Drobné darčeky. Prečo ich od drahého nedostávam?

stansun
2. júl 2008

Ahojte babule, rada by som zalozila tuto temu pretoze mam taky mensi problem s mojim drahym. Je vychovavany tak, ze prenho male darceky alebo pozornosti nic neznamenaju a ani mu to nenapadne mi niekedy obcas nieco mile kupit alebo nieco podobne. Mne zase na tom dost zalezi a sama sa mu snazim ukazat, ze je to mile ked si raz za cas dame nieco pekneho. Uz sme sa o tom aj rozpravali a vtedy vzdy povie ze hej mal by mi niekedy nieco doniest ale potom vzdy na to zabudne. Jednoducho to nepovazuje za dolezite. Ja som potom z toho smutna ☹ (mam na mysli darceky ako napriklad neaku cokoladku malinku alebo nieco v tom zmysle, cukrik...)

alice.jant
19. júl 2018

@bronislava1701 fakt? Ja ti neviem, nechcem sa ta dotknúť a ani absolútne nespochybňujem fakt ze to môže byť inak fasa chlap, ale predpokladám ze keby som bola na tvojom mieste ja tak by ma to neskutočne iritovalo a mohol by byť teda inak stobodovy, ale takéto že nechať si preplatiť aj minimálne položky by ma asi odradilo z dlhodobého hladiska. Aspoň ak teda dvojica to tak nemá zaužívané že naozaj iba každý za seba, čo sa mi nezdá ze by bol tento prípad nakoľko tebe toto vadí. Mnohí tak možno aj fungujú, mne osobne je to úplne cudzie, mame spoločnú domácnosť, deti, účty, neviem si predstaviť taky život že preplácať si navzájom každú vec. Mi stačila úplne skúsenosť keď som kedysi chvíľku chodila s jednym a ten mi po rozchode poslal email s číslom účtu a rozpisanymi výdavkami z doby keď sme sa vidali. Dobre, ešte by som nejak prehliadla tie poodkladane účty keď sme si niekde boli sadnúť, ale on pan inžinier mal aj evidenciu že cestovný lístok MHD dňa toho a toho... Potom čo som dočítala, že prosím zaslať sumu (tuším 26 eur a nejaké centy), som si povedala ze s takým trulom veru už nikdy 😂

roxana1992
26. feb 2019

Vidim ze nie som sama :D