Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
21. sep 2009

lucul - a na aku pumpu ides ??? ze by som prisla pozriet 😀 😀 😀

zlatko - dakujeeeeeeeem... ja gratulujem ku princeznej 😀 a tusim uz ste aj meno stihli vymysliet, mi este nie 😅

lucul
21. sep 2009

vierka idem do petrzalky, len najprv musim okuknut teren, ked tam bude teta pumparka, tak mi je hore bez prd platne 😀

pikino
21. sep 2009

zlato gratulujem k fesande sandruske 😵

zlato115
21. sep 2009

dakujeme velmi pekne.... 🙂

vierka my sme mali meno vymyslené už asi 3roky, teda ja a manžel súhlasí, tak som rada 😉

juliett99
21. sep 2009

ahojky zlato ,, este raz gratulujem k dievcatku,, 🙂

vieri tak chuchu sa k nam zas prida o super,, hlavne je ze sa maju fajn z malinkym,, uz sa tesime,, 😉

lucul musis najst pumpu kde su pumpari a nie pumparky xixix nech je ta 100% zlava 🙂

vierka
21. sep 2009

lucul - co ty vies, mozno pomoze aj pri pumparke 😝 😀

zlatko - no to ti zavidim, ze uz nejake bolo a manzo suhlasil... ja teraz este len zacnem premyslat, tak uvidim ako dopadneme 😅

juli - aj ja som rada, ze sa ozvala...

lucul
21. sep 2009

vierka ale ja nemam na takych ludi cuch 😀
inak som zvedava na meno, uz sa tesim 😵

inak 2tehule, 2tipy, 100%-na uspesnost, len vevon sme este netipovali, ze? 😀

vierka
21. sep 2009

lucul - ved treba skusat 😀
no vcera sme len tak z brucha 4 povedali, ale to este uvidime ci sa nieco nezmeni - mame Dominik, Adrian, Patrik a na to 4-te si od rana nemozem ani za boha spomenut... tak to asi nedame, lebo co ked budem chciet vyhresit dieta a nebudem mu moct ani na meno prist 😀 ale tusim to bol David 😅 ale fakt som si neni ista 😅

no tak na vevon typuj asi uz len ty 😀 ked ti to tak vychadza 😀
ja by som jej typovala asi chlapca 😀

juliett99
21. sep 2009

tu sme este netipovali,, tak ako bude s veronikou?? 🙂 🙂

pikino
21. sep 2009

vevon bude mat chlapca 😀

lucul
21. sep 2009

vierka - len aby ma nevyrazili bez benzinu alebo so 100%nou prirazkou 😀
patrik sa mi paci, adriana mam brata a dominik - ee

nech da vevon foto, tak supnem tip 😀

pikino
21. sep 2009

mne sa paci david, a este aj daniel a damian.

lucul
21. sep 2009

my uz mena mame vybrate, uz len doladit a hlavne babo 🙂

vierka
21. sep 2009

no ja typujem vevon chlapa - asi uz len preto, ze sa citi ako ja 😀

lucul - a ake mate vybrate??? 😀

pikuska - tak damiana uz mame v rodine, tak to nechcem... a Daniel sa mi nepaci - este ked sa povie Danko, Dano, tak to ano, ale ked je napisane Daniel, tak to uz ani nie 😅

lucul
21. sep 2009

chlapcenske Tadeas alebo Tobias, mihol sa tam obcas Patrik a Adam, ale to ee
dievcenske Linda alebo Karolina, ale zatial Linda vyhrava

perla200
autor
21. sep 2009

no čaute morky...no ja zatial som na 100% presvedčená že simon bude jedináčik🙂)) kedže mame trošku trápenie a mna to stokrát viac bolí ako ju:(((((

vevon bude mať chlapca tiež si myslím.....

zlato...gratulujem....ako inak...posilníš opäť babskú prevahu🙂)))

najväčšia sranda bola ked sa ma na pôrodnej sále pýtala sestrička chlapčenské meno...zaskočila ma ja som vôbec na to nebola pripravená...tak som treskla že ADAM.... 🙂

vierka
21. sep 2009

lucul - no Patrika mi uz nechaj dobre 😀 😀 😀

perluska - no uvidis ked to malej prejde a budete ju vidiet ako bezka a aky je to pokladik, tak urcite zatuzis aj po druhom,... verim, ze teraz je toho s nou dost, ze nad druhym ani neuvazujes....

no u nas v nemocnici pises na papier automaticky aj dievcenske aj chlapcenske meno... ale aj tak je dolezite ake meno povies na matrike 😀 😀 😀

pikino
21. sep 2009

mna sa vobec nepytali na chlapcenske meno. ja som rovno povedala ze to bude Terezka a hotovo. 😀 inu alternativu som nepripustala. 😝

perlus vierka ma pravdu a navyse to druhe babo zvykne byt uplne ine ako to prve. a navyse to uz budes otukana a len tak nieco ta nerozhodi.

vierka
21. sep 2009

pikuska - tak tu pri nastupe do porodnice pises na papier obe mena - aj ked v dnesnej dobe vedy a techniky uz tam kazdy ide s tym ze vie presne co caka... ale pre pripad, ze by nahodou vytiahli nieco ine, aby si tam zbytocne necakala kym z teba babu nevytiahne 😀 😀 😀

dobre baby, pre teraz sa lucim, idem domov poumyvat trochu okna - cez vikend mame hody.. 😀
tak pekny zvysok dniku, pa pa pa 😀

pikino
21. sep 2009

ja si vazne nepamatam ze bysom to vyplnala ale asi hej 😀

vierka okna ma umyvat manzel 😠

vierka
21. sep 2009

pikuska - a porod si uz pamatas??? je to dieta vlastne tvoje??? 😀 😀 😀

neboj sa, ja som len pomalicky umyvala take male okienka na ktore som dociahla bez natahovania, tie velke a stresne umyval on ked prisiel domov z prace 😝 😀 tak ale cez vikend su hody, tak pride navsteva, tak nech aspon cez okno nieco vidi 😀 ale uz potom take to umyvanie predvianocne bude komplet na muzovi - teraz si to pekne nacvicil 😀

lucul
21. sep 2009

babulky, ani som sa nerozlucila, ale tak ma moj stary na......, ze som este teraz vytocena a to ma boli vajecnik jak hovado, ze by to aj slo, ale nic nebude 😠

vierka
21. sep 2009

a co zase vyviedol??? 😕 nech ma nestve 😠

lucul
21. sep 2009

ked ti niekto rano povie, ze pride o chvilu do kanclu a o 12h mu volas kde je, tak povie o 13h som tam a nakoniec v klude dorazi o 15h, tak som myslela, ze ho zabijem a este sa tvari, ze co sa stalo, no nech si trhne nohou, ani veceru som nerobila, ma 2ruky zdrave 😠 😀

juliett99
21. sep 2009

hmm chlapy poznam takych chlapov dost co maju nejako zle nastavene budiky alebo zeby nepozanali hodinky?? 😀 😀 😀

vierocka ty neprovokuj z oknami!! bude baci baci 😠

lucul
21. sep 2009

vidis, som aj zabudla, vierka, este raz ta napadne umyvat okna, tak uvidis tu bombu 😠

juli, poznas to? a to som si myslela, ze som ho uz naucila aspon dat vediet, ze mu to nevyjde a takto to vzdy po.... 😠
ale aspon sa dnes vyspim, bude oduty na opacne strane postele 😀

lucul
21. sep 2009

dobru noc babulky 🙂

vierka
22. sep 2009

dobre ranko 😀

lucul - tak uz vidim ako ten tvoj vcera dopadol s tymi dvomi zdravymi rukami - s jednou si mastil chleba a s druhou si "mastil" ..... 😝 😀 😀 😀
tak ale toto by nastvalo aj mna 😠 ale chvalabohu ten moj taky neni, to skor ja som v tomto taka, ze "nepoznam hodinky" lebo sa vzdy volakde zakecam, alebo tak 😅 😀

no baby, uz je to umyte, takze vam slubujem ze uz tento rok umyvat okna nebudem 🤐 ale aj tak je horsie sa zohybat a umyvat vanu nez umyvat okna 😨 😀

lucul
22. sep 2009

dobre rano 😀

vierka - uz neriesim, je mi to uz uuuuuplne jedno, nech si robi co chce 😠 😀
tak ani vanu neumyvaj, ved mangel moze aj to urobit 😅

perla200
autor
22. sep 2009

ahojte kočky....

vierka - ja som v tehu umývala okná v 5 mesiaci a potom v 8 mesiaci na celom dome...a jedno som si nechávala keby sa nahodou nespustil pôrod a to ostalo špinavé tak som ho minule už musela umyť🙂

lucul - to sú chlapi....môj minule mi zahlásil...jani nekúpme simonku, jej sa páči byť chrontavá vtedy nema koliky, ved špina opadá....skoro ma drblo....🙂)))