Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
3. júl 2009

no martinaj ja som chcela chudnpť a tak si pred letom kúpiť pekné nové plavky a plány sú zmarené síce nové plavky si kúpiť musím lebo sa ledva do týchto vpracem a leto ešte len začalo no uvidíme

luculka to je super úspech na nočníku Sendy už asi označkovala pól bytu a nejako sa jej v poslednej dobe nepáči na nočníku kde sú tie časy keď tam pekne cikala

martinaj
3. júl 2009

no verca vcera urobila sama od seba bobek do nocnika, tak som sa vytesovala a potom komplet okadila gauc 😠 😠 😠 som myslela, ze ju prerazim.....

janka1874
autor
3. júl 2009

no martinaj toho sa desím aj ja ale Sendy zatiaľ značkuje len podlahu
a kľudne mu ju daj a oddychuj kým sa dá neboj zvládnu to spolu v pohode a aj tebe to prospeje

martinaj
3. júl 2009

asi mu ju dam...... ale mna potom vecer urcite chytia depky ☹ co uz, musim si zvykat

janka1874
autor
3. júl 2009

na depky sme tu my akurát ako viem podľa seba bude ti moc ticho doma 😅 😅 😅 ale aspoň si oddýchneš ber to tak

centik
3. júl 2009

ahojte,
Mati, len mu ju daj 😉

martinaj
3. júl 2009

hej hej 🙂 tu budem po noci sama spamovat 😀 😀 😀

janka1874
autor
3. júl 2009

jeje centik že sa tu aj ukážeš

luculka
3. júl 2009

Martinaj aj MM chodi s malou,,sám,,,pekne si oddýchnes,,aj mne je vzdy smutno ale aj to dobre padne 😉

centik
3. júl 2009

ja by som to tiez brala, ale asi by som mu kazdu hodinu volala co robia 😀

martinaj
3. júl 2009

on ju uz par krat bral, ale to som mala vzdy nejake plany, ale teraz nemam 🙂 budem musiet nieco vymysliet....

centik
3. júl 2009

takze cez vikend je žurka u Mati? deti nechavame manzelom 😀

janka1874
autor
3. júl 2009

no tak ja by som to tiež teraz brala lebo by som zas potrebovala upratať skrine 😀 😀 😀

centik prvý krát to vždy tak je že každú chvíľu voláš a potom keď zistíš že zakaždým to prežili tak si zvykneš

martinaj
3. júl 2009

jej kludne dojdite 😀 nejak sa pomestime 😀

janka1874
autor
3. júl 2009

no škoda že blava je tak ďaleko 😀 😀 😀

martinaj
3. júl 2009

jani sadnes teraz na autobus a do vecera si tu 😀 pridem ta cakat a zabal aj ajulu 😀

luculka
3. júl 2009

aj ja vzdy vyvolávam,,,co robia,,co jedla,,,ci je dobre oblecená,,kedy zaspala,,co jej má dať jest,,,,,,,,,, 😅 😀 😀 😀

ale zasa vzdy si klude porobím take veci co pri nej odkladám,,skrine upracem,,v papieroch poriadok,,a tak,,ale hlavne aj odpočívam,,, 😎 🙂

aj teraz mi hovoril aby som zostala doma,,ale idem lebo sa chcem dať ostrihať,,,tak idem do toho a idem na krááátko,,,bojim bojim 😅 i

martinaj
3. júl 2009

luc a mala si uz niekedy kratke?

luculka
3. júl 2009

az tak uplne nie,,,

luculka
3. júl 2009

ale malej som sa pýtala ci sa mám dat a povedala že ano,,,teda prikývla 😀 😀

martinaj
3. júl 2009

no ja niesom na take razne rozhodnutia, tiez by som sa bala.... ale ty si stihla, tebe to pojde 😉

luculka
3. júl 2009

ozaj nejdete niektorá do Mobelixu???? 🙂 🙂

marti ty sa nejdes ked budes sama doma??? 🙂 maju tam stan detský princeznovský za 10 eur

janka1874
autor
3. júl 2009

luculka o tom uvažujem ináč aj ja a už dosť dlho už ma ie dlhé unavujú a stále ich nosím tak isto lebo teraz je teplo inokedy zas zavadzajú tak ani sama neviem ale nemám takp super kaderníčku čo by mi dobre poradila a zas 33eur za strihanie len tak niekomu nedám

luculka
3. júl 2009

http://www.moebelix.sk/moebelix/ProductDetailAc...

jani mna bude draheho sesterka,,nasa osobná kadernícka,,, 🙂 🙂

martinaj
3. júl 2009

no baby, keby som sa ja gulicka dala na kratko to by som vyzerala 😀

janka1874
autor
3. júl 2009

no neviem kde by sme ten stan dali ale brala by som to okamžite a ako poznám drahého tak ten by šalel po ňom

no luculka toja práve nemám hľadám už dlhšie normálnu kaderníčku za rozumné peniaze ale tu asi každej švihá čo počúvam tie ceny tak ma stále aj chuť prejde

martinaj
3. júl 2009

ja som mala super kadernicku, aj zacala popri materskej robit ale prestala, lebo koli "financnej krize" jej chodilo uz malo zakaznikov ☹ tak som odkazana na skusanie...... a nechcite ani vediet ake ceny som dala za melir a strihanie a to som ani spokojna nejak extra nebola ☹

janka1874
autor
3. júl 2009
janka1874
autor
3. júl 2009

no veď to martinaj to ma odrádza a aj moja kaderníčka neviem čo sa jej stalo ale už nie je taká dobrá ako bola aj ke´d je pravdou že je dosť lacná ale už to nie je ono