• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

20. septembra 2010 
pisem ako tatar,mame samozrejme ...
18. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pochopila som :wink:
ale aj tak pockaj teraz sa zobudi a co ked bude hore neviem kolko.....teda kvoli tebe dufam,ze nie :wink:
18. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som neodolala apozrela fotecky, zlatulinkyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale uz vazne dobruuu :pensive:
18. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som docela vyspata,tak vydrziim,muz povedal ze s nim ked tak pokeca--lebo plakania sa nebojime
no ale vcera vecer zaspinkal okolo pol deviatej a papali sme az rano o pol siedmej--ja som spala od deviatej :grinning: :grinning:
pink,diky :wink:
18. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivell, malinky je zlatulinky......................aj ja by som ho uz asi budila, nech ho okupem, napapa sa a spinkat, ale este ma len 3 tyzdne , tak nech si pospinka, ked spinka kraasne aj v noci...
18. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze taketo zlate casy nebudu trvat dlho,tak nech si uzijem :grinning:
uz sa po trosicke preberaa :slight_smile: ,tak idem na to,alebo nanho :wink:
18. júl 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, pokial spinkava tak si to treba vychutnat............... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. júl 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
ja len na rychlo mame tatinka doma,tak si uzivame, mato ani spat nechcel ist,ale len co sa okupal namastil,tak spal :grinning:
ivella maly je uzasny a pink krasne rastie brusko pozrela som fotecky
vobec som netusila co sa stalo kym som neotvorila net :cry:
je mi z tej pohody pekne blbo, led si predstavim,ze hadam vsetci karati a znamy tam chdia je mi zle :frowning2:
ideme spat dobru noc, docitam zajtra
19. júl 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak sme sa v noci stihli prebalit a napapat,to nam zabralo hodinku a uz bol zase tuhy az do piatej..tak som rada :grinning:
snad konecne stiahnem foto aj z fotaka :slight_smile:
19. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamuse
ste nemohli spat zasa :confused:

ivella krasne foto sa mi pacia ako si ho Marek pestuje..aj my máme take fotky..surodenecka laska :dizzy_face:

prajem krasny den...uz sa aj pocasie zlepsuje...dobry vzduch.....juj ideme von :slight_smile:
19. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky môžem sa pridať???

Ja som chodila do pôrodnice Tn ale dlho som tam už neola neni času :wink:
Ale toto ste super poriešlil tému,kde sa nemusíme baviť len o pôrodnici :sunglasses:
19. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, este vsetci vikendujete??????
19. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, no teda dnes to tu moc nezilo :sweat_smile: halo, kde ste vsetky?
ale bol dnes dobry vzduch vonku, co? sme sa konecne na prechadzke nedusili vo vlastnej stave.
chymenittka, vitaj, jasne pridaj sa, super :wink:
ivell, no ja teda nechapem, to tvoje dieta je snad snom kazdej maminy...ja som zvedava, kedy sa zas vyspim celu noc, ale tak skoro to isto nebude :wink:
19. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky ja som uz tu :wink:
19. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivka, neboj aj matejko coskoro prespi celuu nooc.....................
19. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, lucaska, fakt myslis? alebo si robis srandicky? :grinning:
matka, no caaaau, ako ste sa dnes mali?
19. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte taky dnik doma preflakany strasne lialo cely den, na terase sme boli 10minut, kym zas nezacalo prsat,matko bol vcera s tatinom v knihkupectve kupil si novu knizku,tak nic nerobime len musime citat :grinning: je uzasny :dizzy_face:
19. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivka, u nas boli prespate noci hned v zaciatkoch........takze podla mojej skusenosti, chce to len cas a potom nejaky ten rezim......
martinano, tak mate novu zaaabavku....
19. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mame :grinning: :wink:
aj u nas prespate noci hned v zaciatkoch a presne ako hovori lucaska cas a rezim :wink:
19. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sivka bude dobre uvidis :wink:
19. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinano :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
sivka a ako casto je maly hore?????
19. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, tak to je super, ze matka bavia knizky. aj ja sa uz tesim, ked budeme s matesom citat, my sme s muzom obaja taki knihomoli, aj ked na citanie moc casu nie je :sweat_smile:
lucaska, no tak bodaj by si mala pravdu, ja ked sa nemozem poriadne vyspat, no je to bieda potom so mnou...ale snazim sa :sweat_smile:
my sme boli poobede na namesti, hrala tam spanielska kapela na perkusie, no trpla som, ze sa drobec zobudi, ale toho to absolutne netankovalo, cele to prespal :sunglasses:
a na pocest matkovho 1. mesiaca sme si dali paradnu zmrzku u taliana, mnam!
19. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sivka uvidis ako to zbehne este ti bude luto :wink:
19. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, no zas to nie je take hrozne, 2-3 krat, ako kedy. ale vlastne ten 3. krat, to uz je rano, takze 2x :sweat_smile:
19. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sivka ved to je krasne, su maminy, ktore su aj 5,6krat hore
19. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej, ja viem, som aj rada, ze je to tak ako je...ale aj tak sa uz tesim, ze zas budeme spinkat celu noc :wink:
19. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sivka no vidis o dva tyzdne uz spite celu noc :wink:
19. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivka, tak to mas celkom dobre.....aj mne sa lucas budil tak o polnoci a potom rano...............ked takto kraasne spinkate , coskoro sa vyspinkas.........ja som vzdy obdivovala maminky, ktore vstavali aj 7 krat za noc, to by som ja skolabovala......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:
tak Vas dnes aj stiham citat,dnes ste toho moc teda nepopisali....ste si uzivali vonku fajn vzdusik,ze?
My sme boli v Brode,trosku sa vykupkat ,bolo nam supeeeeer :wink:

chymenitta vitaj medzi nami :slight_smile:

sivka no teeeda vidis aspon co sa Matkovi paci,pri com sa mu dobre buvka :wink:
19. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja zasa len na chviločku, vidím že ste boli zasa akčné takže nestíham všetko prečítať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sivka tak ja len tolko, že pri Katke som stávala aj 5-6 krát a to ešte bývala aj hodinu hore a museli sme s nou pochodovať po dome boli sme z toho na nervy ale prežili sme a to prvý krát prespala celu noc ked mala vyše jeden a pol roka :sweat_smile: ....a ked sme teraz pozerali fotky z narodenín tak sme spomínali ako rýchlo to ubehlo a že aj napriek tomu nevyspaniu by sme vratili čas :slight_smile:
zato Julinka to je pokladík , je niečo podobné ako Ivellin Tobi, tiež len papká a spinká, takže nejaké dve kojenia v noci to je pre nás teraz malina
Je to len o tom aby si organizmus zvykol a bude to v pohode ale neboj aj ja som pri Katke chodila ako mátoha a na všetkých som vrčala :grinning:
19. júl 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok