• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

20. septembra 2010 
matka a nevies aky?
8. aug 2009 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new, jasne kukni
8. aug 2009 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muci u mna to neprichadza do uvahy zo zdravotnych dovodom,ale este si snazim vsetko uzivat pri matkovi aj kociky kym sa da a moj manzel ochotne toleruje vraj aspon nejaku radost, ked uz nemozem mat druhe a inak posledne dni sa citim mizerne moja pecen asi strajkuje hnusoba :angry:
8. aug 2009 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muci znacku neviem,ale ja si spomeniem bol,ale vedla seba
8. aug 2009 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka co ten byt inak? to riesite ci nie?
8. aug 2009 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, nebol to graco?
8. aug 2009 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eeeee
8. aug 2009 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka pre dvojicky :confused: Maruske sa ziada? :sweat_smile:
8. aug 2009 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som ho nvidela na nete skusim najst, za chvilku som tu
8. aug 2009 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulky vy nechcete ist buvat paneboze na vasom mieste spim ako zarezana :grinning:
8. aug 2009 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, no malej ano.. ved ona je tiez tehotna a uz caka druhe :grinning: a obe ma stale malicke, tak ich treba vozit obe :grinning:

new, riesime - velmi intenzivne, len ten pako od ktoreho kupujeme nie je schopny dodat veci, co potrebujeme - na totalku hulic, nejaky umelec, akoze fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som sa tesila, ze zacneme tento tyzden burat a to houby...

mati, diky...
8. aug 2009 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new, ja by som spala na tvojom mieste, ale na mojom mi neda... :grinning:
8. aug 2009 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2009 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka to je "radost" teda... :unamused: ja by som na svojom mieste tiez uz spala tak sa asi poberiem, lebo tatinko nam ide rano do prace o 5tej a dufam ze sa nebude opakovat scenar z minuleho vikendu ked sa Nika prebrala a bola hore uz normalne :grinning:
8. aug 2009 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci-pozname-pouzname...vsetko to ovladame :wink: jedno babo ma v kociku ,druhe na chrbte :grinning: ale to uz aj davno predtym tak chodila :dizzy_face: su to nase starostlive babulky :dizzy_face:
veru new ja idem ....zacal ma boliet zub :cry: fnuk,idem sa pokusit rychlo zaspat :frowning2:
tak sa majte pekne,sladke snicky,paaaaa :slight_smile:
8. aug 2009 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, chuda, tie tvoje zubadla.. dobre spite, papa
8. aug 2009 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm,fnuk.fnuk.....ale davno ma neboleli....neviem co sa rozhodol :frowning2: occcchhhh
dakujem packo :wink:
8. aug 2009 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muci nasla som nejake,ale nie je to ten
8. aug 2009 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minkak zlatko to tehu robi ja som prisla pri matovi o zub :frowning2:
dobru noc
8. aug 2009 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj minkak mi ani nepripominaj mne v tehu sli zuby mudrosti a az tak ze mi praskali tie zuby pred nimi :frowning2: tak veru bru nocku, drz sa... :pensive:

majka neviem odkial je ta pani, je to potvora co nechce to poslat ma tam iba pick up cize osobne si to musis vyzdvihnut
8. aug 2009 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja uz tiez pojdem veru do hajan, sak ked tak zajtra :wink: bru nocku :pensive:
8. aug 2009 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru noc
8. aug 2009 o 01:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy nocne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pozram vy ste toho zas popisali :slight_smile:
nam neviem co sa stalo, ale celu noc sme chodili cik-cik takze po tejto stranke sa mi ulavilo aj ked na nozkach to moc vidiet nie je :sweat_smile:
sivka pozerala som fotecky, maťko je naaaadherny :dizzy_face: to je az neuveritelne aky vlasacik :dizzy_face: a toho chlapca v zelenom tricku poznam :grinning:
minkak co robi zubok?
marti pozor na tu pecen i ty davaj :wink:
ivella ked sa pridete hupat, ozvi sa :grinning:
muci, new,.... :dizzy_face:
8. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babulky sovulky, vy kedy spinkate??? :slight_smile:
pink, dufam, ze si ok a aj tlak ze sa drzi :wink:
marti, chudatko, pecen ta trapi, no hadam sa umudri, drzkaj sa.
minka - och, zubok, potvorka...no ja idem v pondelok k zubarke :confounded:
ivellka aj ja mam presne taky isty pocit - v noci total mliekaren, aj este rano a potom cez den nic moc....ale mozno aj tym, ze cez den matko castejsie papa a v mensich mnozstvach...
dakujeme za pochvaly, az sa cervename :dizzy_face: :dizzy_face:
no je to elvis ten nas mates :grinning: :grinning: :grinning:
dnes sme boli na trhu, na obed ideme na ostrov, potom k mame na sihot nakrmit a zas naspat na ostrov, takze cely den sme het.
krasny dnik vam prajem, vecer sem kuk, tak zatial papa
8. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, este som chcela, no ano, the big brother kocikoval the little one :dizzy_face: v zelenom tricku je Juraj s frajerkou Lenkou a ten druhy na Brezine je Jakub :wink:
a odkial ho poznas pink?
no teda matka, tak ty si nas pamatas??? :slight_smile:
8. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny ale ste tomu dali v noci.. :sweat_smile:
minka,zub vyhod prec,ja som pri azdom tehu prisla o jeden :angry:
pink,vsetko ok?chlapca v zelenom tricku si mohla stretnut aj na nasom sidlisku,naposledy vcera,aj oboch :wink: :grinning:
sivka,ak si krpec starsi zmysli,ze chce ist na motokary,tak sa stretneme na ostrove :sweat_smile: fotecky krasne,sekne vam to spolu :wink: :wink:
marti,asi skladate stenu,tak sme zvedave :dizzy_face: :dizzy_face:
ta luna je pekny kocik,no pre mna neprakticke koliecka,mame na baraku 10schodov(tusim tolko)a v zime je to riadne o hubu zliezt a vyliezt na ne,neviem kto to vymyslel :angry: :angry: --jednou rukou sa musim drzat ja zabradlia,lebo vo vsetkych topankach sa tam idem zabit a druhou sa snazim drzat kocik,nech mi nevyleti aj s babom---uz sa tesiiiiim ako to zas budeme zvladat,parkrat som uz aj musela cakat na nejakych okoloiducich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pisatelky,
tu bolo v noci rusno,kedy spite?
Ja som mala dnes rusno,doobeda som varila lebo chlapi kopali novu jamu a maly mi behal za zadkom :grinning: ,ale potom som ho uz zaviezla k mame,tak sa konecne v noci aj vyspim.
Upratala som cely dom kedze minuly vikdend sme boli prec, tak bolo aj co.No a konecne uz dopocivam a chceme ist s mm na nakupy to Tesca.
A co sa tyky toho BIG stretka tak my sme tiez na dovolenke :frowning2: tak vas neuvidim? :cry:
8. aug 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivka ste nadherni na fotkach a Mates.... no koment.............nadherne dieta.
....ale nepochopila som ze ,,cau brasko,,?Co Matejko ma brasku?
8. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my sme doobedu planovali tiez ze tesco,ostrov alebo brezina a nic z toho sa nedialo,sak sme sa nemohli vychystat...do tesca s dvomi detmi nehroziii a nasi odisli na zahradu,nemal kto strazit..no a potom deti spali do 16ej,tobulo teda taha este dalej,,,tak sme skoncili klasika v jame,este aj loptu sme tam nechali :unamused:
no musim uz aj ja konecne pridat nejake foto,,lebo nas nikto nechvali :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
ja este netusim co bude v datum stretka..tajne dufam ze sa mi konecne ozve riaditelka zo skolky a povie ze mi krpca berie,,takze podla toho sa uvidiii,ale urcite chcem iiiist :wink: :wink:
8. aug 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok