Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
10. aug 2009

juli nicoho sa neboj, ty mas este casuuuuuuuuuu, ziadny stres kapito 😠 🙂

juliett99
10. aug 2009

neee ja nestresujem,, este mame cas,, inak dnes sme zacali 3 trimester,, takze este 12tt mame cas,, 🙂
🙂

lucul
10. aug 2009

juli co je to 12tt, sak to uz zmaknes lavou zadnou a na moje narodky rodiiiiiiiiiiis ani nebudes prenasat ani nebudes rodit predcasne, som sa rozhodla 😀 😀 😀

juliett99
10. aug 2009

sak aj ja tak dohovaram samikovi ze uz len 12tt .. takze nech si tam pekne uziva v tomto domceku co si maly vybudoval,,, 😀 😀 no sak kludne moze aj na tvoje narodky,, mne by sa sice viac pacil ten datum ako nam vychadza 9.11.2009 ale ked bude na tvoje narodky tak kludne,, 🙂 🙂 🙂

perla200
autor
11. aug 2009

ano je to boj....ale stojí to za to!!!!

juli- neboj sa pôrodu....to je malina.... toto je skutočný boj nie kontrakcie🙂

vierka
11. aug 2009

dobre ranko baby.... 😀

juli - v pohode sa ho opytam... dneska ako prideme z prace poviem manzovi nech mu zavola a opyta sa ho, ja na neho cislo nemam...
podla mna je super, ze mas taky zdravy respekt pred porodom 😉 ten mam aj ja 😀
ale podla mna mimco zvladnes, neboj... ved to bude tvoje dieta a aj ked to bude niekedy tazke, tak proste budes robit prenho vsetko co je v tvojich silach a este kus navyse 🙂 a stoji to za to 😀

vevoncek
11. aug 2009

ahojky 😉

vierka
11. aug 2009

vevoncek - ahojcek 😀 pani uz 16 tt, ako sa citis? 😀

vevoncek
11. aug 2009

super prišla som ťa trošku pozrieť aby si tu nebola hneď z rána taká sama 😀

vierka
11. aug 2009

dakujem si mila... uz som pomaly jediny pracujuci jedinec v tejto teme 😀 😀 😀

lucul
11. aug 2009

dobre rano 😀

vierka
11. aug 2009

jejda - prisla seeeeeefka... tak bacha 😀 😀 😀

lucul
11. aug 2009

😀 😀 😀 ale vsimas ten cas 😝

vierka
11. aug 2009

normalne akoze nechapem 😀 😀 😀

lucul
11. aug 2009

spravila som si home office a ked pozrem na tu kopu co som si doniesla, tak nechapem, som sa asi zblaaaaaaznila, to nemam sa sancu stihat do buduceho piatku 😝 , ale ja to zvlaaaaadnem 😅

ozaj baby, ja viem ze sa tu o tom nehovori, ale vyvesila som cervenu 😔 , takze tigi musis to zmaknut ty tentokrat

tigi
11. aug 2009

caute zeny 🙂

vevoncek ahoj 🙂 ako sa mas? dondi kuknut aj castejsie a nee len vierku! 😀

vierka cau cica, pocuj, nevies nahodou ci sa cvici u nas aj cez leto? 😕

vierka
11. aug 2009

ja tiez premyslam, ze by som mala ist nieco porobit aj do archivu, ale tak sa mi nechceeeeeeeee 😨
tak ale asi tam na chvilu zajdem... ved praca slachti a potrebujem mat vyslachtene dieta 😀 😀 😀

preco by sa tu o tom nehovorilo??? kludne o tom hovor... vynadaj tej..... cervenej (kedze od vcera nehresim)... a ides proste dalej 😉

tigi
11. aug 2009

lucul no to je na figu, ja to asi nezatiahnem za nas. spolieham na teba. neviem preco, ale z dnesnej navstevy doktora nemam moc dobry pocit, tak cakam co mi povie.

juliett99
11. aug 2009

dobre ranko koceny,,,
ako sa spalo?? nam v celku dobre prsalo a mi sme nestresovali,, 😀
Oki vieri ,, zatial dakujem za pomoc.. 😉

tigi
11. aug 2009

vierka preco od vcera nehresis? 😕 neeee ze by si akoze nejak brutal hresila predtym, ale ja napriklad "cervenu hnusobu alebo potvoru" nepovazujem za nadavku. 😀 kludne vyjadri svoj nazor, daj to zo seba von! 😀 😀 😀

juliett99
11. aug 2009

baby o com je rec?? cervena hnusoba ublizila vierocke?? ako toooooooooo?? 😠 😠 😠 a kto to je???????

tigi takze dnes ides k dr..kedy budeme drzat palceky silno 😉

lucul
11. aug 2009

no nazdaaaaaaarek tigusik, hen ze spomen certa a tigi pride 😀 😀 😀

vierka - ty si mi raz povedala ze mrcha je tu uz tabu 😅

tigi - neviem ci je to spravne spoliehat sa na mna, ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ideme dalej a pride to, drahemu staci ked dostane 2// na TT pod stromcek, nevadilo by ani k mojim narodkam alebo meninam, takze do konca roka tu musi prist, proste musiiiiiiiiiiiiii 😝
ale od vcera mi je asi takto 😢 hormony su svina 😠

juli super super 😉

tigi
11. aug 2009

juli neboj, vierka je o.k. to som si len robila srandu, aby nestruhala mnisku a vynadala luculinej mrche. 😉

luculi kde je cert? kde? kde? 😝 😀 vies co, nebudeme sa postuchovat ze ktora je na rade, nechame to na prirodu a budeme sa tesit ked to na jednu z nas pride, nech je to ktorakolvek. 🙂 vsak drzime spolu, my, posledne dve snazilice z pomaly vymierajuceho nasho rodu v tejto teme. 🙂 😀

juliett99
11. aug 2009

ahhaaaaaaa tak uz chapem teda,, lucul ,, no toto jak je mozne ze prisla mrcha??

ozaj vcera sa ozvala Zlato este stale na Sk, na poradni dopadli dobre ale brobatko sa nechce ukazat takze este stale nevedia pohlavie.. ale maju sa fajn 😉

vierka
11. aug 2009

lucul - jaaaaaaa som to povedala 😕 este ze som tehu dementna blondinka 😝 vaaaaazne si to nepamatam 😀 a kedze si to nepamatam, to ako keby som to nepovedala, takze kluuuuuudne mozes 😀

ja to poznam inak - spomen certa a prasa pride 😀 ale v tomto pripade to bolo urcite - spomen certa a pride macicka 😀 😀 😀

tigi - fuuuuu, tak to veru neviem ci sa cvici, treba ist asi len juknut, ze ci tam niekto hopsa aj cez leto... ale myslim, ze by sa malo cvicit....
a kedy vlastne dnes ides??? potom ma nezabudni prezvonit!!!!!
jo a nehresim preto, ze som sa docitala, ze moje vlastne dieta ma uz moze pocut 🤐 tak nechcem aby malo hned maternicovu traumu z detstva 😀 😀 😀 takze pouzivam len vyrazi typu "do riti Palovej", "ja to mozem..." "do kelu a inej zeleniny" 😀

juli - v pohode, aj nabuduce sa opytam 😉

tak taketo ma hamblive dieta??? no to moje asi hned roztahne nohy, ale naozaj neviem po kom to maaaaaa 😀 😀 😀

lucul
11. aug 2009

vierka esteze si tehula, mas odpustene 😀 a som zvedava ako ten tvoj stuplik roztiahne nohy, aby si sa necudovala a este sa aj placentov prikryl 😀

tigi jasne, ved aj k nam to musi prist, na tej tabulke som sa schuti zabavila, ked sme v snazilkach ostali len my dve, normalne ohrozeny druh, by si nas mali vazit 😀

juli - bliklo? 😀 😀 😀

juliett99
11. aug 2009

hej bliklo ,, sak vidis dalsia blondoska,, 😀 😀 😀

no veru som zvedava ako tvoje drobciatko ci sa ukaze a ci nie,,, 😀

vierka
11. aug 2009

lucul - no to s tou placentov je mozne, ked bude cele po maminke - he he he 😀 😀 😀 to ja som taka hamblivka a vecer sa prikryjem perinou az pod usami 😀 😀 😀

lucul
11. aug 2009

ale zase docela rychlo ti blikne, ty len kamuflujes tou farbou vlasov 😀

vierka
11. aug 2009

kym dokaze bliknut, tak je este dobre 😀