug 2009

v Bratislave 😀 😀 😀

kasami
19. aug 2009

😉
aj ja 😀 a na ktorej svetovej strane 😀 na nasej uz len madari idu niszie 😀

lucul
19. aug 2009

ja pod vinohradmi, kde je skvele viiinecko biiiiiue a cervene 😀 😀 😀 v raci

ozaj a dakujem za radu, urcite sa vyberieme do western, len nech nevyzerame jak truby, ze ideme bez dietata 😀

kasami
19. aug 2009

to nie, celkom sa zabavite ... je tam cely den nieco ... mozete sa zapojit do programu ... pre dospelych a naucit sa tancovat 😀

inak, maju tam dobre pivo a vyborne zemiakove placky ... ty koki ... normalne s mi zbehli slinky 😝

............
tak to mas krasne byvanie ... blizko kazde promile 😀

to ja mam blizko asi len paradajky a papriky ... cipos 😅

lucul
19. aug 2009

a ty kde byvas v Ba?
jasne, uz sa tesim na vinobranie 😀 ciganska, must a potom mnamky vinko 😀

ja som momentalne na madaroch v Novom Zivote 😀 varujeme domcek a je tu prca 😀

kasami
19. aug 2009

ja v biskupiciach 😝

lucul
19. aug 2009

chcela som sa spytat, ci nahodou to nie su biskupice alebo rovinka 😅

idem ja off, idem sa venovat, prajem dobru nocku a zajtra na teba budem moc moc mysliet, nech to vyjde 😉

kasami
19. aug 2009

dakujem 😉 a dobru noc

vierka
20. aug 2009

dobre ranko baby.. 😀

perluska - my sme sa prave bavili o tom, ze do TT ten katalog chodi... lenze kedze sme obe dedincanky, tak k nam na dedinu uz nechodi, ale do TT chodi 😀

kasami - myslim na teba, posielam strasne vela energie, tesim sa 😀
no a moc som sa nevyspala 😒 mangel je nejaky chori, tak sa celu noc prevaloval a ochkal a ja som mu len rukou merala ci mu uz teplota ustupila, ci este dycha, ako je na tom 😅

tigi
20. aug 2009

caute babule 🙂

kasi vcera som na teba myslela ako si dopadla, ale vobec mi nesiel net 😠 , tak som sa nemohla prihlasit. snazia sa nam to tu zrychlit, ale nejak sa im to zatial nedari. 😝 ale hlavne ze to dnes aspon ide. 🙂 drzim dnes silno palceky a posielam veeeela moooc poztivnej energie. 😵 🙂

vcera som uvidela prvy kus nasho domu zatepleny, ze jaka paraaaada. 😵 ten moj chlop sa nezda... 😀 a tiez som bola vcera makosit malinke dvojtyzdnove maciatka, ake boli naaaaaaadherneeeee. 😵 😵 😵 vsetky tri cierne, vyzerali jak malinke pumy. 😀 😀 😀

vierka
20. aug 2009

tigi - no budem musiet ist aj ja pozriet, ako mu to ide a ako to vyzera zateplene... zacali ste s prednou stranou, alebo kde??? 🙂
malinke macaaaatka??? tie museli byt krasne... mne vanilka slubila ze mi mozno vybavi ist pomojkat maleho levika 😀 😀 😀

cici idem na skype, mam na teba intimity otazku 😀 😀 😀

perla200
autor
20. aug 2009

ahojte baby....som k.o.... simonka včera celý den spinkala naberala energiu a večer mi ukázala čo je v nej....trojhodinový boj nastal do polnoci... potom neviem či ja som zaspala s nou, alebo ona so mnou... ale ma dnes zaracha a riešili sme to dohovorom.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vierka
20. aug 2009

perluska - no hadam tato dalsia noc bude lepsia 😉

no prave mi prisiel mail, ze mam 72% zlavu na viagru - no nekup to!!!! 😀 😀 😀 😝

vanilkka
20. aug 2009

tigik ahoooooj,,,,,a uz si videla suboj takeho maciatka a leva? 😀 😀 😀

tigi
20. aug 2009

vierka - zacal s tou stranou, ako mame terasu a vchod do domu. potom bude pokracovat na tej stene ako je kupelka a potom dozadu, tu stenu od zahrady. 🙂 cekaaaaaaaam na skype 😝 na tu brutal silnu intim otazku 😝 😀

perlus - asi ti cez den chcela naznacit, aby si si oddychla s nou, vsak v noci je to vacsia sranda pre nu buntosit. 😉 to ma asi este pozostatky buntosenia v noci v brusku, ked si robila diskoteky. 😉 🙂

tigi
20. aug 2009

vani no nazdooo 😀 neee nevidela, ale viem si to zivo predstavit, asi by to dopadlo ako to co som videla v zologickej v klietke, orol verzus kuriatko. 😅 😉

vanilkka
20. aug 2009

ne ne,,,,bol to skoro rovnocenny boj ocneho pohladu 😀 😀 😀 😀 nasledne oddelenie ludskym faktorom 😀

tigi
20. aug 2009

aha...jakoze si kukali do oci jak kocuuuri v sekteeembry?? 😀 tak ano, uz si to viem predstavit po spravnosti. 😀 😀 😀

vanilkka
20. aug 2009

normalne ako paris hilton s vierkou 😀 😀 😀 😀 😀

tigi
20. aug 2009

ja ze pamela verzus vierka 😝 😀 😀 😀

vanilkka
20. aug 2009

vierka je pamela dnesnej doby tamta americka je uz na dochodku a paris je rivalka 😀 😀 😀

vierka
20. aug 2009

paris schovam do vrecka lavou zadnou 😀 aj s tym jej psom malym 😀 😀 😀

tigi - no uz som online aj na skype, na chvilu kym nepojdem na obed.. bola som archivnikovat 😀
aj som si myslela, ze prve zacnete s tou zadnou stenou kde tam je vidiet este tie tehly a tak 😀

vanilkka
20. aug 2009

nam to je jasne svinkovierka,,,,ale ked ta raroha zavistliva to nechce pochopit 😀 😀 😀

vanilkka
20. aug 2009

pocuvajte baby vcera som sa skoro ucurala od smiechu,,,mama mi hovori, ze bola u krstnej mojej a stali pred domom rozpravali sa a prislo k nim take dievcatko co byva na tej istej ulici, ma 4 roky a hovori im: "a vy co tu obidve stojite jak take karafi" 😀 😀 😀 😀 😀