Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
9. sep 2009

dobru ...

aj ja sa poberiem ... lebo z tej dalsej fotky ma asi picne ... nechce sa zmansit ☹

pikino
9. sep 2009

tak ju vybi. 😀

dobru nocku kati

tak zajtra mrcky paaaaa

kasami
9. sep 2009

a co ak opuchne ? a bude vacsia ?
skor ju dam asi do mrazaku 😝

dobru
pa

kasami
9. sep 2009

waooo tak som to nejak zvladla a pridala som 2 fotecky
tak mrknite 😉
pa

vierka
10. sep 2009

dobre ranko babulky 😀

tak som si vas precitala, co ste vcera napisali a mi tak napadlo, ze hadam by mali gynekologovia este nam platit, ved oni maju tu cest vidiet nasu .... ani neviem ako to slusne napisat 😀 kazda prva na ulici by si dala za to platit keby ju ukazovala, ale mi sme nejake opacne a este musime za to aj platit ze na nu pozrie 😝 😀

a ja mam tiez uz vybrany JOB pre nase bejby - ze notarstvo!!!! 😀 nechali sme tam pokazde pekne prachy, to je kseft 😀

lucul
10. sep 2009

cafte babule,
to cumite, ze som uz tu, ze? 😀 mala som super odvoz do prace, akurat ten vodic mohol byt mlady fesak, ne len paradne auto 😵

kasami - dakujem, uvidime, teraz ma ist do nemocky, tak som zvedava co povedia 🙂

tigi
10. sep 2009

cafte zaby 😝

no luci uplne cubrnim, sak si mala dojst neskoro, to na akom tryskaci si dofrcala? 😝 😀

kasi maly je zlaty 😵 je super ze je taky vsestranny sportovec, podla mna to detom vela da, ked su taketo aktivne, urcite lepsie ako sediet pri mamine a nehnut sa od telky. 🙂

a inak, spravy z wcka - furt nist. 🙄 zajtra volam dokimu.

lucul
10. sep 2009

tigi, bola som odviez berusku do servisu a myslela som, ze pojdem mhd a tam, ze naco, ved vam poziciame alebo vas odvezieme, ja som sa tesila na pozicane, ale zistili, ze vsetky su rezervovane 😠 , joj taku audinku by som skusila 😵 , ale aj odvoz stacil, normal som cumela 🙂
zlaticko, myslim, ze ty si z nasej snazilkovskej buducomesacnej akcie uz vypadla 😵

lucul
10. sep 2009

baby, prave som zistila, ze spln na tento rok vychadza len pocas mojej mrchy 😠 , no budeme musiet spermose ukecat na akciu mimo splnu 😀

tigi
10. sep 2009

luci - nevzdavaj to somnou tak lahko, ja mam sproste hormony, teraz mi evidentne robia napriek. ale dobre, uvidime zajtra rano, pred tym ako budem volat dokimu si chcem pre istotu urobit test, nech som neni potom za debilnu, ja vsadzam na to, ze bude negativny. chces dat protisazku? 😝 😀

moja ty mas ake auto ked ta vozia po blave za to, ze im das auto do servisu?? 😨 😝 😀 mne to teda nikdy nikto neponukol... pockaj, vlastne rozmyslam, ja svoje auto do servisu nevozim! mne ho servisuje mangel. 😀 😀 😀

lucul
10. sep 2009

ja davam sazku - test negativny, ty tehu 😀

ja mam fabosku a auto som dala do porsche inter auto 😀 , tak moja to si ries so servisnym technikom 😀 😀 😀

tigi
10. sep 2009

luci no to si dala dobre, s tym som neratala. 😀 no ale aby som mojmu servisnemu technikovi a mangelovi v jednej osobe nekrivdila, naposledy mi ponukol odvoz dnes rano. 😵 zdvorilo som ho vsak odmietla, dnes mam po praci nabity program a to radsej svistim sama, som vtedy rychlejsia. 🙂

lucul
10. sep 2009

to poznam, radsej sama ked treba nieco porobit 🙂 , ale zasa aby si si nemyslela, mam tam bratranca, takze v pohode, inak neviem, ci by som mala odvoz, aj ked oni ho tam daju kazdemu kto potrebuje, ale auto na pozicanie si treba rezervovat spolu so servisom, ale to sa asi plati si myslim, ja musim mat este tento rok servis v autorizovanom servise, potom mi to moze tiez drahy skontrolovat 🙂

lucul
10. sep 2009

zlato hodila fotky 😵 , snad sa pride ukazat a poreferovat 🙂

zlato115
10. sep 2009

čavky, babule...
ahojky lucul, teda ty si šikulka... ako sa tu máte???

lucul
10. sep 2009

akurat som otvorila ci tu niekto je a zbadala som povedomi album 😀
my sa mame fajn, ty sa pochval, si tu nebola ani nepamatam, co mate nove, uz viete co to bude 😵

zlato115
10. sep 2009

no my sme boli 6 týždnov na Slovensku u rodičov, išla som do poradne a nemala som sa ako dostat spat za mužíkom, tak som tam trochu zotrvala... inak sa máme dobre, drobec rastie... no pred týždnom mi doktor povedal, že to bude asi dievčatko, teraz 19. ideme na to 4D, tak uvidíme či nám to tam potvrdia, alebo zmenia 😉

lucul
10. sep 2009

tak super, gratulujem k slecne, ale zatial len tak tisko aby si to babo nerozmyslelo a nakoniec sa ukaze, ze to je chlap, ale to pochybujem 🙂

zlato115
10. sep 2009

no to som aj ja zvedavá, ako to dopadne, uvidíme budúci týžden... dakujem 🙂 🙂

lucul
10. sep 2009

paaaaani, ale uz ti svieti krasny tt, ved ani sa nenazdame a su tu vianoce a ty rodis 😵

vikiiiiii - zas tie vianoce 😀

zlato115
10. sep 2009

tak to hej, ide to dost rýchlo 🙂

lucul
10. sep 2009

a ako pokracujete s domcekom, budete potom byvat tu, alebo ostavate v cechach?

zlato115
10. sep 2009

Domček je natom dobre, už dokončujú dnes plávajúcu a budúci týžden nám majú priniest kuchynu a dvere, kúpelne už máme celé hotové, vymalované máme, takže vo vnútri to je ako tak už hotovo, ešte chceme zateplit a spravit chodníky okolo domu a končíme... no bývat by sme mali ešte do júna tu, lebo manžel tu má ešte dovtedy zmluvu a a potom uvidíme... 🙂

lucul
10. sep 2009

a ja som myslela, ze ta zahrnieme do nasho kolecka - babovka o 5h 😀

pikino
10. sep 2009

nazdar mrcky.

no ja uz nakupujem vianocne darceky. 😀

lucul
10. sep 2009

piki ty sa mas, ja este musim vyriesit narodeninove a meninove darceky, potom mozem zacat vianoce 😅

pikino
10. sep 2009

no tie nemam este som nekupila darcek ludom co mali narodky v maji. hehe 😀

lucul
10. sep 2009

tak to si sikovna 😀 , u nas je to na figu, vsetci su okolo vianoc, esteze moja polovicka je v lete 😝 😀

vierka
10. sep 2009

no caute baby 😵

zlatko - ahooooooj, ty ides 19-teho??? ja idem 20-teho 😀 😀 😀 tak to budeme vediet v rovnaky vikend ze co cakame, potom urcite napis aj aj napisem 😀
a je super ze z domeckom pekne pokracujete 😵

pikuska - jeeeeeej, ty kupujes uz darcek pre mna 😵 to aby som uz aj ja zacala 😝 😀

pikino
10. sep 2009

ano vierkaaaaaa mam ta na zozname prvu. 😀
a co mi kupis?