Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
8. sep 2009

veru vierka uz je po funuse. 😀
tak poriadne straz nech ich segra najde ked dojde z rodicka. 😀

lucul
8. sep 2009

tigi to su moje prve slova rano, fuuuuuuuj nedychaj na mna 😀 , takze ked su najprv umyte zuby a uz som prebrata, to uz je v poho 😎

viki - ona je taka, kym neni podla nej tak je zle, proste myslela si, ze nemam fabiu ale autobus, asi tak v skratke, ale mne je to strasne smiesne, ked sa tvari, ze ma nepozna ked sme sa naposledy stretli, ale mojho draheho vyboskavala a tesila sa ze ho vidi 😠

a oni chodia na ryby vselikde, na Vah, do Brodskeho, niekde na juzne zapad slovenska 😀

vikinka81
8. sep 2009

Baby tak zaciname od blavy....cez male karpaty...az po TT, dobry okruh 🙂 😉

lucul
8. sep 2009

ja by som vas rada pozvala, ale u nas je momentalne plno, kedze byvame u nasich 😠 , u nas to zavrsime na kolaudacnom caji o piatej, ste za?

a idem ja tiez, idem trosku pomagat to nase male krstniatko-nekrstniatko a idem cvicit, vecer nakuknem
papa

tigi
8. sep 2009

no toz utekaj lucul a nezabudni kupit test. 😝 😉

dobre, takze koho mame potom najblizsie k BA? 😕

pikino
8. sep 2009

tak to potom nebola ozajstna kamoska. ta moja sa uz na mna nehneva uz mi posiela srdiecka na FB. 😀 😀 😀

tigi len s tym sushi to tak neboli. 😀 😀 😀 😅

najblizsie k BA je piki 😀

baby to moje decko vedla mna tak straaasne prdi, tusim sa aj posrala 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
8. sep 2009

nalez pozitivny 😀 😀 😀

tigi
8. sep 2009

ja viem pikusi, len sa to snazim trosku odlahcit. 😉 🙂

jooo, tak ty si scul najblizsie? no vidis, sces ist na babofku a nakoniec dopadnes tak, ze ju budes musiet urobit a my ti tu zozerieme. ale ja ti prinesiem mafiny, aby ti nebolo smutno. 🙂

nalez pozitivny... 😀 😀 😀 😀 mala vie ako uputat tvoju pozornost tusim 😀

vikinka81
8. sep 2009

Piki 😀 😀 😀 😀

Blava, Piki a Kasami 😀

Ale sme mi baby riadne hasterky.....ja neznasam pretvarky, to je u mna koniec kamaratstva. A mimochodm je v dnesnej dobe mat to prave kamaratstvo umenie 🙂 😉

A vsetkych vas lubim 😀

tigi
8. sep 2009

pikusi si este tu? som zabudla, chcela som sa spytat, idem zajtra na navstevu kamoske, ma mesacneho syna a chcem mu nieco kupit dnes, vies mi poradit nieco sikovne, co by sa jej zislo? ona totiz uz jedneho chlapca ma a predpokladam, ze kopec veciciek bude mat po nom, ale nieco take co by sa jej mohlo lubit, hodit, neviem... rozmyslala som nad fusakom do autosedacky, vies taky ten s nozickami, aby sa tam maly dal zapnut, len sa bojim, ci z toho moc rychlo nevyrastie. fakt neviem, mozno budem musiet popozerat v obchodoch...

pikino
8. sep 2009

no nam osobne sa najviac zislo ked nam kamosi kupovali plienky. ak uz jedno babo ma tak rozhodne nieco prakticke. hej viem taky fusak mame aj my. este v nom mala nebola tak uvidime v zime. a jasne ze z toho rychlo vyrastie 🙂 to je normalne.

pikino
8. sep 2009

ja v klude upeciem babofku len ci bude jedlaaaaa. 😀 ale ne bude uz mam odskusanu.

tigi
8. sep 2009

😀 nee ze by som ho chcela zastavit v raste, to neee 😀 len nemam moc skusenosti s kupovanim takychto veciciek, vies, ze napriklad, do zimy je este taky mesiac dva, potom on vlastne uz bude mat tri, cize ked chcem zimne vecicky, ratam dopredu, lenze co ked bude velky? co ked sa do toho nevleze? 😀 no ja neviem, fakt som z toho jelen 😀 asi sa opytam tety predavacky nech poradi, hadam bude aspon trochen ochotna. 😀

tigi
8. sep 2009

baby aj vam tak blbne kon? ja mam tie pismenka vcil take velke, akokeby som ich mala pod lupou. teeeeeda, ale tusim sa to dobre cita... no, a vobec nevidim vcil smajlov...

pikino
8. sep 2009

mne neblbne. asi ma pocit ze mas zly zrak sce ti pomoct. no kup mu velkost 68 to je na 3-6 mesiacov to ma na celu zimu.

tigi
8. sep 2009

uz to mam o.k. vdaka piki, pisem si .. velkost 68. 😝 😀 hadam sa mi podari zohnat nieco sikovne a pekne. 🙂

kasami
8. sep 2009

Cica kde si ?

lucul
8. sep 2009

tu som, akurat som sa prihlasila 😀

lucul
8. sep 2009

kasami ako maly? v pohode?

kasami
8. sep 2009

jeej sorry, som sa tu zapozerala 😅

ano je v pohode 😉 aj papa s tou pusinkou pekne 😉 aj tycinky 😀 uz je super

v noci sa zobudil a ze : "Mami" a ja ze Ano a on "uz mi je lepsie" som sa musela zasmiat 😀
dnes sa uz pytal na bicykel, som ho nepustila 😝

a ty ake mas pre mna novinky ?

lucul
8. sep 2009

no super, som vravela, ze mu nist nebude, ved sportovec 😉

ja ziadna novinka, mrcha je krasna uz ukazkova, vyzera to regulerne, ale dnes mi svagrova povedala, ze ona ostala tehu zaciatkom januara a kramy mala este 21.1., takze ma potesila, uvidime co bude dalej 😀

ty sa pochval, co nove

kasami
8. sep 2009

a neotestujes ?

ja este nemrchujem .... a neviem kedy ma to caka ... uz som si myslela ze by aj mohla ...
ale zatial nic ...

lucul
8. sep 2009

neotestujem, uvidim dalsi mesiac
ale buduci tyzden idem na istotu, buduci vikend je spln a prvykrat sa nam zadarilo cez spln a mne zrovna vychadza rovnako ovula, takze za pokus to stoji, nie? 🙂

kasami
8. sep 2009

to iste 😉 romatika pri splne 🙂 co vam moze nevyjst 😀

normalne ti zavidim, ze uz vies ako ti vychadza ovulka ...
ja nemam este ani kramy ... co mozem planovat ☹

lucul
8. sep 2009

len nech ta mrcina pride 😠 , mne ovulka a tebe frisko mrcha, nech potom aj ovula 😉
a keby sa aj nezadarilo, tak aspon bude romantika 😵

kasami
8. sep 2009

no ved uz by mohla ... ked som ng... no nie ? na co caka ?

lucul
8. sep 2009

a nemohlo sa to podarit neskor? myslim, ze by uz nedosla, ale asi krv by zistila skoro, ci?

kasami
8. sep 2009

no ani nie, ved som bola sledovana .... a vedeli, kedy som asi mala ovulku ... tak neviem ... ale skor si myslim, ze nie

inak nemam ani ziadne priznaky, teda okrem tej teploty ...

lucul
8. sep 2009

blby scenar, ale co ak ... spermose nenapadko cakali na vajko a napadli ho zozadu 😀 skus ist gyndosovi, mozno ti povie daco alebo ti da vyvolavacku

kasami
8. sep 2009

no vo stvrtok sa tam mam ukazat ....
inak vcera som mala vlastne dostat ...
tak neviem ... uvidim zo mi povie ... a ci sa vobec na mna pozrie ...