• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

20. septembra 2010 
autor
baby ani sa nepytajte letim na slovensko zajtra, teda uz dnes
12. aug 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka??????????????? :confused:
12. aug 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka a coze tak na rychlo??????????????? :confused: :confused: :confused:
12. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak dnes je krasne,ostrov platiii :wink: :wink:
marti,od teba sa asi podrobnosti dozvieme az na sk,tak ta teraz necham na pokoji,drzkaj sa a prijemny let :dizzy_face:
magdi,tusim je u vas uplne prve babo v celej rodine,ze? :sweat_smile: :sweat_smile:
na mestskom urade robia uvitanie pre deticky(v svadobnej sieni),pride ti pozvanka na niektoru sobotu,budu tam kecat,bla bla,dostanes ruzicku a mala nejaky darcek-my sme dostali napr.navliecky na paploniky,sestra osusku..
malu polozite do tej postielocky tam a kazdy si to foti na pamiatku :grinning:
sivka,ak si neni rozhodnuta,ja by som to nekupovala..
siska,vak moze byt aj mokryy,neva :wink: :wink:
no mne gyndos predpisal zelezo v pondelok a maly uz ma tiez zelenkavu kaku :unamused: ,,ale tak co,nemozem to vysadit,vraj som velmi bledaaa-neviem ako to poznal,ked som mala na sebe make up :grinning: :grinning:
inak vcera vecer tato odisiel do roboty,ja som zalahla s detmi(21.00)a vstali sme az rano o 6.30 na prve papanie,no uuuuplna nadhera :grinning: :grinning: len som chcela ist na pc,no neva,aspon sme si pospali..
12. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solmi,no lenka bola v nemocke?to si asi tiez nevedela rady s kojenim?a nevies ci uz skoncili kojit?
magdi,my sme mali pri porode 4350 a po troch tyzdnochi 4500,preto tie probleeemy.. :frowning2:
minka,som zvedava ake mena nakoniec vyhrajuu(len aby to bolo iste,na uzv jeden nikdy nevie :grinning: )
12. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, pozdravuje vas venonna, a ze ci neviete, ako sa vola pinky oficialne - obcianskym menom, isla by ju kuknut.. poslite mi do IP, dakujem :slight_smile:
12. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte letenka je na vecer,ale zatial som ju nezobrala miesta su este uvidim ako bude, len sa vyjadrim tolko ludska hlupost je nekonecna a tato napachala velke skody :frowning2: :angry:
12. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,Ivell kojila 3 tyždne,bola tam lebo malý nemohol stráviť jej mlieko tak je na nutrilone a má 5 kg. :slight_smile:
12. aug 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mna dnes tak strasne boli hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
12. aug 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Jasne ostrov plati :sunglasses: :slight_smile: vyzera to tak ,ze ucast bude velkaaaaaaaaaa :slight_smile:
ivell tak ste si pekne potiahli :wink: ja ani nejdem radsej pisat do kolkej som bola dnes v posteli....dllllho-predllllho :sweat_smile:
jaaaaaaj ako mi je fajn :wink:
ivell no to som zvedava aj ja :grinning: no vsak ano,ale jedno kavove zrno sme aj my videli uplne nadherne,to druhe my az tak nie ,ale dr.ano :wink: :dizzy_face:

muci mas to meno?a ocze tak-chod si lahnut-pospinkaj si :wink:

matka drzkaj sa-myslim na Teba!!!!!!!!!!! :wink: :frowning2: a hlavu hore!!!!!!!! :slight_smile:
12. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no solmi,nemas na lenku naaahodou cislo?ja som si akosi zabudla vypytat..keby aspon zabehla na net..a prides dnes?
aj mna boli trosku hlava,to asi z tolkeho vyspavania :grinning: ale mam tu kavicku,tak sa usmievam akurat ked minka pise ze kavove zrno--ved to muselo byt len take zrniecko malinkeee :grinning: :grinning:
uz som sa zbavila jedneho zbojnika a spachtoska som si nechala doma :sweat_smile: :sweat_smile:
12. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivell - tak tebe sa to rozdavaju deti, ked ich mas tolko :grinning: :grinning: . ber si priklad z takej minkak, ta zvlada stretko aj s tromi :wink: :grinning:

aj mne hrozne huci v hlave, v noci som spala od pol tretej do pol siestej, zvysok casu bol na mne pricucnuty nas vydridusik - vidim to na piaty zub :angry: boze, uz nech su tie zuby vsetky vonku, taketo noci su katastrofa. a ja cez den spat nevieeeeem :frowning2: :frowning2: :frowning2:

sme dnes boli v hupse na prvej hodine, teda babenky, mne sa tam tak paci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je to super zorganizovane, no nechcem teda nikoho a nic ohovarat ale s predchadzajucim kurzom sa to urcite neda ani porovnat. tak sa tesim. a samko jasna vec drichmusi akoby nic.

matka - veru drzkaj sa, a ak poletis, stastny let!

tesime sa na ostrov, snad sa pocasicko udrzi
12. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska v akom hupse?neznaaam :frowning2:
12. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivell - babatkovske plavanie :slight_smile:
12. aug 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa..no nemam skusenosti v tejto oblasti :wink: tak nech sa vam luuubi,kamoska chodi s malym az do dubnice na plavanie,tu sa jej nelubilo,,,neviem kde..
12. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tej dubnici jedna znama chytila aj s dcerkou malickou 8-mesacnou infekciu :angry: :angry: :angry: museli obe ku gyndosovi a ten im povedal, ze odtial uz mal par takych pripadov. bacha na vlacha! :grinning:

my sme chodili do kryovitalu doteraz
12. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to aby som jej hned isla cinknut na dvere-je suseda,,,,,chodi tam uz na druhy kurz po sebe--neviem ci tam je len jeden :frowning2:
12. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
neviem co mam urobit nas sa akosi mraci ako je tam u vas?Dufam,ze to tam najdem a pricestujem bez nehody.

Lucaska dik za ciselko. :wink:
12. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella sa Ti smeje-no taky vyraz oni pouzivaju a ked si to tak vezmes,zase kavove zrno nieje az take velke :sweat_smile:
sa smejem ako pise siska ,ze si mas zomna brat priklad,ze ja idem s 3 detmi :grinning:

babulky sa nam nejako zatahuje :frowning2: ako je u Vas tam dole?
12. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky:slight_smile:

no ja som dnes bola u doktora, hlavička je dosť nízko, ale ten kŕčok a placenta nejavia vôbec žiadne známky pôrodu, takže pokračujeme ďalej :wink:, ale už konečne vieme, čo to bude :slight_smile:

muci, neviem ako sa volá pinky oficialne, ale lezi na izbe č.4, tak nech tam zbehne :wink:
12. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec uz o sebe vedia :wink: akurat som si pisala s Pink :wink:

lienka,neviem,neviem......fakt neviem.....sa tu zatahuje.....
12. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec a co teda???????????????
povies ci nie??????????
chlapcek????hmmmm????
12. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mirka, jasne, ze chlapcek, tak ako sme chceli, aj Romanko bude mať parťáka, Miško sa už celý vytešuje, a hľadá meno, a je rád, lebo dievčatko chcel Zuzku, ale nechcel aby mala rovnako meninky aj narodky, tak už vieme nad akým menom rozmýšľať :wink:
12. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka no GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Teda ja som to vedela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No supeeeeeeer :slight_smile: :dizzy_face: tesim sa s Vami!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
No tak dajte Misko :slight_smile:
12. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme, čo dáme, keď nám by sa tiež hodili dvaja, aby každý mohol dať svoje :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

eeeej,nie ze nas este prekvapite :sweat_smile:
12. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka - oni chodili do salusu. ale oni tu pliagu chytili hned po prvom, ci druhom plavani, ak suseda absolvuje uz druhy kurz, tak je urcite v poriadku, to by si iste vsimla :grinning: ktovie, ako je to tam s hygienou...

drobec - gratulujeme k chlapikovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som bola pred den pred porodom na kontrole poobede asi o 16, doki pokukal, pokukal, zavalil mi, ze tak toto teda na porod vobec nevyzera, vsetko zatvorene, zazipsovana az po usi a o 3 rano mi odtiekla voda :grinning:

no co teda dievcata??? ja si myslim, ze poprsi...
12. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čosi, to by ste vedeli a to by som bola asi prvá čo prenáša dvojčatá, jedine, žeby sme aj my ostali prekvapení, že nám niečo lekári zatajili, ale to by sa museli všetci lekári spojiť a klamať naraz :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
zuzka jasne :wink:

siska nevieeeeeme,budeme este asi cakat....
12. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec.zz tak gratulko k dalsiemu chlapovi!!!Hlavne nech ste zdravi.

ivell ja som ti spominala ze Lenku poznam a jeden znami mi hovoril cez vikend,ze maly Danielko je poriadny valibuk,ma byt po kom tatino je taky. :wink:
12. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok