Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
2. okt 2009

vevoncek - ja sa pojdem opytat na kozne ci mi to mozu aj ked som tehu, lebo take dve mi vazne vadia a tym ze som tehotna, tak sa tusim este zvacsili... tak neviem vobec ci to v tehu robia ked telo prechadza homonalnymi zmenami 😅
jasne, idem ich hned pofotit a za chvilu poslem, ale ten borel v tej skrini si nevsimaj 😀

lucul
2. okt 2009

vevon dakujem,

hehe trosku som zalovila v uct programe a vytiahla som dve zostavy a to som jej poslala, nech sa trapi 😠 , a na to, ze vydali cudziemu mi povedala, ze oni s tym nic nemaju, to treba predajcovi povedat a on nech im posle interny dobropis, staci vam? hrozne, auditorov na nich a dobru danovu kontrolu 😠 😠 😠

fuj inak brusko ma zacina boliet na mrchu, to som uz daaaaavno nemala, sa tesim jak male decko 😀

vierka
2. okt 2009

vevoncek - mas tu skrinu na mailiku 😉

lucul - no to je pekne ze davaju od toho ruky prec, normalne na nich niekoho postvi - take kontroly su podla mna najlepsie 😀
no a keby nahodou pride mrcha, aspon to bude dobre v tom, ze uz mas konecne po tom vsetkom cyklus pekne v normale...

lucul
2. okt 2009

vierka sak ma nastvu tak dam tichy bonz 😀 😀 😀
a ked mam pravdu povedat, aj keby dosla mrcha tak sa tentokrat budem tesiiiiiiiiiiiiit, hlavne ked budem mat bolesti, kokos pred rokom som chcela znamemu doktorovi oci vyskrabat, ked mi dal kvapky, ze tie mi urcite zaberu a ja som si dala maximalnu davku a nist, keby ma ten pocul dnes 😀

vierka
2. okt 2009

jasne, nieze by si chcela bonzovat - ale hlasit sa to musi 😀 😀 😀
no pekne, tak to museli byt ine bolesti ked ti ani kvapky nezaberali 😅 ja som mala nastastie bolesti okolo mrchy v pohode... a naozaj, keby ta teraz pocul, ako sa z toho este tesis, tak by ti ani ziadne nepredpisal

lucul
2. okt 2009

ja nebonzujem, len nech neseru tigra, lebo naseru celu dzunglu 😀

mne zaberali len jedny kvapky od krstnej z rakuska, to boli desne bolesti, ale nech len pridu 🙂

lucul
2. okt 2009

dobre babuchy, mizim, kaslem na to, nervy neprospievaju pleti a to uz vyzeram jak pubertak 😀
prajem pekny zvysok dna a pekny vikend, mozno sa ozvem
papa 🙂

vierka
2. okt 2009

no takze vidim, ze kym som umyla chodbu tak som tu aj sama ostala 😅

ale ja sa tiez lucim pomaly, idem si este trochu porobit poriadky doma, aby som nemusela zajtra a potom ma caka dobra kniha a super film 😀

vevoncek
2. okt 2009

no ja som už obvarila rohy ešte ich zalejem nálevom a hotovo

vierka veď ja si budem len poličky všímať ako máte bordel ma nezaujíma mimochodom mala by si vidieť ten čo máme my v skrini 😀

ďakujem vierka idem to hneď mrknúť

a potom budem čumieť na dámsky magazín a potom tu budem už aj ja zase dnes idem robiť také pizzové rožky aby sme mali čo cestou vyjedať mňam dúfam že nejaké zostanú aj do zajtra, lebo keď sa do nich pustíme neviem neviem

a kde sú ostatné babulky?

pikino
2. okt 2009

cafte micky vidim ze tu uz je vikendove mrtvo.

my sme sa dnes flakali do dvanastej v posteli 😀 vsak co budem, vsak som na dovolenke 😀 😀 😀 😝 😝

lucul take fakturove opletacky dooobre poznam, to akurat odstrelit. hlavne ked to robi niekto kto sa v tom absolutne nevyzna, nevie robit s programom a zakony mu nic nehovoria. to je potom pekloooo.

a ja som tiez mavala priiiserne bolesti pocas mrchy som skriabala steny to som bola len na ibaci cely den aj noc.
pomohla mi antikoncepcia ale ked som ju vysadila zacalo to zas. 😠 ale teraz baby musim si zaklopat prva mrcha
a ja som ani nevedela ze mi nieco je. fakt je to pravda ze po porode sa to zlepsi. 3x klopem na drevo 😀 😀 😀

pikino
2. okt 2009

jaj a aj ja scem vidiet vierka aka si bola sexica-levica. 😎 😀

perla200
autor
2. okt 2009

no piki...ja mam druhu mrchu po pôrode a mam na noc 3 vložky....a schytala to aj plachta....takže zhoršenie o 300%:((((((((((((( ale inakl presne na den prisli.... 😒

inak seruste... vierka posli mi foto....

pikino
2. okt 2009

to vazne perlus? teda nic moc. a je ti aj zle? a aj tu prvu si mala taku silnu?

juliett99
3. okt 2009

pekne ranko sobotne cosmosky ta kde sa tulame??
zas som tu sama ☹

lucul
3. okt 2009

ahojte babuchy

juli vyzera to tak, ze dnes tu asi nikto nebude 😒
ja idem s kamoskou do Stupavi na dni zelaaaaa alebo na biofarmu 😵 tesim sa, aspon sa odreagujeme

a mam zlu spravu, zacala som spinit, ale teplota sa zatial drzi, tak uvidime co to bude robit dalej 😒

juliett99
3. okt 2009

hmm tak je dnes zo mna slamenna vdova, ☹ ☹ 😠
lucul dufam ze to bude len slabe spinenie nic viac 😉

lucul
3. okt 2009

som domaaaaa, bolo super az na cestovanie 🙄 , namiesto 20min sme isli hodinu, ale mali sme sproste stastie a nasli sme super flek na parkovanie, sme sa museli smiat, kopec aut a ani jedno si to miesto na parkovisku nevsimlo 😀 😀 😀

juli a kde mas robiho? 😒
aj ja dufam 😉

kluara
3. okt 2009

ahojte!

ja sa znova po dlhej dobe hlásim. ak pôjde všetko v poriadku a tak ako má, niekedy v júni k nám pribudne nový prírastok 🙂

lucul
3. okt 2009

jeeej ahoj kluara
gratulujeeeeeeeeeeeeeem 😵 , hlavne nech ide vsetko tak ako ma a ozvi sa castejsie 🙂

vevoncek
4. okt 2009

dobré ránko

v prvom rade klaura moc moc ti gratulujem je to super a hlavne nech je všetko v tom najlepšom poriadku ! 😉

my sme boli včera v polsku a myslela som si že tam pokúpim celú výbavu pre nášho syna a kúpiliu sme mu len fusak ale perfektný a potom ešte taký krásny vankúš ovečku ale nechala som to ešte u našich keď to donesiem domov tak vám to pofotím. Inak bolo super najskôr nefungoval na aute ten merač na vodu tak sme stále stáli a kontrolovali či sa voda nevarí ale to mi vyhovovalo kôli cik pauzám a potom keď sme išli naspäť tak zase sa parilo z baterky a to mi tiež prišlo vhod lebo sme sa zastavili v Martine v Tulipe a našla som tam kočík podľa mojich predstáv 😀 takže som spokojná aj keď sme nekúpili všetko tak ako som chcela

pondelok tu nebudem lebo budem behať po úradoch možno až poobede prídem ta ksa majte krásne a popíšte veľa nech mám čo čítať

juliett99
4. okt 2009

dobre ranko,,, 😵 😵

kluara super sparvicka hned takto po rane gratulujem a silno drzim palceky aby vsetko islo tak ako ma 😵 😵

veve hmm takze ste mali zaujimavy den vcera no toto?? a aky kocik si si vybrala??
Ale ako ty pises tak ti to aj vyhovovalo len skoda ze si nepokupila vsetko co si chcela , viem ako si sa nato tesila no tak ti ine nezosatva iba pokupit vecicky tu,
prajem peknu slnieckovu nedelu ,paa 🙂

vierka
4. okt 2009

caute babuchy, ja len tak na chvilu 😀 lebo idem varit obed, sice neskorsie, ale manzo nie je doma, tak mam cas vyvarat 😀 a vecer budem este piect kolacik 😀

babuchy, poslala som fotky vam vsetkym, takze aj Perluske, aj Pikuske... len Perluska, tvoja schranka mi stale vyhlasuje ze je preplnena, tak neviem ci ti to prislo, ked nie, tak pisni a poslem to este raz 😉

Kluara - gratulujeeeeeeeeeeem, tak to je super spravicka, davaj na vas strasny pozor a ozvi sa urcite castejsie, aby sme mohli citat ako sa mate 🙂 😵 😀

no a ja som vcera vyhadzala prvy mech co mam veci od segry a zatial mam komplet suflik plny veciciek pre chlapa a neutralnych akomplet druhy fuslik plny latkovych plienok.. vyfotim a dam do albumu 😀

lucul
4. okt 2009

caves baby

vierka ani mne to nedoslo ☹

vevoncek - no to ste mali teda zabavu, aj ked tebe to vyhovovalo 😅 , skoda, ze ste nenakupili, co si chcela

vierka
4. okt 2009

lucul - neprislo??? 😕 to jak je mozne??? 😨

lucul
4. okt 2009

micka neviem, nezabudla si dat do mena bodku? to sa niektorym stava, alebo supnu .sk namiesto .com 😀

vierka
4. okt 2009

lucul - no tak som to preposlala este raz 😉 tak daj vediet ci to uz preslo 😉

neboj sa, uz moc dobre viem, ze za gmail sa pise com, lebo aj ja tam mam schranku a som sa velmi divila co mi nechodia maily a potom som prisla na to, ze som kazdemu nadiktovala sk 😅 😀 takze z toho som uz poucena 😀

lucul
4. okt 2009

to poznam, alebo ked som niekomu na dikotovala ze "dzimejl" tak sa ma opytali ako sa to pise 😀

vierka
4. okt 2009

😀 😀 😀 no ved pis ako pocujes 😀 😀 😀

dobre, pre teraz sa lucim, padim do TT, ideme pozriet babicku a potom vecer este umyvam chodbu kedze mi konci sluzba vo vchode a peciem kolacik 😀
tak sa pocitame zajtra, alebo mozno vecer ked budem stihat 😀

lucul
4. okt 2009

maj sa papa

kluara
4. okt 2009

ahojte!
ďakujem vám všetkým pekne 🙂
a ak sa mi bude dať, budem sa ozývať častejšie 🙂