Dostala som zvláštnu správu od chudobnej matky

ninkab
1. jún 2012

babulky mam na vas otazocku... vcera mi pisala jedna mamicka je neregistrovana a v maili ma ze ,simonka111, a pisala mi ci by som jej nedarovala sandalky pre jedno z jej dievcatiek ze su chudobni ze im padol dom a nemaju na to aby kupovali detom nove veci ze deti v skole sa im smeju 😨 chcem sa opytat ci nahodou o tejto mamine nieco neviete myslim tym ci je to pravda.... rada by som jej takto pomohla ale viete ludia su vselijaki a mozu aj klamat..... 😒 zuzana

irriss
1. jún 2012

@ninkab
Je tezke odpoved jednoznacne - je tu velmi mnoho pripadu, kdy "to lide zkousi" a prosi o darovani...
ALE: podle meho neni nutne prosit o darovani protoze i Bazar MK zahrnuje VELMI mnoho veci, ktere k darovani jsou primo urceny. Takze pokud si nick simonka111 pozadala o neco, co je "drazsi", neverila bych..
Muzes ji odpovedet, ze si ma dat do vyhledavace: "DARUJI" a hledat to, co potrebuje 😉

bodka13
1. jún 2012

@ninkab daj si jej nick do google a uvidíš čo ti zistí 😉 ...mrkni čiernu listinu a nespoľahlivé nakupujúce tu na MK,spýtaj sa dievčat v téme "skúsenosti s predávajúcimi a nakupujúcimi.."

ninkab
autor
1. jún 2012

@bodka13 prosim ta a kde najdem tu listinu???? ja to tu akosi neviem najst....

angelatack028
4. júl 2012

od tejto neregistrovanej uzvatelky som dostala pred par dnami prosbu aj ja 😒 neviem nejako tomu neverim.Nie je to prvy krat.Baby ako to,ze maju na net a nemaju na ine??Jedna mi pisala,ze chodi na net ku sestre.Preco jej teda nepomoze ona??Alebo som si ziadala meno aspon jednej maminky,ktora jej pomohla.Viac sa neozvala 😀 😀

50lv
11. júl 2012

@ninkab ..ahoj chcem aj ja reagovať na túto správu...Mne sa nedávno stalo niečo podobné,Aj odo mňa chcela tiež sandálky,veľmi mi ich vychválila,a že by jej malinkej boli dobré že sa jej deťom v škole smejú ako chodia oblečené,že nič nemajú...a tiež chcela aby som jej ich darovala.....Ja som na to nereagovala,Mám z nej pociť že sa jej nedá veriť.Tie sandálky totiž boli na svadbu a iné slávnostné príležitosti, a nie na každodenné nosenie,tak mi to bolo čudné...