• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

20. septembra 2010 
no siska ktovie, lebo sa vo mne pohrabal ináč ako inokedy, zrejme aby pomohol, tak čakám, aj sa mi ťažšie išlo od neho, lenže s tým otváraním som mala ja problémy aj pri malom, že mi kŕčok nejavil znaky a kontrakcie boli na tlačenie, tak uvidíme :wink:

no asi počkajme, aby sme sa zbytočne vo Verde netlačili, keď už má byť taká hojná účasť :wink:
12. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, gratulujeeeeeeme........tak treba este potom jedneho chalana, ked mate tolko mien........

no ja to nevidim nadejne s tym matejkom.................
12. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koceny len dajte este dopredu vediet ,aby som sa zbytocne netrepala. :wink:
Inak musim vecer zbehnut na pohotovost,lebo to stipnutie od osi sa mi vobec nezlepsuje,praveze sa mi to taha po celej ruke,horiii mi to a strasne ma to svrbi. :frowning2: :angry:
12. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky kopirujem to aj sem

niektore su s otaznikom podla pocasia.....a miesta.....

lucaska,zuzanamv,adkag
kacenka,kala,danny
sivka,ivella,siska,mami,
miroslava,erka,
drobec,lienka,amatula a ja....

a ivaz podla vstavania.....

dzina,pink a muci nie....

tie co maju male babenka tie sa do verde nechystaju....
12. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej Drobec,tak gratulujeme k chlapcekovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Inac ja som bola tiez pred porodom rano u doktora v poradni a o polnoci som uz aj sla rodit a kontrakcie som nemala,len rovno tlaky a skoro som to odrodila doma :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za gratulácie :wink:

no lucaska, veď aj Miško tvrdi, že 3 chlapi a 4 dievku by bral, tak som zvedavá :grinning: :grinning: alebo nás to prejde už po tomto druhom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

miroslava, môj mužík akurát spí, že sa pripravuje na nočný pôrod :sweat_smile:
12. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .idem aj ja spat. :wink:
12. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska dobrú noc, načerpaj sily na stretko :wink:
12. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako? kde sa teda stretneme?
uz zas svieti slniecko...aspon tu u nas pri maxe
12. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata,ja sa vzdy riadim ze k nam dazd ide od skalky a je tam zatiahnute,,inak ani neviem kde je verde,ake to tam je,tam sa asi s mojim hebedom kocikom nemestime,co?a dajte urcite vediet,nech nejdem zbytocne
zz-aj to je vraj lepsie ked su dvaja chlapci spolu--to sa ja tak utesujem :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka aj tu u nas vykuka.....
ja to navrhujem tak,ze proste ked nezacne prst do 15-ej plati u Matejku :wink:

ked tam zacne ,schovame sa dnu-pokecame-preckame a dame rozchod :grinning: :grinning: :grinning:

OK? moze byt?

lucaska,dobru nocku :sweat_smile:
mirka a ty si odkial,ze pri maxe---co sme skorosusedy?
ivell-verde je u schanera vo dvore....nam.Sv.Anny
a veru tak skorosusedky....pri konstrukte byvame
12. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ináč shmučku poslednú dobu tie predpovede nevychádzajú, tak by som sa ani nečudovala kebyže neprší :slight_smile:
12. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka,ja si tiez myslim,ze by sme to mohli risknut
12. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivell j sa zase riadim tym, ze od Noveho Mesta a od Drietomy ide vzdy dazd a teraz vyzera, ze to na dazd nevyzera. :grinning: :grinning:

Drobec tak predsa chlapcek? Zo mna veru bosorka nebude :confounded: :confounded: :confounded:
12. aug 2009 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby prosim vas viete mi povedat, kolko stoji epiduralka v Tn nemocnici? zistujem to kamoske, ide tam rodit ale zevraj tam stoji epi 3000 Sk sa dopocula, tak neviem ci to je pravda. JA som rodila v BN a tu stala 2000. Dakujem.
12. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala, no chlapec a to som uz myslela, ze sa nedozviem a dnes sa ma Dr. pyta, tak co este stale chcete vediet, ci ste uz rezignovali? som si myslela, ze si prcu robi a mi ukazal a tam taky maly pipik, no sila, takze chlapcek :wink:
12. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne 100eur,no a ziadny doktor ani PA ju tam neodporucaju(viem lebo som ju chcela)
mirka,v 13psch.?tam som sa narodila :wink:
vycasieva sa,ideme
12. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ivell,v tej nizkej bytovke medzi dvoma vyskovymi...urcite vies...byvala konstruktacka slobodaren..
12. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tou epiduralkou je pravda, 100eur, ale nechcu ju velmi davat, len vo vaznych pripadoch a vtedy ak ju potrebuje zena, lebo je to nutnost, tak sa neplati, ale zalezi od lekara, ked si zaplatis, tak ju aj daju...
12. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri,viem a si tam dlho?no mozno sa aj pozname...uvidim na meetingu :wink:
12. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivel :slight_smile: l nemám jej čislo na mobil len na pevnú linku ak chceš pošlem ti ho.

Dneska nepridem lebo nemám auto muž musel odísť do Bardejova a nechce sa mi trepať vlakom s deťmi

:slight_smile: nabuduce
12. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solmi a ty si z BJ, ze tam ides? :wink:
12. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella - ja byvam tiez pri Maxe tak si aj moja susedka :grinning: :grinning: :grinning:
ivell...18 rokov
mirka - ideme o 15.15?
12. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mami,pri renaulte
12. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tesim, na ostrov aj my dorazime :slight_smile:

s tou EPI potvrdzujem, tiez sa velice tvarili, ze nemozu anesteziologa zohnat, az kym uz nebolo anesteziologa pre co zhanat :grinning: vsetci hovoria, ze nie je problem, EPI jasna vec, moze byt, ale ked dojde na lamanie chleba...mozno to predsa nie je az take bez vedlajsich ucinkov, alebo?
12. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde je ten Matejka?Nemozete ma niekto pockat pri plavarni,ja tam netrafim.Drobec mi este spi.

solmi co si mi nepovedala bola by som ta zobrala. :wink:
12. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok