Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
31. jan 2010

tak ja som dnes varila kuraciu polievku a rizoto, dala som malej k tomu cviklu, no tak ju jedla že sa až išla zadusiť, ani rizoto nechcela, iba samotnú cviklu, to má asi po mne, ja by som ju jedla ku každému jedlu, o chvíľu ju dám hajať a poobede ideme trochu von, no poviem vám niekde je až po pás snehu a stále sype a sype 😝

telinka
31. jan 2010

cafte 🙂
tak si vyhodnarky uzivajte snezik 🙂 u nas je to uz v tej lepsej faze ze cesty a chodniky ciste a sneh vsade naokolo , hadam este chvilu vydrzi , nech sa nabazime 🙂

ja som sa dnes nazr..a statocne , sme mali vepro, knedlo, zelo tak funim jak lokomotiva 😝

simka9122008
31. jan 2010

No ja dnes nevídem s malou ani nakrok, veď to keď zafúka, konec ani sa nedá dýchať, normálne majú problém autá vísť od nás z ulice

simka9122008
31. jan 2010

Tak predsa ma malá vytiahla von na dobrú hodinku, bolo supeeeeeeeeeer, ani domov nechcela ísť, chlapi tu na našej ulici mali brigádu, lebo sa nepohnú s autami ráno do roboty, no poviem vám iná sranda

simka9122008
31. jan 2010

Dnes si tu skoro celý deň píšen asi sama, dúfam že tu večer niekto zavíta, od zajtra nám začína panelák, jupííííííííííííííí a ja od zajtra začínam z 90 dňovou diétou, nejako mi váha stojí a potrebujem ju zraziť 😀 😝

aadula
31. jan 2010

ahojte, u nás je tiež kopa snehu, ale začína fúkať taký ľadový vietor..tak ráno bude radosť ísť pešo do práce 😅

som si dnes ráno dala hneď rozcvičku, keďže sme včera neboli nikde autom..tak som ho dnes musela spod snehu vyhrabať 😀 aby som sa dostala do neho ... no čo ..som si pocvičila...

centik, som sa na bibke pobavila 😀 herečka malá 🙂

teli ja som sa dnes u svokry napraskala..ešte aj eraz mi je zle..že mi to bolo treba!!

ajula25
31. jan 2010

ahojte
tak my sme boli von aj doobeda aj poobede....fajn je až na tú chumelicu. Dosť fúka, ale nie je to katasrofálne.
Idem mamine zavolať, že ako došlo od babky. Segra bola včera v druhej dedine na plese a došla domov ráno o 7.00 bo ostali s autom pod kopcom stáť a nijak....tak mrzli s frajerom v aute až ich zachránil jeho ujo....tam je to strašné keď takýto sneh napadá. Ani autobusy nechodia, bo do kopca nevedia vyjsť...no super proste.

abbi
31. jan 2010

no my sme dnes pobehali slovensko 😉 boli sme v Puchove aj v Dubnici.. Centik myslela som na teba 😉 😉 ale bolo to tak velmi neplanovane. ale som rada, ze sme uz doma. Ohnik v krbe uz hori a ja si uzim ticho domova 😉 😉
baby na vychode... dufam, ze ste vsetky v pohode. vraj je tam kalamita.
u nas je este stale kopu snehu a je to kraaaasa 😉 😉 este aspon 2 tyzden by mohlo byt 😉

simka9122008
31. jan 2010

Abbi, všetko je O.k., dá sa to zvládnuť

tinyleaf
31. jan 2010

abbi aj u nas hori ohnik 🙂 To je jedna z NAJ veci na dome 🙂

simka9122008
31. jan 2010

No ten ohník by som prijala aj ja

ajula25
31. jan 2010

abbi pohodka. kým sme doma, nebezpečenstvo minimálne 😉

ajula25
31. jan 2010

tak som spokojná. NAši sú doma a bez újmy na zdraví a majetku 😉

simka9122008
31. jan 2010

Super Ajula, teším sa s tebou

simka9122008
1. feb 2010

Dobrá ránko všetkým

bzuco
1. feb 2010

ahojte

tak na východe máte riadnu kalamitu....brat bol na víkend doma a išiel naspäť do BA a vlaky mali meškanie až vyše 360 minút!!! 😲 😲 😲 ....takže namiesto o pol 6 šiel až skoro o 9 večer do BA 🙄

bocmanka
1. feb 2010

🙂 🙂
ahojteeeeeeeee babuľky, máme síce modrý pondelok, že sa človeku nič nechce,ale my sme včera klasika obedovali u našich /dobrý rezeň nie je nikdy zlý../, ale ja som si za 2tt tak zvykla, že som k nemu jedla šalát, žiadna ryža, zemiaky...potrebujem nielen cvičiť, ale aj jesť striedmo...

v piatok sme mali ten ples, bolo to v ****hoteli, čo znovuotvorili v martine, ale jedlo fakt oničom, čo dosť dobre nechápem....zábava fajn, len živú hudbu neprekryli dj-om, takže boli dosť dlhé pauzy medzi tanečnými kolami, takže z nudy som si dala pri bare "hruškovicu" a poviem vám super pitie, za noc som vypila asi 4 a nič mi nebolo, žiadne bolenie hlavy na druhý deň...
🙂 deti strážila nakoniec svokra, a nikto sa jej ani len nezobudil, aj nás o 4h rannej privítala, že či sme doma tak skoro 😀 😀 😀

ja už mám stredné dieťa na týždennom lyžiarskom výcviku ako telinka mišku, akurát, že oni dochádzajú denne do jasenskej doliny
a najstarší kus dieťaťa s ockom na martinkách, na tréningu, keďže sú polročné prázdniny, a ozaj mali sme samé jednotky...nudaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

ajula25
1. feb 2010

ahojte
tak vidíš boc...nie všetko sú hviezdičky. Asi majú nanič šéfkuchara....

ja mám dnes deň debil! Pane Bože. Vrieskam, plačem som hnusná....a ani nemám veľmi byť prečo. ☹

lenka85
1. feb 2010

cafte, deturence mi spia tak si idem asi zaliat kavicku a povegetit... este rozmyslam nad spankom, v noci to nebolo u nas bohvieco:(

tinyleaf
1. feb 2010

ajula, taky blby den mama aj ja, teda hlavne doobeda ma maly vytacal. Robi veci co vyslovene robit nema a najhorsie ze on to robi naschval...tak som na neho nakricala, capla mu po zadku aj po tvari....a on chytil taky hysak, ze ma kopal, hryzol, sklbal vlasy...no radsej ani nebudem opisovat akeho mame doma jedosa. A ja si aj uvedomujem, ze by som mala v takych situaciach reagovat s vacsim kludom, ale uz sa pri nom fakt niekedy neovladnem. Okrem toho som permanentne nevyspata, mala stale nespava dobre, do hodiny sa aj 3krat zobudi, a ani neviem ci sa jej to niekedy upravi. Teraz obe deti spia, tak si uzivam chvilku kludu. Zaujimave, ze cez den Sofia prespi aj 2 a pol hodiny, ako napriklad teraz. To dospava tie noci ☹
Ber to tak ze kazdy ma pravo na svoj zly den, velakrat na to ani nemusi byt dovod. Tak to dnes na Teba dolahlo, ale neboj, zajtra bude urcite lepsie 🙂

lucia79
1. feb 2010

ahojte,
my sme boli v sobotu na plese, Maťo prvýkrát spal u mojej mamy, ráno som si ho bola zobrať, mal teplotu 38,5, tak som s ním bola dnes u dr ale náš má dovolenku tak u zastupujúceho a máme ATB, že hrdlo zapálené (presne ako mi povedala švagriná-sestrička, že nebude vedieť čo mu je a hodí to na hrdlo s atb) ale dnes už vyzerá chvalabohu lepšie a teplotu len 37, ani nátchu ani kašel, neviem, čo to môže byť
a zasa mám týždeň učenia, takže mama už varuje u nás.

simka9122008
1. feb 2010

Luci, Martinkovi skoré uzdravenie, môj malý, či ako ho nazvať, lebo on sa niekedy zlostí keď mu poviem malý, dnes príde domov z predĺženého víkendu u babky, už mi včera volal, že mu je za mnou smutno, no veru už aj mne, nemá ma kto zlostiť 😀

bocmanka
1. feb 2010

🙂 jeej luci a kde sú fotky z plesu, určite ste si ho užili ako my..teda my až na jedlo

simka, to je super, že ti mamina takto pomôže "s malým", aj ty si oddýchneš a aj on sa má u babky určite fajn

simka9122008
1. feb 2010

No to hej, vždy sa ho snaží zobrať k sebe na víkend, alebo na prázdniny, no už je nejako dlho preč, už mi chýba

lucia79
1. feb 2010

boc, to by ma musel najskôr niekto odfotiť 😅 MM fotí maximálne svojich jeleňov 😅
užili ako užili, to bol taký dedinský ples, ale ako hovorím, hlavná vec že idem medzi ľudí... my sme mali zase jedlo vynikajúce, tu boli také disciplíny ako kačacia paštéta, klokan, jelení guláš, brav. panenka, morské špeciality, kuracina, ...
a keď sme odchádzali, tak ja som šoférovala, vypila som len prípitok a na polceste nás dobehli policajti, samozrejme hned fúkať, ani im nevadilo, že som nemala doklady, ešte doma sa mi triasli kolená, som myslela, že volačo z toho prípitku nafúkam, ale 0,0 ten kameň čo mi odpadol zo srdca museli počuť aj oni 😀

simka9122008
1. feb 2010

Luci, tak také maškrty, by som prijala ochutnať, z každého trošku ďobnúť

simka9122008
1. feb 2010

Dnes večer, konečne nejaký dobrý program, to sa aj bude dobre žehliť, pri tom

silvika
1. feb 2010

luci to si toho hybrida soferovala, benzino-naftaka? co mojho muza iduceho o pol desiatej v noci z prace chytili policajti a snazili sa mu nasit ze vraj telefonoval, ze ukazem vam posledny hovor, ze ich to nezaujima ... aaakoze....nemam slof, ale ked mali staznost spisovat uz sa im nechcelo, ze nech teda ide .... no uznajte ... co si myslia, ze bude dotovat ich cinnost alebo co ? ide narobeny v noci domov a este ho otravuju spostostami ...

lucia79
1. feb 2010

😀 dobrý názov, odteraz ho tak budem volať hybrid 😀
nie, boli sme na mojom 😅

telinka
1. feb 2010

ahojte 🙂
ja som na tyzden teda dvojdetna 😝 anuska mi volala ze mami predstav si ja jedina som aj plakala nedalo sa to ovladnut pri odchode...MMju viezol , srandistka on je taka rodinnne zalozena jej tam budeme chybat..to miska keby isla ta si na nas ani nespomenie ale anuska je iny pripad 😅

tu sa plesa vo velkom ...tak dufam ze ste echt vytancovane 🙂