Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
2. júl 2009

sak ja viem, ale pockaj dojde vierka, ale jak nam ona nalozi, snad sme nerobili velky bordel 😀 😀 😀 😀 😀

vikinka81
2. júl 2009

No baby prisla som vas trochen nastvat, dnes som posledny krat v praciiii juupiiiiiiiiii, zajtra odchadzam do croatia....hrozne sa tesim na to lenosenie 😀 😀 😀 🙂 Takze mam sa suuupeeeerrr.

Vierka ako mojko, ako sa citis a ako malinke.

Piki vy rastiete ako z vody, zachvilu bude mala Terka lozit 😉

Lucul ako pokracujete vy?

lucul
2. júl 2009

viki pomalinky, uzivame si ked sa stretneme, drahy ma vela roboty, chcu stavbu stihnut do augusta, nech je v oktobri hruba stavba komplet a nase byty hotove, takze snazilkovanie neriesime, ked pride pride, ked nie, v novom byte urcite 😉

pikino
2. júl 2009

ano my rastieme strasnym tempom. to vies deti. 😀 na nich clovek vidi ako starne. 😀 😀 😀 hehe

aj ja scem do chorvatska 😠

perla200
autor
2. júl 2009

vikinkaaaaaaaaaaa..... ahojky...pamätám na minulý rok isli sme v jeden termín že???? no naša partia tento rok nejde...akoby zo súcitu k nám🙂 idú len na slovensku ale to presne v čase nášho termínu, že aby mali čo oslavovať.... ale na rok sa chystáme vsetci do croatie🙂))

lucul....piki ti to vysvetlila myslím dôsledne o tom spánku....a to budeš ešte chodiť 8 x za noc na wc...

inak vierka....ako fotečka krásna, ale bez vysvetlenia v ktorom albume ju mame hladať.... 😉

lucul
2. júl 2009

perli uz sme sa dohodli, ze ja budem inaaaaaa 😅

piki mi nestarneme, to sme sa s dohodli, to len tie deti rastu 😀

vierka
2. júl 2009

pikuska - tak to mi odlahlo, ze ti moje dieta ponukalo len pecat, uz som sa zlakla, ze islo o iny matros 😀 dobre je veru vychovanaaaaaa 😀
no praveze taku polohu leharo mal len prvu minutu, potom tak kopal nozkami a trepal rucickami, ze ho doki nemohol ani pomerat co bol taky akcny 😀

lucul - neboj sa, budes moct kludne spat... ja sa sice zobudzam cez vikend pravidelne na to, ze sa mi chce cikat, alebo som hladna, ale ked odbavim tieto dve potreby skoro rano, tak potom idem este nerusene spinkat 😝 😀

perluska - no ja som myslela, ze sme tu vsetky inteligentne a ze ju bez problemov najdete 😀 je to album o mojom zazraku, k vam do cozmo sisters ju predsa davat nebudem 😉

vikuska - no to je super, ze sa takto tesis... tak si riadne uzi dovolenku ako sa patri... ja som tiez buduci tyzden doma, ale to budem len tak - kino, kupko, Zoo a tak 😀
no ja sa mam skvele, uzivam si zivota a tak vsetko dokopy 😀

lucul
2. júl 2009

vierka to znamena, ze ked tak kludne spinkas tak to bude chlop, aj svagrova spavala stale a cele dni skoro a ma krasneho kludneho chlapaka 🙂 a aj juli stale spinka a tiez caka chlapceka, takze z toho vyplyva, ze akcne a budiace mamu su baby 😅

pikino
2. júl 2009

ja som ju nasla hned. 😀

no lucul som videla ako ponukala podozrivo usulane cigaro ale tvoje dieta je slusne vychovane 😀

vikinka81
2. júl 2009

Perlus ano pamatam, len vy ste boli o tyzden dlhsie ako my. My tento rok ideme s partiou, kamaratove deti budu prvykrat pri mori, tak uz ich vidim ako sa budu blaznit, snorchle pripravene a uz sa nevedia dockat ....a ja sa strasne tesim na morske speciality.......hlavne rybicky... Vsak na buduci rok si to vynahradite aj s malou Simonkou,uz bude mat rocik bude pekne chodit a urcite si to uzije...nase male krsna minuly rok blaznilo, vodicka , kamienky to bolo jej....

Ja som tak minule rozmyslala, ze keby sa ten plod vyvijal tak ako mal...tak by som uz urcite bola teraz po porode resp. by som este cakala a mala male mimco, no ale osud to zariadil inak, co uz 😕 😉

Vierka vsak aj take kino, kupko a ZOO ma svoje caro....a dufam, ze to vsetko nejdes absolvovat sama?

lucul
2. júl 2009

piki to bolo cigaro, co si mi kazala sulat? 😀 😀 😀

a nahodou aj ja som ju nasla hned, som sa chcela spytat, ci je otocene chrbatikom a ma vas nas na haku, alebo spredu?

vikinka81
2. júl 2009

Lucul, vsak neboj ono to pride samo...na vsetko je cas, a aj to male sa vypyta ked budeme na to pripravene vid. priklad Vierka.....priroda je taka uzasna vsetko si zariadi ako ona sama chce....takze ja sa tiez zatial nikam neponahlam a pri aktivite resp. povahe mojho muza, som si povedala ze dam tomu este cas... ☹ 😝

No ani neviem co by som vam este napisala, nedokazem sa odviazat .....mozno by bolo fajn vas stretnut niekde na zmrzke, ale ked uz Leri aj Perlus budu coskoro rodit, tak asi z toho nic nebude.... 🙂

perla200
autor
2. júl 2009

ale maš tam - náš velký zázrak a naše baby.....myslím si, že je to to isté🙂))
vierka - to kupko by som zvážila na tvojom mieste....

ano viki - my sme boli o týžden dlhšie ako bolo dobreeee.... ale nevadí, tento rok idem na inú dovolenku - do pôrodnice , už som aj pobalená🙂))

lucul
2. júl 2009

viki ved jasne, ja som si povedala ze do konca roka to neriesim a budem si uzivat a ked to nahodou pride, budem stastna 😉

a stretnutie? my sa s vierkou a vanilkou uz vyse mesiaca dohadujeme ze sa stretneme a nedari sa 😅

perli vidis aka si sikulka, ja som ti hovorila ze to stiiiiiiihas 😉

vikinka81
2. júl 2009

Tak taska pripravena.....a napokon sa Dr. preco rozhodli ze budes rodit spontane, ked si rizikovka 😵
No ale na druhej strane , ked prides z porodky a bude teplo nemusis sa stresovat stym, ze co oblecies malej a supnes ju rovno do kocika na terasku alebo do zahradky.... 😀 😀 😀

perla200
autor
2. júl 2009

no lebo že vraj 90 trombcytov neni dôvod na cisarak....no uvidíme, primár mi povie iné a doktorka iné. vsak nech robia so mnou čo chcú, hlavne nech malá je ok....lebo ich tam pozabíjam vsetkých.

vikinka81
2. júl 2009

Ked v dnesnej dobe si tu lekari taky zvlastny robia to vsetko ako rutinu, ale mi ako pacienty nevies co bude stebou, vlacia ta ako male cicy...ako cest vynimkam niektorych Dr. ale chyba ti keby ti vysvetlil, vedlaajsie ucinky, vysvetlili po lopate diagnozu - odkial to mam vediet ja ako pacient,pripadne rizika...a stale nedokazu pochopit, ze na ich platy sa im vsetci skladame my....ja som si to teraz uzila s mojim dedkom, ktory si zlomil ruku...84 rocny ledva chodiaci a narabali snim ako keby mal 20 a on slzy v ociach od bolesti...no hororrr.

tigi
2. júl 2009

ahoojte zeny 🙂

vikusi nazdaaaaar, to uz zajtra ficis? jeeej, super. ja mozem len v dobrom zavidiet. kamarat isiel dnes do kalifornie na dva tyzdne a ked vidim ako sa dovolenkuje, veru, tiez by som sla hned. 😀

inak baby, stalo sa mi co som si myslela ze som z toho uz vyrastla... 😕 neterka mi pozicala knihy od Stephanie Mayerovej Sumrak+Nov a ja som sa do toho tak zacitala az na tom teraz brutal ficim. akoze citanie pre "...nastrocnych" 😅 ale rano vstanem normalne o hodinu skor a citam... brutal, dopadla som jak pubiska. 😀 😀 😀

vierka
2. júl 2009

tigusik - kym si to nevlacis do kancelarie, tak je este dobre 😀

lucul - aj ja cez den vobec nespavam... a kto vie co to bude, necham sa prekvapit na 3D utz.... ked to beriem podla toho ako sa citili zeny v nasej rodine ked cakali chalana a ked babu, tak je to jasna baba 😀

pikuska - tak od lucul tam bol taky cigaretovy smradek??? 😀

perluska - no ale album nase bejby je cely len o IVF ktore sa nekonalo, takze potom ten druhy 😉
a co sa tyka kupka, tak budem na neho chodit stylom, ze budem vo vode len po kolena a drzat za ruku moje krnisatko aby sa mi neutopilo 🙂

vikuska - no manzo je cely tyzden v praci, takze budem mat aktivity s krsniatkami 😀

pikino
2. júl 2009

no uz som spat z posty.

ja osm akurat minuly tyzden kukala ten film sumrak. ja mozem vsecko kde su upiry. 😀 vsak mam jedneho doma.
akurat ze ten nekuse do krku. 😀

lucul
2. júl 2009

vierka to nieeeeeeeee, odo mna nieeeeeeeeee, ja nefajcim, teda ak sa bavime o cigoskach 😀 😀 😀 😀

perla200
autor
2. júl 2009

tigi a je to dobré????? ja som rozmýslala či to kúpiť alebo nie...myslím tie knihy..

piki servus.... a ja nemusím upírov, to môj manžo

pikino
2. júl 2009

lucul vsak mi sanebavime o cigoskach, to bola cista priroda, vierke sa urcite z usi dymilo mozno aj odinakadial ked to bolo v maternici 😀 😀 😀

vikinka81
2. júl 2009

No a ja mozem doporucit knizku od vydavatelstva evita ,,mal to byt pekny zivot,, baby to bola prva knizka kde som normalne revala....fakt doporucujem, sice knizka ktora tak zaberie dva dni ale stoji to zato.. 😉

Helouu Tigus.... 😉 😝

perla200
autor
2. júl 2009

akurát ju čítam viki 🙂

lucul
2. júl 2009

aha piki, to co si doniesla bolo cisto domace zo zahradky, sorry 😀 😀 😀

viki, na tu sa chystam ked docitam dzerenkovu, mozem tiez odporucit, okrem knihy - nepytaj sa kde som - ta sa mi nepaci, ale chcem si zohnat secret

vikinka81
2. júl 2009

A co povies Perlus na knizku? 🙂

vierka
2. júl 2009

vtip na dnesny den:

novomanzelia po prvej noci:
manzel: "milacik, tak dnes som zistil, ze som nebol tvoj prvy........ "
manzelka si zapali v posteli cigaretu a hovori: "a ja som prave dnes
zistila, ze ani posledny........... 😀 😀 😀

vanilkka
2. júl 2009

caute herecky.... 😵 😵 😵

o akych chipsoch to tu motate? 😀

pikino
2. júl 2009

ano lucul svesticky z me zahradky take zelene a vonaveeeee 😀 😀 😀 😀