Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
20. okt 2009

pikuska - nemas za co... ja by som v takomto pocku zalahla pekne k malej 😀

pikino
20. okt 2009

no ja by osm zalahla ale sa mi nesce vsak som sala do desiatej. a zobudila som sa na to ze ma prst v nose ale neee svoj. 😀

jaaaaj baby ja by osm tak rada isla s vami a nemoozem. ach jo. nemal by ju kto uspat. ☹ este sa skusim spytat manza mozno by k nam dosla svokra lebo on ju uspat nevie. 😠

a ked sa bavite o bizu som sa rozhodla ze sa idem umelecky realizovat a vyrabat bizuteriu. nakupila som mudre knizky a uz mam objednane naradicko, scem racovat so striebrom, sylonom a koralkami najlepsie swarovsky len to stoji kopec penazi tak az ked budem mat nejaky kumst v ruckach 😀 ale idem skusit spravit si strieborny naramok a nausnice zo swarovskeho peral cervenych krasnych uz sa neviem dockat kedy pridu. a uz mam hore dietaaaa.

juliett99
20. okt 2009

sewas cosmosky ako sa mame??
my sme stale este 2v 1 zajtra ideme na poradnu tak som zvedava co za novinky nam povedia 😀 😀 😀

vierka
20. okt 2009

pikuska - no este ze si ten prst nemala niekde inde 😀 😀 😀
ved sa skus opytat a uvidis, ved listky sa idu kupit az v piatok... pripadne zoberies malu so sebou, ved aj ta by sa potesila takemu "divadlu" co tam bude 😀 😀 😀
tak ty ides vyrabat biiiiizu, tak potom musis ukazat vyrobky a stane sa z teba nas hlavny distributor potom 😀

juli - aj ja mam zajtra poradnu, tak potom napis, alebo zavolaj ze ako si dopadla 😉
no ve dmi dobre hovorime, ze nakoniec bude este prenasat 😀

dobre babulky, pre dnesok sa lucim... idem ku segre na kavicku sa trochu poflakat, ved doma nemam nic take, tak sa majte krasne, zelam krasny zbytok dniku 😀

tigi - zajtra drzim palce a volame si 😵

pikino
20. okt 2009

paaa vierka.

no to moje ditko ma tak ohmatkava po ranku snazi sa ma zobudit 😀

jasne vierka ked sa na to bude dat kukat tak v klude budem dodavat. 😀

juli ty budes rodit po termine 😀

lucul
20. okt 2009

maj sa vierka

piki - ked len v nose 😀 a na bizu sa tesim 😵 a som zvedava 😕

juli to sa dalo cakat, samko fakt caka na tie moje narodky 😀 😀 😀 uz len chviiiiiiilu 😉

dobre idem aj ja off, majte sa krasne papa 🙂

pikino
20. okt 2009

caf lucul.

lucul ja som tiez zvedava 😀 akoze na obrazku to vyzera lahke hehe 😀 😀 😀

perla200
autor
20. okt 2009

vierka myslím že o vytúženosti bábätka by sme nemali debatovat v tejto téme🙂)))

ja zase na kost vymrznutá po 3 hod. vonku🙂

vierka
20. okt 2009

pikino - skor je to tym, ze rada omakava 😀 😀 😀
a na tie vytvory sa teda tesim 😀

perluska - no dufam, ze si uz rozmrznuta 😀
a v akej teme by sme sa mohli o tom bavit??? 😕 😀

perla200
autor
20. okt 2009

no to som myslela tak - vieš ako som na materskej🙂 že každá z nás ma vytúžené bábätko.... 😀 a Patrik určite odddychuje🙂))))

vierka
21. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

dnes tu dlho nebudem, ficim potom na poradnu 😀 tak rychlo piste kym mate s kym a som tu 😀 😀 😀

vierka
21. okt 2009

ale ste toho popisali 😀 😀 😀

dobre baby, pre teraz sa lucim... o 9.00 mam byt u Mikiho, potom idem k zubnikovi, kedze mi vypadla ta vypln co mi daval do zubov... no a potom neviem ci sa este vratim do prace, poobede mam cvicenie pre tehulky, tak najskor napisem asi az vecer z domu... tak sa majte krasne 😀

juli - aj tebe drzim dnes palce do nemocnice na poradnu 😀

pa pa pa 😀

perla200
autor
21. okt 2009

vierka - ale napíš ako si dopadla...ale asi som ta už nestihla....drž sa.....moja hviezda je silná bojovnica....teda revolucionárka...včera bojkotovala spánok vytrvalo a dlhoooo....ale nevadí dnes si to už dobieha tak môžem mužíkovi písat seminárku do školy.... 🙂

vikinka81
21. okt 2009

Ahojte zubrienky 😀

Tak ja som si vas vcera vecer trochen pocitala,a ja trubka sa mi z doma neda prihlasit, kedze vzdy sa zabudnem odhlasit..... a vela krat sa tu spomenulo moje meno, co som sa velmi potesila ze tak intenzivne na mna myslite 😉 🙂 a odpoved je ano...a ja idem s vami do divadla, nemozem si nechat ujst taku babsku jazdu 😀 😀 tak luccuulik kup prosim aj mne listok, dakujem.

Vierka a Juli drzim palceky na poradnu...nech to dopadne co najlepsie 😵 😉 🙂

lucul
21. okt 2009

dobre rano babulky

vierka teba som uz nestihla, uz poradnujes, tak drzim paste a napis ako si dopadla

juli - tiez som zvedava ako pokracujete so Samkom 😉

viki - ok, tak aj tebe kupujem, zatial pocet listkov 5ks 😀

perli - aspon na chvilu ta necha revolucionarka vydychnut 😀

a babule, mam otazku, bude vam vadit ak vezmem do divadla aj kamosku?

lucul
21. okt 2009

tak baby, do divadla sa neviem dovolat, tak som tam napisala mail, snad sa najde este par listkov, objednala som 6ks, dufam ze sa minu a dufam ze este budu, lebo cez ticketportal boli obsadene na ten den 😅

vikinka81
21. okt 2009

Ajojj Lucuuul.....tak dnes sme tu asi len mi dve 😉 🙂

No tak divadlo asi zatial pada.....kazdy chce vidiet naheho Mastalira...baby sa nevedia nabazit 😝 😀 😉 🙂

Vsak uvidis neskor...ci sa bude dat, a mozme si dat aj ine predstavenie.... 😎 😉

Lucuul nevies mi poradit niaku dobru pracku ...ak mas prehlad, nasim sa pokazila a ja sa neviem rozhodnut aku im vybrat 😔 😕

lucul
21. okt 2009

viki vyzera to tak, ze sme tu len my dve, aspon pikusik by nas mohla prist podporit

ale ja budem skusat stale, aj na luskacika uz mali vypredane ale v divadle som normalne kupila, tak uvidim, treba dufat 😉

a pracku netusim, to tiez zacnem ochvilu riesit, nasi maju elektorlux - myslim, zhora plnenu, ale ja by som chcela zpredu plnenu, v tomto neporadim, ja zhanam chladnicku, drahy chce americku, ale ta co sa mne paci je straaaaaaaaaaaaaaasne draha aj ked je uz dlhsie v akcii a drahy na nu vie vybavit este dost zlavu 😒

vikinka81
21. okt 2009

No ja tiez len pracku zhora plnenu...som spokojna, aj ked sa mi pacia z predu plnene, ale ja mam zatial skoro novu a ta funguje ardo...ale nasi maju 7 rocnu a uz ju raz opravovali a za opravu znova dat 100 evracov je moc, to uz maju nasu 1/3 na novu...ja som im napokon vybrala aeg lavamat tak uvidime...dufam, ze bude sluzit. Tie americke chladnicky sa aj mne pacia, teda viac mojmu mm...ja vidim v tom nevyhodu, ze ze obe strany su chladene, keby bola jedna strana ako mraznicka tak to je super, super...ale neviem ci take existuju, a u nas je maly vyber 😅 😕

pikino
21. okt 2009

tu som tu som tu som 😀

lucul
21. okt 2009

ved to, vsetky americke chladnicky su s jednym kompresorom, kebyze su dva, tak nemam problem, ale ja som narocna aj v tom, ze na dvierkach do chladnicky chcem ten mini bar a na dverach do mrazaku nic, ale tak u nas nie su, len ta co sa mi paci, ale to je desna palka 😠

pikino
21. okt 2009

no teda a tu uz nikto? ja za 25 minut odchadzam do sprchy a potom dufam, ze s malou konecne na ockovanie.

vcera som mala zasa super den naprv som si odfaklila kus prstu, sikovnica a potom som si zlomila necht na pase v aute. 😝

lucul
21. okt 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu

pikino
21. okt 2009

no huraaaaaaaaaaaaaaaa 😀

lucul
21. okt 2009

piki, au au, nestela by som 😖

inak, ja som sa rozhodla pred vianocami si asi dam gelove nechtiky zasa, lebo s tymi mojimi je to v zime otras 😠

lucul
21. okt 2009

to co je dnes ockovaci den? aj synovec ide dnes na ockovanie

pikino
21. okt 2009

no vidis budu trpiet spolu chudatenka, ja zas budem revat s nou. 😖

akurat si mala vybera co by scela z dracika, no a jasne tyicka baba same barbiny. 😀

lucul
21. okt 2009

aj svagrova vravela, ze jej ho bude straaaaasne luto, aj ona si vzdy poplace s nim ☹

jasneeeeeee mala si vybera, nie nahodou mamina 😀 aj ja chcem dceru, jak sa tesim na barbiny 😀 😀 😀 jednu uz mam, aj dom komplet zariadeny aj auto, aj chlapa aj deti, uz len ta dcera 😀

pikino
21. okt 2009

nee ona otvorila dracika a vysklbla stranu s barbinami. 😀 spravila z toho toaletak ale vyber jasny.

ja nemam ziadnu barbinu, mne nasi vzdy kupovali iba nerave a tie som nicila ako na pase. moja segra mala vzdy len prave barbiny aka to spravodlivost. 😝

lucul
21. okt 2009

mne doniesol tatko z nemecka pravu barbinu, a mamina sa urazila ked sa mi pacila, lebo ona mi kupila balerinu komplet klbovu a tesila sa, ze ma okasle, lebo u nas to v tom case nebolo, ja som to videla len v reklame na nemcoch, tak mi tatko nakupil komplet vsetko a vytesoval sa z toho, aj dom kupil taky, ze ho bolo treba zariadit, tak zariadoval, aj auto kupil barbie porsche 😵 😀

baby - listky vypredane, jedine, ze iny datum ☹