Čumia na vás ľudia, ktorí idú oproti vám?

7. aug 2022

Ahojte mňa len záujima či aj na vás tak čumia blbo ľudia ktorých stretávate? Ja neviem kokos čo to je ,že musia premerat človeka od hlavy po päty..a hlavne staršie ženy to robia som si všimla .a keď mám okuliare čumia mi do ksichtu ty kokos no niekedy to bez slova nejde musím povedať kukuk. Hrozne každý je zvedavý nik sa nestará o seba

zmrzlinka2021
7. aug 2022

Vôbec nikoho nezaujímajú. Ľudia sa pozerajú, lebo majú oči, reálne si im ukradnutá

autor
7. aug 2022

@zmrzlinka2021 to bola rýchla reakcia 😁 nečakala som hneď ale tak tie pohľady sú niektoré cez

autor
7. aug 2022

@zmrzlinka2021 inak dobre ráno ☀️🙂

zmrzlinka2021
7. aug 2022

Vôbec nerieši druhých. Robíš presne to, čo kritizujes

dadis
7. aug 2022

Prepac, ale akoby si zistila, ze na teba nejaky clovek ziza, ak by si na neho necivela ty 😂😂..Mozno oni na teba pozerali, ci ta nahodou nepoznaju, ked na nich pozeras (teda na mna ked niekto takto pozera, tak mi prva vec napadne, ze je to niekto, koho by som mala poznat a pozdravit a neviem si spomenut na tvar - mam realny problem s rozpoznavanim ludi), tak potom na toho cliveka uprene pozeram, scanujrm crty, hrabem v pamati 😂😂😂

0silvia0
7. aug 2022

Asi si neskutocne ohurujuca krasavica, tak cumia🙄

dadis
7. aug 2022

@0silvia0 A tie stare zeny jej zavidia mladost a krasu a najradsej by autorke skocili do vlasov 😂😂..ale autorka sa vie branit, pozor 🤭..pouziva zazracne zaklinadlo Kukuk, co stare zeny oplne odzbroji 😂😀😀

0silvia0
7. aug 2022

@dadis no keby mi niekto povedal kukuk, tak automaticky urobim tuk tuk na celo😂🤣

dadis
7. aug 2022

@0silvia0 Mne to este nikto nepovedal :( a to som aj stara, aj cumim po ludoch, ale teda ja viac po chlapoch 😂😂😂

0silvia0
7. aug 2022

@dadis veru ani mne, tiez som uz stara, ale krasavice neobzeram, ony sa obzeraju same aj vo vykladoch obchodov a pocas kracania ulicou si robia selfie. Aj take som uz videla.
Presne, radsej po chlapoch kukam ked uz.

h2
7. aug 2022

Autorka, a ty prečo na nich čumíš? Veď sa pozeraj inde a ani si nevšimneš, keby na teba niekto pozeral. Robíš to isté, čo ti vadí na nich.

vifoncitta
7. aug 2022

Náhodou momentálne musím súhlasiť😃

koniarova
7. aug 2022

Ešte len oči otvorím a toť aká zmysluplná téma.😂😂 Cumia na teba,lebo si neskutočne krásna s nedá sa im oči odtrhnúť.👍👍👍

ndrag
7. aug 2022

Aj ja mam na to nervy ked niekto cumi 😂. Zacni na nich cumiet tiez, najlepsie priamo do oci, vacsinou odklonia zrak. Ja som raz na jednu musela zmurknut jednym okom, lebo to zizanie bolo uz moc 😀. Teta sa potom rychlo pozrela do zeme.

jaskolka
7. aug 2022

Autorka, a nie si trochu vzťahovacna? Často sa zdá, že niekto uprene pozerá na druhú osobu a pritom ten človek je len zamyslený, pozerá dopredu a vlastne "nepozerá nikde".
Alebo jednoducho len sklzne pohľadom, bez nejakého dôvodu ci záujmu. Málokto ide tak, že pozerá len pred seba, pozriem vpravo, vľavo, áno, aj na ľudí čo idú oproti, ale to neznamená, že ma extra zaujímajú, alebo že nejako ich riešim.
Alebo niekedy sa mi zdá, že ide niekto koho poznám, tak prizriem lepšie, či fakt je to on.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
7. aug 2022

V živote som ten pocit nemala. Pre okoloidúcich si rovnako zaujímavá ako vlaňajší sneh. Je to všetko v tvojej hlave a je to všetko z toho, že máš komplexy z okuliarov. Dnes nosí okuliare 5 ludi z 10, takže určite nie si kvoli tomu tak vynímocna aby si ta obzerali ako exponát v múzeu. A keď sa nevieš s okuliarmi stotožniť, tak ich vymen za šošovky. Alebo vymen okuliare, možno sú tak výnimočné, že každý kto ide okolo si ich obzrie. Ty ich naozaj nezaujíma. Obzvlášť staršie ženy, ktoré už majú slabší zrak ta na ulici neskumaju

moonlight1210
7. aug 2022

Tak ja sa pozeram na ludi, hlavne zeny a prezriem si ich od hlavy k pate, preto, ze ma zaujmu tym, co maju oblecene a dobre to ladi. Hladam inspiraciu.

Ale realne je zvysok nezaujimavy. Takze si nebudem pamatat tvoju tvar. Tu nepotrebujem.

A na tvoje Kukuk by som sa zacala obzerat, kde mas dohliadajuceho opatrovnika, lebo si sa mu najskor na prechadzke zabehla.

valeria_h
7. aug 2022

A čo majú pozerať do zeme? Neber sa tak vážne 😁

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
7. aug 2022

uprimne? kolko krat aj ja pozeram.. ale do blba .. som zamyslena nad tym co kde mam vybavit ze nevnimam okolie a tak mozno aj ja pozeram na niekoho bez toho aby som o tom vedela.. vsugerovala ssi si ze pozeraju na teba ale to nemusis tak byt .. pre ludi si len okoloiduca nicim zaujimava jena z mnohych ... pokial nemas daco s cim mozes uputat -extravagancia krasa a podobne ... co podla toho ako sa vyjadrujes tazko mas

basska_b
7. aug 2022

Ja som raz takto iduc po uzkom chodniku prehliadla vlastneho brata, iduceho oproti 😃

spadnutaslivka
7. aug 2022

normálne sa ľudia pozerajú a keď máš okuliare, môžeš im niekoho pripomínať, tak sa radšej pozrú lepšie, či si to ty alebo nie. Žiadna veda. Smutnejšie by bolo, keby ťa tvoji priatelia na ulici obišli ako cudziu, lebo sa nemohli pozrieť ... Och... Je mi ľúto, že sú ľudia už takí odťažití 😢

liloastitch
7. aug 2022

Mne sa toto stáva, väčšinou keď idem niekam s priateľom a synom. Priateľ mi nikdy nechcel veriť, ale už si aj on všimol ako ľudia zízajú. Minule jedna pani v bistre normálne ústa od údivu zabudla zavrieť a čumela tak nápadne až mi bolo aj za ňu trápne. Ale my putame pozornosť kvôli vyskovemu a vekovemu rozdielu. Vyzerám ako jeho dcéra.

mikadooo
7. aug 2022

Netuším😳. Ja mám buď aspoň dve deti okolo seba, ktoré sú dokonalé rušičky mojich akýchkoľvek myšlienok a keď som sama, tak som taký dosť snílek. Ak sa na mňa dlho niekto pozerá, väčšinou sa na neho usmejem a ten dotyčný potom myslím že odvráti zrak, ale vlastne ani neviem. Nejak si nevšímam, kto koľko na mňa čumí. (To vieš, keď vlečieš jedno vrieskajúce dieťa za ruku, druhé vreští v kočíku, kam si ho musela kungfu chmatmi zapnúť, tak čumí celá ulica a dokonca aj viem prečo 😄).

danica2711
7. aug 2022

daj si magnézium alebo niečo iné na ukľudnenie, skoro ráno už takáto .... téma, aby to negradovalo...

qwer2019
7. aug 2022

@mikadooo si to vystihla....ale by som seba videla... ale jednej pani co už zazerala, ale že extrem, som sa opýtala, či mi chce pomôcť, keď tak preveruje situáciu... nechcela, odišla.. 😪😀

bloger
7. aug 2022

Môžeš byť rada, že sa pozerajú. Horšie by bolo keby ťa ignorovali. Otočili sa do druhej strany. Zrejme by ti to bolo ľúto.

jana_eyre_2
7. aug 2022

Nabudúce sa skús žiarivo usmiať a povedať "dobrý deň" možno si ťa nebudú premeriavat..

Aj mne sa stalo že niekto na mňa vyslovene zazrel a bolo mi to nepríjemné aj som premýšľala čo je na mne také zle.. lebo áno zazretie naozaj existuje a dá sa rozoznat.. ale uvedomujem si že mňa zazeranie zaskočí kvôli môjmu sebavedomiu, ak by som ho mala ok tak ma to nijako netrápi.. len este mi na MK nikto neporadil ako sebavedomie napraviť 🤣

No a ešte by som rada dodala, ja tiež rada pozriem na ľudí.. prídu mi zaujímaví, nikdy ich nijako nesudim, či sú tuční, chudi, vysoki, mali.. len ich rada pozorujem.. a všimla som si, že najmä tí ktorí niečím vynikajú občas sebou cuknu a majú pocit že ich riešim.. to je podľa mňa spôsobené práve tým sebavedomím, proste si nie sú istí prečo na nich pozriem.. za mojím pohľadom ale vážne nikto nemusí čakať nič provokačné, ja som proste len pozorovateľ sveta..

olimuc
7. aug 2022

Niektorí ľudia “zízajú” a pritom ta vôbec nemusia ostro vidieť, proste si nedajú okuliare a pozerajú ako sa da. A keď prídu bližšie tak, to čo sa im zdalo, že vidia z diaľky nie je to iste ako z blízka. koľko ľudí ma nesprávne okuliare a pozerajú ako žaba z prachu … nie vsetci maju na to, aby menili okuliare kazdy rok