Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
1. okt 2009

no ja ivku nemám na FB medzi priateľmi tak vôbec neviem nájsť tú fotku ale ja som celkovo na FB nejaká ľavá 😀

centik
1. okt 2009

😀 😀

anina1
1. okt 2009

teli veru nie 😵

abbi
1. okt 2009

no ani ja neviem ☹

anina1
1. okt 2009

abbi a čo vám priniesol manžel z ameriky?

abbi
1. okt 2009

ani 🙂) no ja som dostala moj prvy laptop v zivote 😉 😉 asi som velmi posluchala. 😉 😉 ale bol v takej akcii, ze no nekupit ho by bol "hriech". elektronika je tam neporovnatelne lacnejsia. a chalanom tak klasika, kazdy po hracke a nejake saty. Tie su tam tiez neskutocne lacne 😉 😉

abbi
1. okt 2009

ale hlavne priniesol seba 😉 😉 😉 chalani sa neskutocne tesili. esta j Natanko po 2 tyzdnoch nic ine nerobil, len ho objimal a bozkaval 😵 😵

ajula25
1. okt 2009

cafte

tak rada by som si kukla fotku malého Simonka, ale tiež Ivku nemám medzi kamošmi. Hoďte komentár niektorá, snáď sa mi to potom zobrazí.... 🙂

luculka
1. okt 2009

cafte,,,tak Simonko by sa vam mal ukázat kedze sme tam dali komentáre,,,, 😒
je nááááádherný,,,, 🙂

ja som dnes MM kupila este k 30tke tricko ze "nepotrebujem encyklopédiu,,,moja žena vie všetko najlepšie",,,,, 😀 😀 😀

abbi
1. okt 2009

lucul a uz si mu to aj dala ?? ze co povedal, by ma zaujimalo 😀 😀

luculka
1. okt 2009

😀 😀 no to som aj ja zvedava,,,az v sobotu,,,, 😉

luculka
1. okt 2009

kuk na FB som dala foto

bzuco
1. okt 2009

ahojte

simka..tu som...len MM celý deň za pc sedí - čo už, ked má takú robotu a mňa sem teda cez deň nepustí a večer sa už mne zasa nechce....občas vás prečítam, ale nestíham ani to 🤐

mali sme troška problém s malým - zapálil sa mu vtáčik, ale už je dobre 🙂 ...pomohol harmanček a mastička, za 2 dni bolo všetko ok

ivke gratulujem 😵 😵 😵

anina1
2. okt 2009

dobré ráno
malá už chce ísť von, pomooc, horšie ako pes 😝
abbi aj som chcela napísať čo okrem seba 😀 tak si teda poslúchala, super 😵

simka9122008
2. okt 2009

Ivi, Simonko je nádherný

janka1874
autor
2. okt 2009

ahojte
jeeej konečne som si ho aj ja pozrela je kráááásny

mňa práve napadlo že ako budete videť moju babuľku asi si počkáte kým neprídem z nemocky stano totiž na pridávanie fotiek moc nie je odborník a my laptop nemáme žeby mi doniesol do nemocky a tam by som nahodila 🙂 no ešte pouvažujem ako by sa to dalo 🙂

dnes som bola na sociálke ohľadom materskej tak som zvedavá či bude všetko v poriadku

ajula25
2. okt 2009

ahojte
jani neboj. Prídem do nemocky na návštevu a cvaknem si malinkú a pridám ju sem. alebo na FB 😉

ajula25
2. okt 2009

Luci tričko je perfekné. 🙂

bocmanka
2. okt 2009

🙂 ahojteee.
tak babuľky s bruškami kto je teda v poradí?
liluska janka a kto ešte?
vlastne vás bolo zucha,tiny, lenka, csiky a ivka...a za nimi tesne janka a liluska, že?
🙂
a kto nás ešte prekvapí?

bzuco
2. okt 2009

baby...ved dajte link...ja simonka nikde nevidím 😢

liluska
2. okt 2009

ano boc, ja som az po janke 😉 Teda dufam, ze ju nepredbehnem 🙂
A po mne by mali byt lenka85 a potom uz neviem 😀

liluska
2. okt 2009
ajula25
2. okt 2009

nejde to otvoriť ☹
nevadí. však príde zanedlho z nemocky a hodí foto aj sem 🙂

janka1874
autor
2. okt 2009

boc teraz by som mala byť na rade ja potom liluska a potom tam sú ešte nejaké kočky len už neviem kto každý na december a končí to myslím zatiaľ martinaj

abetka
2. okt 2009

ahojte.
Ani mne to nejde otvorit ☹

abbi
2. okt 2009

Jani, na pase mas napisane ze 10 novembra.. a to sa zda este tak daleko, ale ked kuknem ze si uz v 35 tt tak mam pocit, ze to bude hned 😉 😉 wow no tesime sa na tvoju malicku 😉 😉

abetka
2. okt 2009

tak ja hlasim soplaveho Tomaska. Ako chodi do sanatoria je a 2 tyzdne soplavy, ukaslany. To je asi dan za kolektiv.

janka1874
autor
2. okt 2009

abbi tak do 10 ani ja neverím že budeme 2v1 😀 ale veru neskutočne to letí a zrazu som na rade ja a ver že aj ja som poriadne zvedavá lebo Sendy je ako tatov kopirák tak som zvedavá ako to bude teraz asi jedno čo má Sendy aj po mne sú oči (lebo tie máme s tatom rovnaké 😀 😀 😀) a jamky na líčkach tak to je po mne 😀 😀 😀

janka1874
autor
2. okt 2009

až na druhej strane teeeda
ste si všimli je len 18.30 a vonku je tma ☹ ☹ ☹ leto asi fakt už skončilo 😢

aadula
2. okt 2009

ahojte...a zabudli ste Martinkuu /martinaj 😉 /

idem si aj ja mrknúť Simonka

abbi, tak tm bol až za voľkou vodou? 😉 keď tak ďaleko bol..musel iste veľmi chýbať, hlavne že je doma celý, zdravý a živý 🙂