Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
16. sep 2009

mno teplota klesla zachvilu bude ovu. vidis sikovnica si. 😉

jeej juli ahoj no konecne si tu 😵

tigi bola som ubezpecena ze si skvely sofer 😀 co si nepamatas ten vysluch pretdym ako sme isli prvykrat na chatu? 😀

tigi a kam scete ist?
inak myslim, ze maju internetovu stranku.

lucul
16. sep 2009

tigi meram tak plus minus autobus 😀 , ale nie, tak od 7,20 do 7,30 - to sa budim, akurat, ked tam je ten prazdny kruzok, to som mala akurat krizu a bolo mi blbo, to som vstala az 8.10 😅 , ale aspon som sa vyspala 😀 , no a kopec riadny, len som zvedava na ovulku, ci nejaka bude 😠

pikino
16. sep 2009

lucul videla si moj graf ked som otehotnela tak bol najblaznivejsi zo vsetkych hore dolu hore dolu sa hovori ze taketo grafy su vacsinou tie prave 😵

juli chudatka deti uz teraz ich tyrat ziackymi knizkami. inak ja som skolu neznasala a v prvej triede som nemala jedinu vcelicku akurat plno poznamok. 😀

juliett99
16. sep 2009

teda piki ty si tiez nemala rada skolu,, hmm zaujimave ved baby sa skoro vzdy tesia do skoly,.

Lucul tak ty si sa dala na meranie teploty?? ja som tiez merala ked som bola v UK a dokonca ja mam aj taky pristroj ze ti zaznamenava teplotui sam a robi graf.

lucul
16. sep 2009

piki ved uvidime tie karpaty alebo tatry 😀

juli ja som objavila doma ortutovy teplomer, tak som ho hned znarodnila a pohoda 😀

vierka
16. sep 2009

lucul - vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim tvoje stity 😀 😀 😀

tigi - no ved ja som po nich tiez kukala, take boli kraaaaasne a za taku cenu, aj keby som ich mala pouzivat len pri umyvani okien, proste som ich chcela 😀 ale potom som bola v peachcocse - ci ako sa to pise... a tam mi veru spadol hriebienok ked tam mali krasne svetre a kazdy bol tak po tisicku 😅 no a to si ja nemozem dovolit ked chcem aspon dva svetre a jednu mikinu 😔 no uvidim ci dnes najdem v meste....

juli - tak to je super ze si online... len pekne kludovi rezim, nech samko vydrzi este co najdlhsie 😉

pikino
16. sep 2009

ja som nebola baba ja osm bola chalanisko certisko mna poznala cela skola. 😀

ja som merala digitalnym a na meranie cas som pouzivala minutky, lebo sa mi casto stavalo ze som zaspala s teplomerom tam dolu. 😀 😀 😀

tigi
16. sep 2009

uz som sa dovolala zeny, asi na 20-ty pokus. ja necestujem nikam, zase zhanam nejake info pre sefa, smer Malajzia. nech len ide, aspon bude klud. 😝

luci ortudovka je vraj aj tak najspolahlivejsia 😉 🙂

pikino
16. sep 2009

tigi budes mat frei vybav mu len letenku tam. 😀

tigi
16. sep 2009

tiez ma to napadlo piki. 😝 😀

lucul
16. sep 2009

ja pouzivam teletext 😀

ja som bola divna, ja som skolu milovala, ale kvoli prestavkam 😀

pikino
16. sep 2009

tigi 😀 😀 😀

lucul sa nezdas

lucul
16. sep 2009

v com? ze som mala rada prestavky? my sme vzdy blbli a osierali ucitelov, na zakladke sme sa na tajnasa presuvali medzi ackou a beckou, vzdy sme museli dodrzat pocet ludi v triede, my sme boli najviac kontrolovany 😀 😀 😀 a na strednej sme na chodbe hravali "slapanu" - no prca, stary somari 😀

pikino
16. sep 2009

slapanu si pamatam.

my sme sa cez prestavky zasivali na zachode, lebo sme museli chodit von. alebo do telocvicne do kozy. 😀 😀 😀

vierka
16. sep 2009

tigi - a vybav mu to tam minimalne na pol roka 😀

lucul
16. sep 2009

piki na wc sme sa zasivali cez hodiny, na strednej 😀 , ja som sa az teraz priznala mamine, ze cely stvrty rocnik som nechodila na slovencinu, to byvalo rano a ona vtedy nezapisovala, co znamena - ja som tam nechodila 😀

pikino
16. sep 2009

no u nas sa tam chodilo akurat fajcit 😀
my sme sa zbalili cela trieda a isli sme chlastat do mesta, ked mala byt nejaka pisomka 😝

lucul
16. sep 2009

tak sme zdrhali z angliny, ked sme mali byt spojeny, tak sme sa rozhodli ze nist nebude a ona 45minut sedela v triede aby jej nevynadali, ze je zla ucitelka 😀 😀 😀 , ale raz nas natrela svinucha jedna 😀

pikino
16. sep 2009

chudery ucitelky.

my sme mali na zakladnej jednu taku. ona sa volala pavukova a vzdy ked dosla na hodinu sme jej nakreslili na tabulu obrovskeho pavuka. ona bola kapanecek sibnuta raz pred nami utiekla do pivnice. 😝 a jasne ze sprosty pubertaci
ju nahanali po celej skole. no nakoniec skoncila v liecebni. 😅 ale zevraj neee kvoli nam.

tigi
16. sep 2009

pikusi urcite neeeeeee kvoli vam, ked sa chudera musela pred pubertakmi schovavat v pivnici. ona to tam vlastne isla iba skontrolovat, ze ci sa tam nahodou jeden z vas neschovava. 😝

no baby ja som prvy raz isla za skolu az vo stvrtom rocniku na strednej, aj to iba raz a pekne mi lepilo, ci mi na ten sfalsovany podpis ospravedlnenky profka skoci. a skocila. 😝

pikino
16. sep 2009

tigi zevraj kvoli tomu ze sa snou frajer rozisiel, no bola fakt labilna. 😝

jaaaj falsovanie podpisov. za 20 korun sme kupovali peciatky od lekarov.a mamin podpis som falsovala bezne. 😀

lucul
16. sep 2009

ze kupovanie peciatok od lekarov 😀 , my sme si ich vyrobili na PC a dobra tlaciaren vytlacila autenticky 😵 😀 😀 😀

nasa anglinarka zas bola vyhodena z jednej skoly, vraj ma ist do blazninca a skoncila u nas, nejak si pomylila cestu 😀 😀 😀, ale ona bola fakt sisla, ked uz s nami nemohla tak hystericky jacala, ze "vy ste hrozny, hrozny, hrozny" 😀 😀 😀

ale aj na zakladke sme mali pripad, ucka dosla parkrat namalovana len s jednou stranou tvare a to bola show a jedna odisla s placom z triedy, ackari ju nalomili a my sme ju dorazili 😀 😀 😀

perla200
autor
16. sep 2009

no už sme doma od doktorky....tak "ona nevedela že také malé množstvo laktozy -ktorá je štiepená môže narobiť problémy" tak 20% je malé množstvo....skoro ma jeblo...a ja že čo mame robiť a ona že no...nechať jej to francúzske mlieko....a potom som pozrela na jej tričko a tam logo tohto mlieka...tak neviem....ale nie je tam laktoza....mala jej tam revala tak aspon ukázala aj ona nespokojnosť s nou....

vierka
16. sep 2009

no ja sa priznavam bez mucenia - ja som bola prislis poctiva skolacka, ved som ani tahaky si nerobila a ked som si aj spravila, tak som ho nikdy nepouzila, lebo som sa bala a nikdy som nezdrhla za skoly 😀 sa so mnou aj prestanete kamaratit po tychto vyrokoch 😀

perluska - ved skus teda to mlieko bez tej laktozy, ale to ze mala take tricko asi tiez o niecom sveci 😅

dobre babulky, pre dnesok sa lucim, idem na sud a potom povybavovat nejake veci v meste a potom na cvicenie a kurz pre tehulky... takze domov pridem az vecer... tak sa majte pekne, zelem krasny zbytok dniku 😀

lucul
16. sep 2009

vierka, ale ja som inac mala same jednotky, a zdrhala som vtedy ked aj dav 😀 , ale slovencina bola dobrovolna so spoluziackou, nikdy sama 😀 😀 😀

perli - pekne jej mala dala, povedala si svoj nazor na nu, ved skus to mlieko, alebo sa skus opytat v lekarni na tie, co som ti poslala, vraj sa daju aj bez predpisu kupit, ale do roka ich poistovna preplaca, tak uvidis

juliett99
16. sep 2009

vierocka,, tigusik ako ste si uzili jarmoku??
my mame na buduci tyzden ale ani nemam chut sa tam ist spacirovat,, a cigansku mi mozu aj priniest..no nie,? 😀 😎

pikino
16. sep 2009

lucul nechodili sme do tej istej skoly? 😀 😀 😀

perla to je dobre, ze ona nevedela. 😠 asi by som ju prizabilaaaaaa. ved ked mam raz intoleranciu na laktozu tak aj male mnozstvo staci aby mi bolo zle nie?

baby u nas v aprilovkach sa jedno babo zrubalo v tatrach na skalach museli ho brat horsky zachranary. niesli ho na rukacha smykli sa a maly dopadol rovno hlavou na skaly. nastastie vsetko dobre dopadlo ma len obrosky skrabanec pod okom a velku modrinu na hlave. fuj to je hrozne co vsetko sa moze stat az mi zle doslo.

nasa si pred dvoma dnami zasprajcovala hlavou v mreziach od postielky. nejak sa pretocila z bruska na chrbat a tresla sa rovno do hlavy to bolo revuuuuuu. a to som len na 5 minut potrebovala ist do kupelne. ani v postielke
nie su tie decka v bezpeci. 😠

tigi
16. sep 2009

perlus presne o tom to je, doktori su platení od toho, ake lieky ci v tvojom pripade mliecko predpisu, doporucia, pretoze z toho potom maju provizie. je to svinstvo. mala si ju pekne dod*bat, vsak co s tym nema skusenosti ze akekolvek mnozstvo mlieka pri intolerancii moze narobit paseku?? inak kolegyna co ma maleho mesacneho syna dava tiez nejake speci mliecko, ale kupuje si ho v lekarni za plnu sumu, ono sa da kupit, len ked predpise lekar, je to lacnejsie.

juli ja celkom fajn, stacilo mi v piatok, pokukala som co som chcela, dala som si cigansku, pozrela nejaky kulturny program a viac som neisla. vyblaznili sme sa aj s neterkou, manzom a mojimi segrami dostatocne za jeden den a viac sa mi tam nechcelo behat. mozno by som sla aj v sobotu, ale kulturny program bol tento rok dost slaby, ani ohnostroj nebol, takze tak. co sa tyka teba juli, ty len pekne lezkaj, presne ako hovoris, cigansku ti mozu priniest a ono sa to tam aj tak rok od roku nemeni, takze nie je moc co pozerat. 😉

lucul
16. sep 2009

piki neviem, ja som chodila na OA 😀

kokso, asi by som sa bala ist s takym babom na turu ku skalam, ked tak len dakde prejst, ale neviem 😒

piki - hlavne, ze jej nic neni, kamoskin maly sa konecne dal na kolienka 2tt pred oslavou jedneho roka, ale nezvladol to a buchol si hlavu, vracal, tak ho vzali do nemocky a zistili mu, ze sa mu tie fontanely nezatvorili ktore mali a este ma na lebke aj nejaky defekt ci co, hlavne, ze chodi neviem ku kolkym doktorom a ani jeden nic nezisti predtym 😠

pikino
16. sep 2009

aj ja som chodila na OA.

juj cigansku by som si dala. ja som terazzozrala plny tanier vyprazaneho karfiolu so zemiakmi. zle mi jeeee. 😝

na tie decka treba proste stale davat pozor. ziadna sranda. ja sa uz teraz bojim co bude ked sa zacne batolit.
podla mna ona je ten typ co bude stale robit neplechu.