Dá vám manžel šoférovať auto?

helka101
20. jún 2008

Ahojte žienky, chcem si urobiť taký menší prieskum 🙂 či vám dáva manžel, šoférovať auto 😔 náš ocinko nám svoje auto nedá, aj ked si myslim že šoférovať viem, aj ked na dopravnú špičku si netrúfnem, ale ked sú víkendy a cesty sú volnejšie tak by som to zvládla, na začiatok 🙄
vôbec nemá snahu ma to ani naučiť, kedže chodím šoférovať so svojím tatíkom a ten povedal že mi to vcelku ide, ked mám šoférovať pred mm tak mám trému a strach, že dačo pobabrem a tak sa radšej ani do toho nehrniem 😔 hm ako to je u vás? 😵

alexandra
20. jún 2008

U nas je to tak, ze by si muz nedovolil mi povedat, ze soferovat auto nemozem. Co sme v stredoveku? 😲

dadulka19
20. jún 2008

musí,auto je moje 😀

helka101
autor
20. jún 2008

no tak my žijeme asi v stredoveku, môj muž hovoril že som sa mala naučiť šoférovať to prvé auto čo sme mali, že to keby som trepla alebo dačo, tak mi nič nepovie (no aj tak by som sa nato pozrela) a teraz sa k nemu nedostanem, jedine ked nieje doma a ja si ho zoberem, aj to je u nás poplach!! čo mám robiť? ☹

katka13122
20. jún 2008

bez problemov..kazdy mame svoje 😉

roasha
20. jún 2008

da,ved je moje. 😀

miriam25
20. jún 2008

no "nase" auto je manzelove, ale soferujem hocikedy, kedy potrebujem alebo chcem. On je len rad, ked nemusi soferovat, lebo uz sa najazdil dost.
helka, neviem, co by si mala robit. Ak ti to financna situacia dovoluje, kup si svoje. Aj ked ojazdene, to ti manzeln nebude moct zakazat. A ak nie, tak naozaj neviem. Ja ked som si urobila vodicak, tak mi ocino nechcel poziciavat jeho auto. Tak som si s nim sadla a povedala som mu, ze naco som si teda robila vodicak, ked nemozem jazdit a kym si kupim vlastne, to aj zabudnem soferovat a budem velmi neista a budem sa bat, ze by bolo najleosie, keby si sem tam pozical jeho. Tak najskor ma pustal za volant len ked bol so mnou v aute a potom, ked sa sam prasvedcil, ze soferujem dobre, ma pustal sem tam aj do mesta a neskor som sa ho len pytala, ci potrebuje auto alebo nie a ak nie, tak som si ho vzala 😉

roasha
20. jún 2008

auto je sice moje,ale ja sa jazdit bojim,tak pre mm -no problem 😀
ale ked sa nastvem.....a nastartujem.... 😀 😀 😀

sonoga
20. jún 2008

no, my mame kazdy svoje auto. zatial. lebo ked precoval v KE, tak sme ich potrebovali dve. A tiez nemal nic proti, ked sme este zili v BA a ja som isla do skoly a nechcelo sa mi ist busom, tak som si zobrala auto. KEd niekde ideme spolu, tak beriem ako samozrejmost, ze soferuje manzel. iba ak si vypije, tak to odsoferujem ja. vodicak mam presne od osemnastky, tak som mala najazdenych zopar kilometrov este predtym, nez sme sa zoznamili.

siravka
20. jún 2008

ja nerozumiem, ved v manzelstve to nie je moje alebo tvoje ale nase. takze by to malo byt, ze "beriem si nase auto", ci nie?
my mame sice kazdy svoje ale hocikedy si vymenime...ale zase u nas je soferovat vsade nevyhnutnost (byvame v USA) takze je to asi ine 😒 ale stejne, je to VASE a nie len tatinkove auto

bluff
20. jún 2008

manzel by mi dal s radostou soferovat svoje auto 😀 keby som chcela... a stale zobroni aby mohol soferovat to moje 😉

bubba
20. jún 2008

u nas je otazkou?dam manzelovi soferovat auto????????????? 😀

zuzkaprofant
20. jún 2008

no potom mi asi zijeme stredoveku lebo moj muzicek mi auto neda 😀 😀 😀 a ma pravdu obuchala by som ho hned pri startovani, a skoda by bola taka ze az takze ja radsej si prejdem vsade peso aj tak byvame strede mesta 😀 😀 ale keby sme mali stare auto kde su nahradne diely lacne to potom by som mu nedala ziadny stredovek 😉 to by som mu auto brala ale tak si to netrufam 😀

adamko05
20. jún 2008

... nemám probléééma... vezmem a idem.. aj včera aj dnes do práce, lebo sa mi na bus nechcelo vstávať.... 😀 , vždy sa dáko dohodneme... lebo máme iba jedno 😒 , a niekedy je rád, že mu urobím šoférku.... 😵 , takých, čo si myslia, že auto žene do rúk nepatrí... takých nakopať... takí robia na cestách najväčšie dopravné nehody.. 😠 😠

dannynka
20. jún 2008

ahojte.
tak mne moj mangel poziciava auto uz od zaciatku ako som si urobila vodicak(a vtedy to este ani moj mangel nebol),nemal s tym problem akurat ja som sa trosku bala ale to casom preslo....ked som sa do toho dostala 😉
inak asi pred mesiacom sa mi aj stala nehoda na aute mojou vinou ☹ ,ale co uz..mangel to zobral sportovo..ale teraz uz je na mna prisnejsi.... 😅

bluff
20. jún 2008

helka ty by si si mala zobrat to vase spolocne auto a pekne sa teraz cez vikend vozit. a sama, tak sa najlepsie naucis. nie je predsa mozne, aby ti v tom manzel branil. 😕

bezaz
20. jún 2008

moj musi, kedze mu zobrali vodicak a je nesmierne vdacny za to, ze ho vozim 😀
helka najlepsie sa parkrat povozit sama, ved urcite mate nejake menej frekventovane cesty, potom si pridavat s vacsou premavkou
drzim palce a povedz muzovi, ako to tu niekolko krat uz padlo, stredovek je davno za nami 😵

nutka
20. jún 2008

ja nema problem si kedykolvek vzat auto....bez by som bola ako keby odrezana od sveta 😀 ...ja aj do obchodu na aute,k lekake na vedlajsiu ulicu.....ved stoji pred domom a je nase spolocne!!!!..ale ked som si robila vodicak,tak to sa ocko bal o svoju skodovecku a tak mi ju nedal...to az teraz 3 roky jak som vydata nema manzel problem a vlastne on mi pomohol prekonat nezaujem o auto....a teraz som sebestacna a vselikde si mozem vyjst aj s malym....len keby ta nafta nesla tak prudko hore!!!! 😠 ....lebo asi budem nutena kupit cyklosedackuz malemu a slapat......

digysa
20. jún 2008

helka101: najskor rada pre teba a uplne vazne- PRESTAN mu varit, zehlit, prat a sexovat!!!!!!!!!!!!!!!!! TO co mas za s prepacenim h*v*d*????????? Mam dost....je to aj mozne, co tu citam??????? Ze muz mi neda soferovat JEHO auto?

Tak ako siravka pisala: Co to znamena jeho auto? Vy ste manzelia, keby si sa zajtra rozvadzala, tak polovicka auta patri tebe. Prepac, ale je to chujo! Ty mas akoze vsade chodit autobusom s dietatom a on si pouziva auto? Citam si v pase, ze byvas v Lucenci.............aj ja ze vy zijete v IRAKU 🤐 🤐 🤐 🤐

My mame tiez dve auta a moj muz vravi, ze su obidve moje, lebo som ich vyberala...ze on si iba poziciava...zo zartu. Vzdy mi da vybrat podla toho, co budem s detmi robit. Napr. ked ideme na plaz, tak beriem velke, aby sa mi vsetko zmestilo. Ked len tak behame po meste, tak beriem male...

A este otazka pre tvojho "inteligentneho" manzela.....ako sa mas naucit soferovat, ked nesoferujes???

siravka, ty si kde v USA?

gucz
20. jún 2008

u nás autíčko väčšinou šoféruje MM, ale mne to viacmenej vyhovuje. šoférujem väčšinou od svokrovcov domov, ak mu dovolím vypiť si pivko napr. pri opekačke. Ale zasa keĎ sme kúpili auto, MM vodičák nemal, tak som chodila len ja, a on teraz akože trénuje, a strašne ho to baví

karolinkafe
20. jún 2008

Digysa ty si sa teda riadne rozpalila 😕 🤐 😨
Nase auto je napisane na draheho ale je NASE teda vezmem si ho kedy chcem. Ked sme mali 2 tak to bolo jednoduchsie, teraz s jednym je to vlastne tiez ok, kedze ma firemne 😉 Zo zaciatku ked som tu (FR) dosla, tak som sa bala soferovat a mily ma vlastne k tomu "dokopal" teda milsie povedane povzbudil. Bol to on ktory ma v tom naozaj podporil a som rada. Nikdy to u nas nebolo, ze "auto je moje, nedam ti ho", prave naopak - lebo vie, ze bez auta by som bola odrezana od sveta.

siskatan
20. jún 2008

??? 😕

kedykolvek, okrem toho je to nase auto 😉

marfusaklimca
20. jún 2008

My máme auto jedno, šoféruje kto kedy potrebuje..mužík jazdí celý týždeň na kamiši, takže šoférovania má plné zuby. A spraviť si vodičák ma dokopal práve on, on zaplatil, on nakázal skúšať a veľa jazdiť. Takže môj milý ma velmi v tom podporuje. A ked sme si kúpili auto, šoférovala som ho domov ja-cca 100km, nie on 😉 . Milujem svojho mužíka a ďakujem mu za podporu.. 😅 😅

bianca
20. jún 2008

no teda.Moj by my auto dal raz dva,len ja stavkujem 😖 uz si neverim a on ma do toho jemne tlaci takze my mame skor iny problem 😀 😀 😀

marfusaklimca
20. jún 2008

bianca- tak nech pekne tlačí 😀 ďalej..uvidíš ten príma pocit samostatnosti. 😉

karolinkafe
20. jún 2008

Bianca tvoj manzel ma pravdu, len treba nazbierat vsetku odvahu a pustit sa do toho. Potom to uz pojde samo 😉 Ja soferovanie zboznujem

bianca
20. jún 2008

ja som jazdila pomerne casto ale potom som sa odstahovala do CR a bola som 6 rokov bez auta,Teraz my dal manzel pokoj nech nestresujem babo ale inak my dal kluce do auta a musela som ist

leva
20. jún 2008

ahoj helka,tak si mozme ruky podat,takto to je aj u nas,no keby som pritlacila a stala si za svojim,mozno by to tak uz nebolo,no tym ze ma do toho neviedol a nepodporoval,som uz dlhu dobu nesoferovala,tak uz mam aj niekedy strach a zacinam si zvikat ze si vyvazam prdelku.

mirrinka
20. jún 2008

ja mám vodičák už 5 rokov a vôbec som predtým nešoférovala...až teraz ma manžel do toho dá sa povedať,"dokopal"...ale som rada,lebo ma to hrozne baví a už sa odvážim ísť aj do mesta,nie len po rovných,dlhých cestách ... 🙂
...minule bol môj mužíček na posedení z práce a trochu si tam chlapi vypili,tak mi volal aby som preňho prišla - s dcérou sme nasadli do auta a bolo to....len sa netreba báť 😉 a hlavne,nenechať sa odradiť - ani vlastným manželom 😉

adamko05 - presne ako píšeš - takých len nakopať 😀

tilly
20. jún 2008

my keď ideme spolu, tak vždy nechávam šoférovať jeho, nemám rada, keď mi pizúka za ušami, inak máme každý svoje auto a už ma konečne nechá šoférovať moje auto a netlačí mi tú svoju rachotinu... jeho auto menej žerie a nevadí ak by som ho niekde oškrela, ale moje autíčko je nové, lepšie sa šoféruje, lepšie vyzerá a tak, len keď bol on doma, tak mi tlačil jeho, aby som moje nezašpinila (moje sa garážuje a je vždy krásne naleštené, povysávané), len teraz svoje potrebuje, tak chodím konečne svojim...

keď ti nedovolí šoférovať jeho auto, tak nech ti kúpi tvoje 😀 jednoduché riešenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sirinka
20. jún 2008

manzel ma sluzobne...takze nema problem mi ho pozicat a nase je teda "moje" 🙂 ked ideme niekam spolu, chodime na sluzobnom a vacsinou soferujem ja...inac on ma naucil aj soferovat a stalo ho to pekny kopec nervov a mna slz...ale stalo to za to...