Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
1. sep 2009

nevesaj hlavu, do stvrtka este casu dost a moze byt vsetko uplne inak 😉 , neboj bude lepsie

kasami
1. sep 2009

no uvidime ... manzo mi prave povedal, nech nehadzem flintu do zita takto pred koncom ....

al ety si podla mna fakt jasna 😀

lucul
1. sep 2009

tvoj manzo ma uplnu pravdu, len aby sa to neukazalo az v ten stvrtok, by som sa zasmiala, ale bola by som straaaaaaaaaaasne stastna 😉

seba este neriesim, stresovat zacnem az ked zacne meskat a dr. mi povie, ze som a vsetko bude v poho 😒

kasami
1. sep 2009

podla mna je tiez fakt skoro ...
len ked tu citam tie kocky ... ktore si tak skoro robia testy ... tak mi to nedalo ...

som hlupana ...

ale aj tak neviem, ci ma vo stvrtok neklepne pepka kym budu vysledky 😅

lucul
1. sep 2009

budes na konovi a medzi nami zabudnes, jedine, ze my budeme vo vacsom napati ako ty a taketo riziko je 😀
inak napriklad, kamoske test neukazal tehu vobec 😅 takze pohodaaaaaaaaaa

kasami
1. sep 2009

... inak ty si k nam este myslim nepatrila ... ale mne pred rokom ukazalo // az po viac ako 10 dnoch meskania ...

ale to nedopadlo dobre ...

lucul
1. sep 2009

neboj, teraz to dopadne dobre, proste musi
aj ja verim, ze na druhy pokus to u nas musi vyjst

kasami
1. sep 2009

druhe pokus 😀

tak to nie je druhy pokus 😀

ale je to prvy pokus IUI ... inak sme sa snazili iba prirodzene ... aj ked manzo moje vypocty plodnych dni uplne ignoroval 😅

lucul
1. sep 2009

ja od ma ani neviem kedy mam plodne dni, chyba mi te ee hlien, ale zadarit sa musi 😀

kasami
1. sep 2009

ja som tiez velakrat len typovala 😀
tak mi manzo velakrat ani nenaletel 😝

lucul
1. sep 2009

ja som bola vzdy v tom, ze plodne dni mam tak 14-15 den, kedze som mala cyklus jak hodinky 28dni, ale nakoniec sa ukazalo, ze som mala plodne dni 9-10 den, jedine ze mavam raz do roka jak teta 😀, takze ma to v novembri ocakava 😀 😀 😀

kasami
1. sep 2009

normalne som uz rozmyslala nad meranim BT ... ale neviem, ci by som z toho nieco vobec zistila 😅

lucul
1. sep 2009

ja som tiez chcela, aj som sa chcela zaregistrovat na fertility, ale nejak mi to nejde, tak uvidim

kasami
1. sep 2009

ja zas nemam pevnu volu ... kazde rano ...

teraz som to skusala od piatku a sibe mi z toho ...

jaaaj inak vcera a dnes som mala burciak 🙂

lucul
1. sep 2009

ja som mala tiez cez vikend a tesim sa na vinobranie mnamy a take mnam hrozienko z vinohradu, super 🙂

kasami
1. sep 2009

nooo

inak kedy bude vlastne vinobranie ? nejak som mimo ...

lucul
1. sep 2009

dobre moja idem ja dat sprchu a haji, ide mi hlavu roztrhnut
dobru noc 🙂

kasami
1. sep 2009

tak dik 😝

ale dobru noc ... ten termin si este ujasnime 😀

vierka
2. sep 2009

dobre ranko baby 😀

dneska som v plnom pracovnom nasadeni 😀 😀 😀 ale normalne som si na to volno uz tusim aj zvykla 😀

kasami - to ma mrzi, ze test nic neukazal... ved skus pockat... ja poznam aj kocky co som chodila do centra, ze im test este v den odberu neukazal nic a uz maju porodene krasne deti 😉 takze ja este za teba hadzat nic do zita nebudem a budem cakat na zajtra a drzat straaaaaasne moc palce 😉
sme tu s tebou a pre teba 😵

tigi
2. sep 2009

caute zabky 🙂

vierka - ty mas matros... a aj moje prachy!! 😀 😀 😀 ako dnes mlada? k nam tiez prisla nova, zatial nejak nemam na nu naladu, tak uvidim ako sa vykukne pocas dna. 😖

kasi - moja nevesaj hlavu, test nemusi nic znamenat, uvidis, este stale to moze vyjst. 🙂 ja som inak tiez nevydrzala a testovala vcera rano, ale test bol tiez cisty, len jedna palicka, takze ocakavam mrchu. ale ja som ju vlastne aj tak ocakavala, takze pre mna nic nove. 😉

inak zeny ako som prestala fajcit, vcera uz na mna manzo vybehol, ze co som taka zlaaaa... a ja ze no co asi, mam pred menzesom a nemozem fajcit! fakt baby, nejaka som nervna ako som prestala fajcit, myslite ze to prejde?? 😒

vierka
2. sep 2009

tigi - no cau moja 😀 ň
no veru, ja mam aj tvoje prachy 😲 😝 ale po odpocte nakladov na kino ti vysim uz len 1 eury 😀 takze ta pozyvam na kavu a kolac a sme si kvit 😝
no nova zatial v pohode, videla som ju takych 5 minut 😀 hadam sa s nou bude dat... 😝 😀

no podla mna nie si az taka nervna, mne si prisla v pohode 😵

lucul
2. sep 2009

breee ranko 🙂

tigi jasne, ze prejde, bud je to klasicky PMS alebo tehu hormony 😵, fakt, aj mamina prestala fajcit a bola chvilu pred menzesom neznesitelna ale preslo to a uz je daaaaaaaaaavno v poho, neboj

inak baby, vravim vam, test nist neznamena, kamoska mala cisto biely a to uz vedela, ze je tehu, nist jej test neukazal, takze nevesajte hlavu, dokym ta svinucha nepride nic neni stratene 😉

kasami - vinobranie je 11. - 13. 9. a v nedelu o 20h je Desmod 😵

vevoncek
2. sep 2009

ahojte tak ja som už v robote 😀

vierka ty naše ranné vtáča 😀 no ja som tiež rada že oslava dopadla dobre a že aj tie vzťahy sa už dali do normálu chceme si spraviť rodinný výlet a ísť pozrieť rodinu zaniesť im foto z oslavy...

tigi ja som taká rada že si prestala fajčiť že si na teba pripijem vodou 🙂 😉 no môj ocino prestal fajčiť a aj pribral a aj bol nervózny ale všetci sme chodili okolo neho ako na špičkách lebo sme boli radi a veľmi sme boli na neho pyšný, ale nevydržalo mu to dlho chodil potajomky fajčiť a keď mu na to mamina prišla tak potom začal už aj pred nami no nemohla sa pretvarovať že o tom nevie 😀 a čo bola najväčšia sranda že mamina už vedela že fajčí a ocino keď sme si boli sadnúť rozprával že on nechápe ako ostatný môžu fajčiť jemu to už vôbec nechýba... 😕 😅

kasami moc ti držím palce aby ti to vyšlo my sme to mali s mužom tiež také divoké ja som nevedela vôbec kedy máme plodné dni a to som si aj teplotu merala ale mala som taký rozhádzaný cyklus ale ono aj keď sa veľa nesnažíte alebo sa nesnažíte akurát vtedy kedy by ste mali aj tak to môže výjsť poznám také prípady.

lucul a ty mávaš pravidelne MS? pokiaľ hej tak by si mohla vyskúšať merať BT ale ono je to potom také že ak by to náhodou nevyšlo tak môžeš byť sklamaná lebo to meranie BT dokáže dosť namotať.ale vieš možno už ani nebudeš musieť merať

tigi aj keď bol test len s jednou čiarkou to ešte nemusí nič znamenať ja keď som si robila testy tak mi ukázali vždy až keď mi mrcha meškala // a to boli ešte také slabé že som mala problém dú druhú uvidieť a teraz keď som zostala tehotná tak som robila test a dala som ho do kuchyne že ho vyhodím, lebo bola len jedna a ako som sa umyla a vychystala do roboty pozrela som na test ešte raz pred tým ako som ho išla vyhodiť a boli dve ale jedna bola taká slabá že som celý deň čumela na test že či dobre vidím takže ešte nie je nič stratené ja vám všetkým veľmi držím palce

vierka
2. sep 2009

lucul - no ved ano, to s tym testom je pravda... ved aj ja som mala este dva roky dozadu test negativny a pozrite sa na mna, som tehu 😵 ale nie, to len v ramci srandy 😝
aj moja segra bola taka, ze este kym jej nemeskala mrcha tak mala test negativny a potom mala pozitivny az ked meskala...

vevoncek - no to vies ako, praca slachti a ja teraz potrebujem vyslachtit dvoch ludi 😀 😀 😀

lucul
2. sep 2009

vierka ja som si z kamosky robila aj srandu vtedy, ze kupuje zle negativne testy 😀 , doma fotka z utz a test negativny 😀 😀 😀

ozaj tigi, ked prekonas uspesne toto obdobie, tak pride este jedno, bude ti strasne zle z cigaretoveho dymu a nebudes moct ist nikam kde je nafajcene, ale ked aj toto prejde, tak budes uz uplne za vodou 😉

vevoncek
2. sep 2009

baby ja som si dala dnes už tehu gate a konečne nemám brucho ako keby som pribrala ale krásne guľaté 🙂

lucul
2. sep 2009

vevon takze uz oficialne aj oblecenim tehu? 😵 , a ked mas gulate brusko, tak dalsia baba do partie 🙂

tigi
2. sep 2009

lucul - no dakujem pekne, ty mi to teda ulahcujes. 😝 😀 😀 😀 akoze dneska som mala na male, prisla z dovolenky kolegyna, co sme spolu chodievali na cigu a teda mala som brutal chut si zapalit, ale nakoniec som tam iba pri nej stala kym dofajcila a kecali sme. inak zatial mi cigaretovy dym nevadi, asi som teda este neni za vodou. 😀

vierka - ake naklady??? 😕 doooooobreeeee.... nabuduce si aj ja zaratam naklady. 😝 a s kavou mi oci nezalepis, s tym kolacom ale mozno... 😝 😀 😀 😀 a na to ze som sa ti zdala v pohode... mala si ma vidiet ako som hromzila ked som upratovala... 😝

vevonik - daj potom fotecku bruska v tehu gatach, nech vidime aj my 😵 no a co sa tyka toho tvojho tatina, asi mu bolo blbe priznavat farbu ze zase zacal, niekedy je to fakt tazke. 😒 som zvedava ako dopadnem ja. 😀

lucul
2. sep 2009

tigi na male este neznamena, ze si si zapalila, vydrz dievca vydrz 😀
ozaj a ako dopadla zehlicka? ja mam doma takuuuuuuuuuu kopu, ale tak sa mi do toho nechcelo, ze sa aj zvecsila o jednu pracku 😅

vevoncek
2. sep 2009

tigi ja ti verím ja verím že budeš silná a že vydržíš nefajčiť keď nie nevždy tak aspoň čo najdlhšie 🙂 no hodím bruško ale chcem ešte počkať kým pôjdeme na ďalšiu poradňu aby som mohla hodiť hneď aj foto zo sona

lucul u mňa je to pol na pol polovica háda chlapca a polovica dievča ale sono to istí hádam ak nebude bábo robiť drahoty

vierka už dnes zaúča?

ozaj aj by som zabudla pozdravuje vás juli chúďatko nemá doma pokoja už by bolo dobre keby to mali porobené nech si môže v kľude ležkať a oddychovať