Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
3. dec 2009

tigi ved to, ja som si chcela spravit vcera stromcek v praci, ale nevyberem ho kym to drahy neskontroluje, ze ziadna haved tam neni 😅

vierka skus cinknut dr. co mas robit, ale najlepsie bude ked zalahnes pod deku/perinku, uvaris si cajik s citronom a vylezis to, vraj si mozes dat ibuprofen, ale ta teplota neni este strasne vysoka 😉

lucul
3. dec 2009

a k tomu platu, to je teda dost 😠, to si nikto neuvedomuje, ze makaju jak piiip a este im aj vezmu 😠

vikinka81
3. dec 2009

No Vierka, je to o hovne..Slovaci sa naucili robit zadarmo, ja viem ako je to na nasej firme..nenei robota, aspon zaklad ked je sme radi....ale je to tazke, kazdy len od teba bere,bere...uplny vycuc. Tej materskej sa aj ja bojim..ale moj mm ma presvedcia ked budem doma, bude robit pre to vsetko aby sme sa mali dobre a aby sme mali dat aspon chleba do ust 😒 ale je to katastrofa...ja nechapem ako Svk mohlo zajst az tak daleko a ze Evrvy..tak tu ekonomicku zdvihly len niaky nenazranci...no aj byt tebou len skusim zavolat Dr. ci mas prist, aby si tam zbytocne nesedela a nedajboze niaku grippu chytit alebo inu virozu....ty musis byt fit 😉

Ja sa az tak pavuko nebojim su my neprijemne ale skor neznasama az mam panicky strach zo ziab..brrrrrrr, fuj...uz ma chceli poslat k psychiatrovi to ked vidim az mas zachvaty 😀 😀 😀 🙂 😉 fuuuuuuuj

Tigi takze mas po prd den....to je v p**i ked je to takto na figu a este aj doma..a ze idu vianoce sviatky, pokoja, lasky a mieru 😀 😀 😀

Este aby som tu od vas chytila...depku a dnes vecer budem vrcat na mm a po tyzdni nevidenia sa budeme hadat 😀 😀 😀 no, dufam ze bude pohodka, dnes sa ho chystam znasilnit 😀 😀 😀 😝

Lucuul, ked ta ten pavuk bude zamotavat do pavucinky a budes mat este sily, tak aspon nieco napis..nech ta pridem zachranit..rychla rota 😀 😀 😀

vierka
3. dec 2009

tigi - no ved mi aj povedal, ze ich moze kaslat a zajtra planuje ist domov, ze on im za take peniaze robit jako tlk cez vikend nebude... este ze tam ma ndeksa prist nejaky riaditel, tak sa planuje pohadat aj s tym...
no ja viem, ze antibiotika mi dat nemoze.. ale asi tam pojdem skor osobne, lebo minule mi sestricka povedala, ze mi daju len pecitku do MK a ked som tam prisla, tak ma este doki poposielal po lekaroch, ze to nemoze nechat len tak... tak tam asi vybehnem, keby navecer ta teplota vystupila aby som vedela co mam robit... aj tak som chcela ist do TT, tak takto tam pojdem len na otocku...

lucul - noproste otras, uz sa nad tym asi rozculovat ani nebudem...

vikuska - no u nich je robota, tak by im mali dat to co si zasluzia... nepoviem ze nemaju co robit, ale maju, tak nech ich zato aj zaplatia... ved vyhadzuju asi tak 200 tisic blokov a jeden ma tak 10 kilov... takze sa dost namaka...

vierka
3. dec 2009

dobre babulky, idem ja do tej TT a ked tak sa stavim pre istotu aj u toho dokiho... nebudem riskovat pri malom v brusku...

tak sa zatial majte pekne a ked sa vratim tak napisem ako som dopadla, alebo potom zajtra rano... tak pa pa pa 🙂

tigi
3. dec 2009

dobre robis cici, netreba riskovat. papa zatial.

viki ja som dnes tak plna mieru a lasky az mam z toho depky. to blbe pocasie mi tiez moc nepridava. asi pojdem pracovat a nebudem vas tu radsej prudit. 😒

lucul
3. dec 2009

vierka ale teplo sa oblec nech neprechladnete, maj sa... papa

viki ja som take zachvaty mala pri pavukoch, teraz uz nehystercim, ale prestavam dychat a sledujem co a jak a kde je najblizsia unikova cesta 😀
dakujem a dojdes aj s hukackou? 😀

lucul
3. dec 2009

tigi nechod, len sa vyrozpravaj a vyplac nam na hrudi, aj ty si mi povedala, ze tu nie ste pre mna len v peknych chvilkach ale aj v tych zlych 😉

ozaj babule, co som vam hovorila o tej babe co maju s drahym ten velky vekovy rozdiel, tak ten album nufik, to je ona, som ju odhalila 😀

vikinka81
3. dec 2009

Tigi som to tak nemyslela, dufam ze nejdes prec 😀 🙂

vierka papapa, cmuuukkkyyy

a teda zatial sme sa nedohodli ako ten buduci tyzden, spravime 😉

Lucuul ked bude treba vybavim 😀 😀

Ozaj taka otazocka babule, tu teplotu si meriate kde? hore, dole, pod pazuchou? 😀 😀 😀

lucul
3. dec 2009

viki tak uz som kludnejsia ked aj zahukas 😀

my meriame s tigi dole 😉
inak dnes som ten teplomer nevedela strcit dole, som sa draheho pytala, ze ako sa tam dostane, ked tenunky teplomer tam neviem dostat 😀 😀 😀

vikinka81
3. dec 2009

Lucuuul 😀 😀 😀

No neviem..ja som asi konzerva mne sa to sosobne nepaci, pchat si ho dole...., neviem aj s mm sme minule rozzoberali, ked sme odluceny ci si akoze robim dobre, pravdupovediac ani nemyslim na sex ked je prec..a neni cas, a asi by som si to ani nerobila, kedze my to pride take divne 😀 😉 🙂 asi ma moji rodicia dobre vychovali 😀

Myslis, ze ovplyvni ked si nebudem merat dole? ale hore resp. pod pazuchou 😎

tigi
3. dec 2009

baby prave som sa obarila, takze idem domov, uvidim ci to nebude aj na pohotovost, musim sa prezliect, lebo som na seba vyliala vrelu vodu na caj a mam oblecene firemne veci zatial. ozvem sa neskor. papa.

vikinka81
3. dec 2009

Tigi no do prdele...chuda moje, prva pomoc daj si na seba len studenu vodu...nic ine, a kludovy rezim a zatat zuby lebo je to hlupa bolest 😅

lucul
3. dec 2009

tigi tak sa drz, mala si si supnut studenu vodu na to, papa

viki pod pazuchou je to bezpredmetne merat, to radsej v ustach potom 😉
a v tychto veciach som aj ja konzerva, ja som bola 4mesiace bez draheho v usa a nic, tiez ma to ani nenapadlo a pripadalo by mi to divne 😅, ale pri merani baby ma tu presvedcili, ze to je viac vypovedatelne 😉

vikinka81
3. dec 2009

No neviem, neviem......to sa radsej na to vyprdnem 🙂 😀 😀 😀

lucul
3. dec 2009

ved pohoda, ty mas digitalny teplomer nie? tak kludne meraj v ustach, len ja mam ortutovy a ten je lepsi dole 😉

vikinka81
3. dec 2009

ja mam aj aj, este sme mali niekde aj usny....pre deti, ale neviem kde je v prdeli 😕

lucul
3. dec 2009

tam asi tazko 😀

mne prave odisiel sef=tato, a mam frei 😵, dnes idem na otvorenie noveho obchodneho centra u nas a zajtra do pandorfu ak sa zadari 😵

vikinka81
3. dec 2009

Sa niekto ma 😀 😀 vcera som sla poobede cez Racu..a kukam na to nove centrum ....uz som si celkom myslela, ze je otvorene..tolko ludi tam chodilo, a ty tam si niekde napoblizku?

Chdosi do Pandorfu?....ja uz ani celkom nie...neni tam ziadny obchod, kde by mali na mna velkost? To skor do SCS 😵

Boze Lucuuilk uz sme tu ostali len my dve....Piki sa este asi prevaluje nabok...alebo upratuje...no proste je zamestnana zenska 😕

lucul
3. dec 2009

chodime obcas, v humaniku kupime omnoho lepsie ako tu u nas. do SCS som chcela ist, len neviem ako sa tam dostanem, ci nezabludim, ale asi po sviatkoch sa odhodlam a pojdeme

hej ja byvam presne na opacnej strane co su take hnede bytovky, ked vychadzas tak zaciatok poslednych

no vyzera to tak, ze tu musime udrzovat moralku len my dve 😅

vikinka81
3. dec 2009

Do Viedne SCS...sa dostane aj laik....teraz je to pohodicka, kedysi to bolo horsie..kto nepoznaml, tak sa ta stratil..alebo ostal trcat v zapche. Teraz ides na Kitsse obchvat...az do Viedne...a potom pojdes smerom na Graz a po poslednym najazdom a tunelom...bude hned tabula graz a SCS modlling ,tak niako sa to pise...a odbocis...a to uz je cesta na parkovisko....mozme si dat niekdy rande po vianociach, budu velke vypredaje 😀 😵

lucul
3. dec 2009

myslis po dialnici? no po novom roku by som urcite isla

vikinka81
3. dec 2009

Ano po dialnici..mas to najrychlejsie, a najlepsie sa tam dostanes 😉

Idem si po obedik, no dnes to isti MC donald 😀 salatik

lucul
3. dec 2009

ja mam pyre a kuraci reznik, mnamky 😝

no po dialnici som pocula, ze je to najjednoduchsie a najrychlejsie, len som zvedava co bude stat dialnicna na buduci rok 😒

vikinka81
3. dec 2009

uz som tu...papam mc donald 😅 no hadam to nezvyssia 😨 lebo bude bobobo 😀 😀 😀

Bola som v danubii u nas v Petrzke, je tam jeden obchod na spolocenske saticky a vo vyklade mali taky typ, co si poslala boli chutnucke, tak reku som si na teba spomenula..ze ti poviem 😀 😉

lucul
3. dec 2009

jako si mohla povedat ze ides do danubie, sme si mohli dat kafe, ja som kusok odtial 😅

ved rocne zvysili aj cesi aj rakusania

lucul
3. dec 2009

a inak dobru chut 😝

pikino
3. dec 2009

nazdar micusky.

tak dneska je na ho.no den jak tak kukam tigi si robila parny kupel, vierka zas kuri malemu,
a my sme rano leteli zasa k lekarke. takze ziadne vyvalovanie.

a aj my ideme zajtra do pandacu lucul asi sa tam stretneme. 😀 my ideme rano.

lucul
3. dec 2009

ahojky piki
a co sa stalo, ked ste leteli k dr.? 😨

my ideme az okolo obeda, takze sa nestretneme, ale mozes mi pisnut sms ci sa oplati 😀

vikinka81
3. dec 2009

Dakujem 😉

Lucuul a ty robiss v Petrzke?

No nazdo Pikusko, si to pekne vsetko sformulovala 😀