Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bocmanka
21. sep 2009

😲 😲 ale ale baby, to čo má znamenať?
koník je o ľuďocha nie o riešení financií...to si každý rieši doma...
takže zrušenie albumov ako protest..uau tak to tu ešte nebolo... 😲
a či ma trápi tisíc eur? jasné, ale bez nich neumrieme, ...háadam to nebudem riešiť na koni alebo súdne, ke´d bude mať, vráti..je to predsa môj švagor.. 😲

takže baby dosť...mám za sebou ťažkú noc a takéto kydy hneď zarána je dosť blbá téma..

sme tu všetky spolu, ale zároveň aj bez seba, veď sme tu virtuálne, no nie??

csikike
21. sep 2009

ja si myslim, ze kazda z nas sa musi obcas vyzalovat, ze ju niekto- nieco naserie, ved preto sme tu aby sme si to vypoculi a podporili, ze bude lepsie... (pripadne i horsie)
takze uz sa k danej teme netreba vracat a janka ma proste smolu, ze tu ma spehov
boc, to je blbe s tym gracnim, poznam to velmi dobre, i ked nie hned 3jmo, len neviem ci ste stihli tie 3 orgazmy medzitym 😀

abbi
21. sep 2009

rozmyslala som ci mam napisat, ale nakoniec mi neda
je pravda nevieme pisat objektivne, lebo sme pri tom celom neboli. a myslim, ze ani veronika pri tom celom nebola, takze po pravde toto by sa malo riesit iba medzi aktermi a nie nami vsetkymi. ale uz ked je to tu tak mi neda par veci povedat.
V prvom rade, ak sa niekto zaruci za niekoho pri pozicke musi ratat s tym, ze by to cele mohlo nevyjst. To znamena, ze ak by ten dotycny napriklad zomrel, tak by to musel rucitel platit. V dnesnej dobe je velmi nerozumne ist rucit hoci aj vlastnemu bratovi. Takze chybu neurobila iba jedna strana.
a po druhe... nikto z nas tu nedrzi stranu Janke, my iba sucitime snou, s jej pocitom odmietnutia od rodiny jej partnera pre spor, ktory je medzi nimi. Ved do dnesneho dna som ani netusila kto je Silwika alebo Veronika.. Sory baby. nic proti vam. ale nerieste to tu. My pozname inak Janku a na takej rovine sa s nou priatelime. Kazda z nas ma este svoje sukromie do ktoreho si nelezieme. tak to nechajme tak 😉
a este jedna vec Veronika neutoc tu na dievcata. nic zle nepovedali, oni to neberu tak osobne ako ty a Silwika.
tak ich nechaj tak.
My tu mame radi Janku ako mamicku 2 deticiek... a o to tu ide. vase sukromie je vase 😉

abbi
21. sep 2009

Boc takze mas doma vsetky 3 deti?? nemzavidim ☹

janka1874
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
autor
21. sep 2009

boc fakt ste všetci doma a ako Vám je ešte stále grckajú?

u nás sa ešts tále soplíkuje o 106 už fakt neviem čo dávať dávam Sendy nasivin ale neviem asi to moc neúčinkuje mne je už relatívne dobre aspoň viem fungovať až na to že od rána mi desne tvrdne brucho ale čo už musím to zvládnuť čo mi ostáva že

abetka
21. sep 2009

ahojte.
Tie slecny, co tu pisali , to som doteraz nejako prehlidala, ale lezu mi na nervy 😠
Ja som umyla dve okna, este na detskej by som mala, ale utekam pre maleho do sanatoria a potom musim zehlit. Keby ste vedeli aku mam kopu,tak by vam mozno prislo aj luto, abetky 😀 😀
Este otazockaa- kupujete detom vecicky v tureckych obchodoch? Oplati sa?Ja som minule zbehla kuk a boli tam celkom pekne a fajn ceny, tak ma zaujima aj kvalita. Dakujem 😉

janka1874
autor
21. sep 2009

abetka aj mne treba požehliť asi sa do toho aj pustím ako na ukľudnenie
neviem čo konkrétne myslíš v tureckých obchodoch

bocmanka
21. sep 2009

😝 ja čakám, že mi sem napíše svokrina kamoška 😀 😀
ako som tu minule napísala, že málo chodí....k vnúčatám 😀 😀
ale je fakt, že má 65 r a stále svoju ambulanciu, tak jej to nemáme za zlé, že má málo času.. 😀 😀

😀 alebo žeby môj manžel tu sliedil?? 😀 ...xixixix
no romantikuš bolo, tak hádam sa nebude sťažovať..

abetka
21. sep 2009

no jani, neni to cinan. U nas sa to vola Jumbo a pod. Su to veci aj pre dospelych a aj pre deti, aj topanky tam mavaju.

bocmanka
21. sep 2009

🙂 deti majú diétu, akurát hľadám nejaký diétny recept...
zatiaľ bez ranného vracania, ale balkón plný prádla..

anina1
21. sep 2009

dobré ráno 🙂
boc, no tak to je fakt radosť, všetky tri naraz 😒
to moje dieťa spí ešte horšie ako jej vyšli zuby a ja som si myslela, že potom sa už vyspím 😝

janka1874
autor
21. sep 2009

boc možno niečo blbé pojedli a nebude to nič vážne

abetka tak o neviem ja poznám len čínakov a tam kupujem úplne bežne sebe veci a ak majú tak aj malej no topánky veľmi nie len také do piesku na zničenie

bocmanka
21. sep 2009

http://www.burko.sk/recepty/zapekana kasa.htm

diétne jedlo...???

anina tak to ti nezávidím, požiadaj si o nočný príplatok

janka1874
autor
21. sep 2009

boc to myslíš vážne?

tinyleaf
21. sep 2009

ahojte, ak sa mozem aj ja vyjadrit k sporu medzi jankou a silviou....naozaj si myslim, ze taketo veci by sa nemuseli riesit takto verejne, kde ich posudzuju ludia ludia, co do danej situacie nevidia. Je to smutne, ze vztahy nebyvaju v kazdej rodien idealne, ale mali by sa riesit v ramci rodiny. Samozrejme vyrozpravat sa, nechat vypocut a dat si poradit od dobrych znamych moze takisto pomoct, minimalne po psychickej stranke. Ja osobne by som taketo veci neriesila na nete, kde naozaj nemozeme vediet kde je v skutocnosti pravda, kedze o sukromi janky a silvie vieme len to, co nam napisu. Mozem Vam len janka a silvia zazelat aby sa zalezitosti medzi Vami raz urovnali a nasli k sebe cestu kde funguje otvorena komunikacia na urovni bez vulgarizmov a osocovania.

tinyleaf
21. sep 2009

my sme dnes mali super vybornu noc 🙂 Matko spal prvykrat vo velkej posteli a vobec sa nezobudil ani z nej nespadol. No a Sofia bola za celu noc len 2 krat hore 🙂

tinyleaf
21. sep 2009

zucha uz ste zacali papat mrkvicku?

abbi
21. sep 2009

Boc genialne dietne jedlo 😀 😀

abbi
21. sep 2009

Tiny moja.. snad uz svita na lepsie casy 😉 😉

veronika06
21. sep 2009

Dooobre dievcata, koncime s temou janka verzus silwwinka. (len aby janka s nou skoncila, lebo ona furt musi podrypovat) Aj moj nazor je, ze tu sa to tahat nemalo,ale janka s tym zacala ustipacnymi poznamkami a osocovanim 😠 a keby ste videli tu nepravost tiez by ste sa ozvali...
Chcem uz len podakovat tym zienkam (je ich dost), ktore mi cez IP pisu co si fakt myslia o janke a o tomto spore 😀 (lebo sa nechcu, alebo boja vyjadrovat verjne, aby si tu niekoho nepostvali proti sebe) Takze dik za podporu aj ked taku sukromnu, nie verejnu- ale povzbudiii 🙂 Vsetko dobre Vaaam 😉

janka1874
autor
21. sep 2009

veronika hlavná vec že teba sa to vôbec netýkalo ale hlavne že ja som zlá no si spokojná a to je hlavné a dúfam, že je aj silvia

janka1874
autor
21. sep 2009

tiny to je super len nech im to ostane a budeš spokojná šťastná mamina

janka1874
autor
21. sep 2009

tak ja sa idem pustiť do žehlenia bolo pestré ráno tak si to idem užiť k žehličke aj keď mám brucho ako kameň neviem čo to má znamenať idem si dať magnézium tak sa zatiaľ majte snáď už bude kľud

ikke
21. sep 2009

prosim, osobne spory rieste cez internu postu, nie v diskusiach na nasich strankach!

dakujem za pochopenie...

centik
21. sep 2009

ahojte,
zabudla som vcera pochvalit aninu, upiekla mi orechove osie hniezda a boli vyborne (vraj to v zivote nepiekla a koly mne sa prekonala) 😀 no neni zlata? 🙂

janka1874
autor
21. sep 2009

anina ja síce orechové nemusím ale makové niečo by som si aj celkom dala 😀 😀 😀
centik ako ruka?
no idem ja žehliť do kelu zas som sa tu zasedela

martinaj
21. sep 2009

ahojte 🙂
to co to tu vcera bolo? 😕 cele som to necitala, len nechapem, co to tu niekto taha..... a zaregistrovat sa tu len preto aby mohol niekto na niekoho kydat.... trochen chore 😖