Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
17. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

takze vcera sme baby monitor vymenili za iny typ a tej je uz v pohode... dal mi ho len na skusku a az vo stvrtok mu idem vyplatit doplatok, lebo tento je drahsi, ale funguje tak ako ma, takze spokojnost na oboch stranach 😀

perluska - supeeeeeeer ze uz byvate, tak nech sa vam dobre byva a nech ste tam cela rodinka stastna a spokojna 😀 potom musis poposielat aspon nejake fotos 😉

bambi - tak to je super, ze je malinka takato aktivna... 😀 sa tesim, je to sikulka 😀
no ja sa mam dobre, dakujem za opytanie... prave som vcera Tigi vravela, ze ako si stale myslim, ze mam kopec casu, tak prichadzam na to, ze toho casu zase az tak vela nie je 😅 😀

leri - nemas za co 😵
tak malinky teda veru rastie ako z vody... teda neviem ci pri tych kileckach este plati slovo malinky 😀 😀 😀
este kojis???
a super, ze mate kuchara a ze tatinko bude mat viacej casu na vas 🙂

vevoncek
17. nov 2009

ahoj ďakujem za gratuláciu pre mňa dnes nie je moc šťastný deň zomrela mi starká už som si aj porevať stihla
ale nebudem vám tu kaziť smutnými správami náladu

fúha vierka ale tie týždne utekajú že 31tt za chvíľu si na rade a potom ja celkom sa teším ako sa ti darí malinký poslúcha v brušku?

vierka
17. nov 2009

vevoncek - ahojky, nemas za co 😵
mrzi ma ze ti umrela starka - uprimnu sustrast 😔

no ved aj tebe to velmi rychlo leti, ved ty si len tyzden dva za mnou 😀 este stale sa moze stat, ze budeme rodit spolu, alebo ma mozes aj predbehnut 😀
malinky je pokladik, pekne poslucha maminku, sme stastny a tesime sa 😀 este posledne dv tyzdne v praci a potom si uzivam sladkeho "nic nerobenia"... a vy sa mate ako? ako sa vam dari???

vevoncek
17. nov 2009

ďakujem vierka

no ja som si až teraz uvedomila keĎ som pozrela v kolkom si týždni že už aj mne to nejako rýchlejšie ubieha lebo dlho som nebola na nete tak som to nejako nesledovala a zrazu taký šok 😀 ja si stále nepripadám ako tehotná keby som nechodila v noci 3x cikať tak asi ani tomu neverím že som tehotná veď ani bruško ešte nejaké veľké nemám keď si dám volné oblečko ani nevizerám ako tehotná ja asi porodím trpazlíka 😀

ja sa mám super malinký kopká robí vlnovky na bruchu cítim sa veľmi dobra výsledky mám tiež super no radosť žiť 🙂 nikdy som nebola šťastnejšia

vierka
17. nov 2009

no ved pozerala som do tvojho albumu, ved ty mas brucho a lavor 😀 😀 😀 neboj sa, brusko ti moze este tak vyskocit, ked tam maly nebude mat priestor, ze budes vyzerat 😉 ale kym sa tam maly zmesti, tak je dobre 😀
my mame teraz vo stvrtok poradnu, tak keby ho doki pozeral, tak chcem vediet aspon priblizne kolko maly vazi 😀
tak si to len pekne uzivaj kym je dobre 😉

vevoncek
17. nov 2009

no ja si už robím standu že budeme mať Janka Hraška 😀 my ideme na poradňu pondelok budúci týždeň ževraj aj somo bude tak som zvedavá čo nové sa dozvieme ja si to veľmi užívam možno aj preto že nemám takú veľkú bandasku takže sa mi všetko robí úplne pohodlne ako keby som bola len veľmi dobre najedená 🙂

tak ti budem vo štvrtok držať palce a potom napíš čo sa dozvieš nového na poradni

vierka
17. nov 2009

to ti bude robit veke sono... mne ho robil uz v 28 tt, tak neviem ci mi bude teraz robit, asi nie... ale chcem sa ho aj opytat, ze kedy ma potom asi tak chce vypisat uz na MD aby som si vedela este nejaku tu dovolenku vycerpat 🙂
no tak aj ja este vsetko v pohode zvladam... aj na 4 poschodie videm zatial bez zadychania 😀 😀 😀
sama varim, sama periem, sama upratujem 😀 😀 😀

no ved aj ja som zvedava co povie tebe na poradni, potom sa ohlas 😉

vevoncek
17. nov 2009

ohlásim sa a ako prebiehalo u teba veľké sono? Ja som myslela že už mi také niečo robil ale podľa toho čo píšeš tak mal mi to robiť v 28 ale potom pozeral že aby som nemusela tak často chodiť tak mi to dal na 30tt a ja som aj celkom rada lebo vždy cestujem autobusom a je to menej pohodlné ako autom

tak to je super že to všetko tak super zvládaš predsa len máš väčšie bruško ako ja ale krásne bruško aj ja chcem také veľké 🙂 a kríže ťa nebolia alebo chrbát?

juliett99
17. nov 2009

leri dakujeme. 😉

veru vierocka uz sme domka,, neva ze si nestihla prist ved prides-te neskor .. 😉

veve tak to mi je hrozne luto ☹uprimnu sustrast este raz .. teraz musis byt silna moja 😉

No a my sme boli vcera na stepeni v nemocke malinky voobec neplakal,, uz mame 2960g pani primarka nas pochvalila,, ze uz len kojime a nemusime prikrmovat 😉
a potom som bola pozriet uja doktora eliaska a ten mi hned vybral sttichy 😉

vierka
18. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

vevoncek - ono sa robi sono v 30 tt, ale aby som tam zase nemusela o dva tyzden ist, tak mi ho spravil v 28... pomeral vsetky kosticky, popozeral srdiecko, mozok a tak... takze toto je velke sono - ze proste vsetko pozrie ci sa maly pekne vyvija ako ma 😉
no nic ma neboli, brusko sa da v pohode nosit 😀 no ved vlastne ja som uz bola zvyknuta na urcite tazisko vpredu 😀 😀 😀

juli - no nevadi, ze som vas nestihla v nemocke, ved prinajhorsom vas stihnem doma 😀 viem kde byvas 😀
tak to je super, ze maly pekne pribera a ze sa z vas pani doktorka tesila 😀 a aj Mikimu ste sa boli ukazat? urcite sa potesil 😀

vevoncek
18. nov 2009

dobré ránko

ja vás dnes len pozdravím, lebo mám stretko s kamoškou ide sa svadbu tak ideme niečo pekné vybrať na ňu a potom po obede ideme vybavovať ohľadom pohrebu veci

vierka ale hentaké sono už raz robili (mne asi v 20 tt)takže teraz budú robiť to isté no super už sa teším.Zaj tra ti držím palčeky na poradňu 😉

Slávka no ako? už lepšie?my sme včera so švagrino rozoberali nemocku do ktorej idem a tak trochu sme už rodili 🙂 (hovorila mi zážitky)

lucul
18. nov 2009

dobre ranko babulky

vevoncek - uprimnu sustrast 😔
a ozvi sa aj skor, nie len po poradni, ak nie tak drzim paste na poradnu 😉

juli - maly krasne pribera, to verim, ze dr. sa potesili. hlavne nech maleho netrapi brusko a nic a je krasne vysmiate miminko 😵

vierka ale na fotkach vyzeras, ze mas vacsie brusko, ale v skutocnosti mas take normalne brusinko 😵

vierka
18. nov 2009

vevoncek - no velke sono sa robi v 20 a potom v 30 tt - takze ti ho bude urcite robit 😉
a dakujem za drzanie palcov, dneska si to riadne uzi s kamoskou 🙂

lucul - ved ja som to vzdy hovorila, ze objektiv pridava na vahe 😀 😀 😀

pikino
18. nov 2009

ahojteeeee

co porabate dievcata? 😀

my sme dne shore uz od siestej, sme boli na poradni teraz tu zyvam straaaasne. a ta opica ne a ne spat.
mne mame 7210g a 68cm. taky maly buchtosko ale na lerinho krpca nemame 😀 zas na poradni revalaaaaaaa
a revalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. nema rada tetu doktorku. 😝

vevoncek uprimnu sustrast. ☹

pikino
18. nov 2009

a pridala som nejako fotos.

vierka
18. nov 2009

pikuska - ahojceeeeeeek... tak to vy ste stavali a ja som uz bola v praci 😀 😀 😀
tak ale vies ako, ona je slecna a na slecnu ma akurat vahu 🙂 ved miminko mi malo dostiahnut do roku veku 3 nasobok porodnej hmotnosti, takze podla mna idete pekne spravnym smerom 😀

vikinka81
18. nov 2009

Ahojte kocandy 😀 🙂

Tak konecne po styroch dnoch lenosenia som tu...opat som sa zabudla v robote odhlasit, takze som si doma mohla fukat cukor do **** 😀 😀

Perli super ze ste to zvladli....pekne byvanie v novom 🙂

Juliiii Samulko je nadherny a krasne vlassaty...super, ze mate mliecko a pekne priberate 😵

Leri a Vevoncek gratululujem
Vevon uprimnu sustrast 😢 😖 ☹ a prid nas niekedy ked budes mat cas nas pozriet 😵 😉

Cauvesky Lucuulik a Vierka 😀

lucul
18. nov 2009

piki krasna vaha, ako pise vierka ide spravnym smerom, v pol roku ma dosiahnut raz taku vahu ako porodnu

nazdarek viki 🙂

vierka
18. nov 2009

vikusenka - ajooooooj... a to akoze ked sa neodhlasis, tak ti to nejde??? 😕 lebo ja sa nikdy neodhlasujem a mozem sa potom prihlasovat kde len chcem 😀

lucul
18. nov 2009

ozaj babule, ktora mate rada pikantne jedla, tak vcera som mala v mc chicken nacho - a bolo to mnamky, ja som si vybrala tie papricky jalapenos z toho, a bez toho to bolo take akurat 🙂

vikinka81
18. nov 2009

Vierka no ved prave u mna to funguje, opacne...mozem skusat kolko chcem a nejde to ☹ takze som si vas len citala 😀

Luculik MC donald a lááá Mexico......takze odporucas...no mne uz akosi nesmakuje asi som sa ho prejedla, jedine hranolky tie vzdy 😀

Piki ta vaha je podla mna normal...., bude len rada ze nemusis dvihat taky maly balvanik v ramci posilovne 😀

vierka
18. nov 2009

no ja sice mozem pikantne... ale teraz v poslednej dobe mi to nerobi dobre... ale zase ako co... napriklad Aziana v pohode aj pikantna, ale v praci mi je z pikantnych polievok zle... ale ako sa poznam, tak mekac by mi veru nevadil 😝 😀

no ja som raz tak dvihala jedno "babo"... malo asi tak 10 mesiacov a asi tak 12 kil a teraz si predstavte tu masu dvihat, lebo sam sa postavit nevedel a ked ho sedenie omrzelo... no mala som dost aby som s nim robila hijo hijo na konciku 😀 😀 😀

lucul
18. nov 2009

viki ja z mekacu mozem len chicken roll, alebo taketo kuracie veci, co su v sendvicoch a nie v tych ich zemliach, a k tomu nie su hranolky ale zemiaky a tie su mnamky 😝

lucul
18. nov 2009

vierka s tou vahou deti ani nevrav, ja dufam, ze ak nejake dieta bude, tak vahou bude po mne, lebo ak po drahom, tak mam co robit 😖, ja som mala 2,8 kg, ale drahy az 4,5kg pri narodeni 😅

viki ozaj som sa chcela opytat ak mozem, ktory DC si? 🙂

vikinka81
18. nov 2009

Luculik 26DC, ozaj ked uz hovoris o tom spineni...to bolo niekedy sppomenute cez vikend, mne sa stalo to iste a po sexe...som opat trochu krvacala...ale len trosiscku, tiez som sa zlakla skoro ma infarkt to prepadol 😀 , ale zistila som ze len po jendej polohe co mm praktizuje 😀 😀 😀 a taketo problemy som mala naposledy ked som bola tehu....tak som zvedava co z toho bude 😉

Ja som mala po narodeni 3200g a zevraj take krehucke dieta, ze ma ani Dr. nechcela chytit...a teraz velka kopa,hmm 😀 🙂

perla200
autor
18. nov 2009

no čaute....tak býva sa nam super...simi sa tu páči...aj nam velmi.....aj by som navarila, ale nemam z čoho🙂
a kedže mala zaspala tak mam sekundu reku napísem vám

dnes je rok ako som si nasla // na tehu teste....

lucul
18. nov 2009

viki mne sa toto stalo prvykrat, a spinenie bolo sobotu celu az som sa zlakla, normalne intimka mi bola malo, musela som si dat normal vlozku ale postupne to ustava tak som aj ja zvedava co z toho bude
a som zvedava na teba, drzim paste 😉

ja som bola tiez malinka, mna mamina prvy mesiac nechcela na ruky zobrat a ked ma vzala tak len v perinke 😀 a to som za prvy mesiac este schudla 😅

perli tak nech sa vam dobre byva a ked sa simi paci, tak je dobre 😵

brdo baby ja si uz mam vyberat farby, dlazbu a uz na finis, normalne sa bojim 😅

vierka
18. nov 2009

lucul - no ja sa necham prekvapit, ze akou vahovou kategoriou sa maly pochlapi 😀 😀 😀

vikuska - no ved uvidis co z toho bude 😉

perluska - no tak to rada citam, ze sa super byva.... este velke nakupy potravin a uz bude z teba hotova pani domu 😀 😀 😀

no moja mama sa minule stazovala, ze mojho brachu ktory mat tak 4 kila (ked nie viacej) porodila lahsie ako mna - ja som mala tak ledva tri 😀 tak ja som mamine vysvetlila, ze take velke prska sa predsa tazko rodia 😀 😀 😀

lucul
18. nov 2009

vierka aj mamina bola pri mne roztrhana az neviem kde vraj a pri stvorkilovom bratovi mala len 3stichy 😅, to je asi tym, ze velke deti su uz zvyknute na stiesnene podmienky a aj sa tak spravaju, kdezto malinke maju miestaaaaaaaaaa a preto si chcu spravit aj vychod velky 😀 😀 😀

pikino
18. nov 2009

tak teda chapete ja sem stale chodim nakukat aj som sa cudovala ze co nepisete. a teraz hajzlik to na mna vsetko vybafol. 😠 zmrd

ved mne nevadi ze ma len tolko. mne to vyhovuje, uz teraz je problem ju dvyhat. a dnes mam aj chrbat v prdeli
co som vcera robila tu jej detsku izbu. hruuuza. vseecko ma boli.

viki nemas nahodou ranku na krcku? ja som zvykla krvacat kvoli tomu pri kekse. a inak je dost mozne ze ked si tehu a krvacas pri kekse tam vam doktor zakaze ako nam.