Duchovia a zlá energia v dome, geopatogénne zóny
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či má niekto podobnú situáciu ako my.. Respektíve niečo obdobne a ako to riešil..
Pred 3 rokmi sme kúpili starší dom s veľkým pozemkom, rozhodli e sa ze si za ním ďalej postavíme dom. Nasťahovali sme minulý rok, bývame tu 6 mesiacov. Po 2 týždňoch bývania ako sme sa nasťahovali, bol to čas kedy sme zabetonovali vonkajšie terasy sa nám začali diať čudne veci. Muž sa v noci precitol na vykriky, odokrytie paplón, kroky.. Ja som cez deň počula z terasy zvonkohra ale my nič také nemáme, starší syn začal mávať bolesti žalúdka, únava, teploty asi 3 mesiace v kuse 37.4 podľa Dr všetky výsledky boli 100%ne, mladsi syn sa pravidelne o 23 zobudí a nechce zaspať. Všetci sme pociťovali únavu. Bolesti hlavy, modriny sa nám na nohach robili. Dali sme sa
2 x sme si dali vysvatit dom, soľ, vydymenie, sviečky. Nič nepomáhalo.. Prednedávnom sme sa na kontaktovali na psychotronicku spolocnost mali sme dat od slúžiť zafusnu omšu za všetky zo relé duše ktoré odišli na silnou smrťou..
Starý dom keď sme v no. Alebo ideme okolo aj po pozemku stále sa cítime unavení.. Záhadné nám začali dochnut mačky za 3 dní zdochli 4..
Poprosim ak mal niekto podobný zážitok co ste robili?
Stručné zhrnutie
- Opakované fyzické symptómy v domácnosti, ako trvalá únava, bolesti hlavy, subfebrilné teploty okolo 37,4 °C po mesiace a poruchy spánku u detí, bývajú v diskusiách pripisované buď geopatogénnym vplyvom (radón) alebo nadprirodzeným javom a riešené meraním radónu, vysvätením, zadusnými omšami, psychotronickým zásahom alebo zásahom exorcistu.
- Rituálne a alternatívne metódy, ktoré ľudia v diskusii uviedli ako použité alebo odporúčané, zahŕňajú vysvätenie domu (kňaz), zadusné omše, svätenú vodu, soľ, spaľovanie šalvie, čaj a esencia z čisteca (Stachys recta), čierne sviečky a rôzne lokálne psychotronické služby.
- Praktické odborné zdroje spomenuté v diskusii sú meranie radónu (radonbb.sk/stavby.html), psychotronik pán Rosinsky z Nitry, exorcisti v Nitre (menovite Martin Pavúk uvedený používateľmi) a SGH (Slovak Ghost Hunters) ako tím pre amatérsku dokumentáciu.
Najčastejšie otázky
Q: Ako zistiť, či v dome je zvýšený radón?
A: V diskusii bol odporučený web radonbb.sk/stavby.html na informácie o meraní radónu v stavbách a postupoch testovania.
Q: Kde hľadať exorcistu na Slovensku?
A: Používatelia uvádzali kontakt na Martin Pavúk v Nitre, spájaný s malým kostolíkom na Párovciach oproti Parovskému gymnáziu; zároveň niektorí odporúčali konzultovať miestneho farára, ktorý môže sprostredkovať kontakt.
Q: Ktoré rituály a bylinky sa v diskusii odporúčali na „očistenie“ domu?
A: Uvádzali sa vysvätenie domu kňazom, zadusné omše, soľ, spaľovanie šalvie, čaj z čistca a sprejovanie rohov domu svätenou vodou a použitie čiernej sviečky; konkrétne bolo spomenuté Stachys recta (čistec).
Q: Kto môže pomôcť s vyšetrením „energií“ v dome mimo cirkevných postupov?
A: Diskusia odporúčala psychotronikov, menovite „pán Rosinsky“ z Nitry, ktorí podľa účastníkov poskytovali vyšetrenie bez požiadavky na honorár a odporúčali zadusné omše.
Q: Pomôžu amatérske tímy typu SGH (Slovak Ghost Hunters)?
A: SGH (Slovak Ghost Hunters) boli odporúčaní ako možnosť na dokumentáciu (YouTube), no v diskusii boli aj varovania, že ide často o senzáciu bez riešení.
Q: Ako rýchlo môže trvať „odstránenie“ problémov podľa ľudí v diskusii?
A: Uvádzané odhady boli veľmi rôzne; psychotronik spomínal, že uvoľnenie môže trvať „mesiace až rok“, a niektorí odborníci odporúčali opakované zadusné omše a čas.
Q: Sú dostupné alternatívne domáce postupy s konkrétnymi receptami?
A: Jeden používateľ navrhol „7 strúčikov cesnaku, 7 bobkových listov, 1 l minerálky“ vložené do fľaše ako lokálny domáci postup; iní odporúčali zapáliť čiernu sviečku alebo nosiť suchý chlieb pri sebe (ľudový recept).
Q: Ak sa v dome umierajú zvieratá, čo robiť podľa diskusie?
A: Diskutujúci odporúčali okamžite riešiť odborné (exorcista, psychotronik) a praktické kroky (vystahovanie sa alebo energetické očistenie) a zdôraznili, že opakované úhyny domácich zvierat v krátkom čase považovali za znak vážnej situácie.
Závery z diskusie
Zhoda
- V prípade pretrvávajúcich fyzických symptómov v dome ľudia odporúčajú najskôr vylúčiť merateľné riziká (radón) a zároveň vyhľadať odbornú pomoc (kňaz/exorcista alebo psychotronik).
- Rituálne očistenia ako vysvätenie domu, zadusné omše a použitie svätenej vody či byliniek boli opakovane v praxi aplikované viacerými osobami.
Sporné názory
- Niektorí účastníci odporúčajú kontaktovať exorcistu a cirkevné postupy, zatiaľ čo iní považujú veštenie, nešpecifikované „mágie“ a platené služby za šarlatánstvo alebo za zhoršujúce okolnosti.
- SGH (Slovak Ghost Hunters) a podobné amatérske tímy sú pre niektorých považované za užitočné pri dokumentácii, zatiaľ čo iní ich označujú za senzáciu bez reálneho výsledku.
Otvorené otázky
- Ako overiť historické fakty na pozemku (masové hroby, pohreby) a legálny postup exhumácie alebo pochovania nezistených tiel?
- Do akej miery môže psychotronické vyšetrenie alebo exorcizmus byť doplnené o preukázateľné vedecké alebo klinické vyšetrenia (napr. radón, environmentálne toxíny)?
- Ktoré cirkevné postupy (konkrétne typy omší alebo vysvätení) sú v praxi účinnejšie pri dlhodobých paranormálnych javoch?
Spomenuté značky a firmy
radonbb.sk/stavby.html, SGH Slovák Ghost Hunters, www.santeria.sk, pán Rosinsky, Martin Pavúk, Ivan Barus, Parovské gymnázium, Vatikán
Spomenuté produkty a metódy
meranie radónu, vysvätenie domu, exorcizmus (exorcista), psychotronika, zadusné omše, svätená voda (sprejovanie rohov), soľ, spaľovanie šalvie, čistec (Stachys recta), čaj z čistca, čierna sviečka, recept: 7 strúčikov cesnaku + 7 bobkových listov + 1 l minerálky vo fľaši, recitácia Koránu (posledné dva verše kapitoly)
Miesta a osoby
Nitra, Záhorie, Párovce, Parovské gymnázium, Dojč (farnosť), pán Rosinsky, Martin Pavúk, Ivan Barus, Sonia Guereru
@maty112 vcera sme sa spojili s 1 exorcistom.. Len po tel nakolko sa inak neda.. Modlil sa s nami.. Ja, partner, on a mali sme svätenu vodu.. Zimomriavky mi šli telom po cely čas.. Teraz mame čakat..obrovske ĎAKUJEM mu patri..na konci modlitby nevladal az vtedy nam povedal ze ma COVID.. Nevahal nam pomôcť.. napriek svojmu stavu a veku.. Na toto ani hadam netreba komentár
@nicolas08
modriny máte od duchov
únavu pociťujete preto lebo vám berú energiu cicaju ju z vas
Mačky tie si až tak vysvetliť neviem
Ale viem že by som sa zaujimala o ten pozemok či sa tam niečo niekedy nestalo alebo v tom zmysle niečo
A keď nepomôže ani vysvetenie by som to predala a šla do riti ... nie je to sranda ...
Ja dosť verím na tieto veci a aj som si dosť veci prežila... A keď sa cítite ako unavená a ako keby máte zlý pocit z toho domu určite tam nieste sami ...
Poznám to či som bývala v dome alebo teraz v byte ...nastahovali sme sa tu zo začiatku som všetko vnímala len ja keďže som nachylnejsia na takéto veci ako priateľ... mizol nám ovladac od telky, som počula zvuky mlaskanie padali nám veci ale ináč nič také vážne ako vám.
Preto vravím odísť jednoznacne neostavat ak majú deti problemy a modriny A možno sa pokrstit ak nieste a začať niekde inde s novým štítom.
Vyriešiť si aj v rodine napr.zle vzťahy nestačí sa modliť keď nemáte čistú auru a svedomie alebo sa u vás niečo zle deje 🙄 to píšem preto lebo tieto nadprirodzené veci sa pripinaju väčšinou na ľudí ktorý nie sú silný vyrovnaný no slabý článok jednoducho o ktorom vedia že sa ich bude báť a reagovat na nich
@nikk3y po tom ako sme volali s exorcistom vecer sa mi zda trosku kľudnejšie, hlavu a zaludok a unavu este citit, starsi syn ta teplolota este je..
Nam tento problem riesil aj psychotronik, velka kapacita na Slovensku je.. On nam kazal aby sme vykonali zadusne omse za vsetly zomrele duse ktore odisli nasilnou smrtou..tvrdil ze to budeme dlhsie citit dokym sa ulavi.. Mesiace az rok.. Cize verim ze sa zu nieco take stalo, nejedna sa urcite o 1 dusu len..dalsi nam povedal ze priamo pod teraou nasou je zakopany 10 rocny chlapec ktore zabiki kosou...ja neviem nakolko to moze byt pravda a ci sa to da zistit.. 🤷♀️ Pokrsteni sme vsetci, motlitby su u nas na kazdodennom poriadku..
Riesime aj možnost odchodu odtialto.. Ja absolutne neviem ci nam toto uz pomohlo alebo je to tu stale.. Teraz sme prisli z vonka obedujeme a zrazu sa zapil TV sam a pekne sa prepinali programy a potom sa to prekliklo na youtube.. Len sme pozreli na seba vsetci.. Mozno to nieco bolo alebo náhoda, no netusim
@nicolas08 fuh.tak toto je silne..minule som videla dokument ze ked sa telka sama zapina a programy...niekto je s vami.nieje to len tak..boze az ma mrazi...moj priatel byva pri cintorine (teraz uz manzel) sme na prizemi.otvorim balkon a meter od neho mame hroby..aj detske.po pravde lepilo mi cez noc a hlavne ked mal nocnu.ze tu budem zazivat javy ale zatial..klop,klop nic sa take nedeje..aj ked sa mi vsetci divia ako mozem zit priam pri hroboch...inak stale na Vas myslim, ze ako pokracujete..ci sa to vlastne vyriesi..kazdy tu pise chodte prec...lenze ja vas chapem , ze to nieje take lahke...keby som vam vedela pomoct ale neviem ☹️
Ahoj ja vás obdivujem , že za takýchto podmienok tam ešte bývate. Naši kúpili starý dom , tiež mám skúsenosti so ,,strašením,, riešila som to , čítala som aj knižku kde písali že je fajn sa opýtať ducha čo od vás chce . Na to som ja žiaľ odvahu nemala , no vy by ste to mohli skúsiť. Možno hľadá odpustenie, potrebuje modlitbu. Vy ich máte síce viac u nás bol len jeden. My sme vysvetlili dom a trochu to pomohlo aj keď nakoniec ho naši aj tak predali teraz je tam nejaká firma aktívna len cez deň. Niektoré domy niesu vhodné na bývanie, viem ešte o jednom u nás v meste čo funguje len cez deň. Väčšinou sú to domy čo majú nejakú históriu prípadne v ňom niekto umrel a ten chlapec pod vašou terasou fuuu😥
@maty112 ahoj 🙂 ďakujem za spýtanie, žalúdok už tak nebolieva, ani taká to návalová únava, nie je to ešte 100% ale nevzdávame sa 💪 modlime a modlime a modlime, myšlienkovo debatíme.. By som povedala, je to miernejšie, ale píšem to s takou opatrnosťou, čo sa človej už aj fakt boji 🙂🤷♀️
@nicolas08 včera som čítala o negatívnej energií v dome a tam písali ze treba urobiť toto... : 7 strúčikov cesnaku, 7 bobkových listov, 1 l minerálky, lievik a malú fľašu s korkom.Do tej fľaše lievikom nalejte minerálku.. +pridáte zvyšok a zastuplujete korkovým stuplom... A ze to treba dat v byte do takého kúta aby to ani vidieť nebolo...
@ajka251 Ja si myslím, že napriek tomu, že pod oknom máte cintorín, tak tie duše tam doslova "odpočívajú v pokoji" - riadne pochované, s Božím požehnaním... takže to nebude až taký problém. Ale toto čo píše @nicolas08 ja mam zimomriavky po celom tele, keď pomohol až exorcista, tam musí byť sám diabol. Možno aj dobre že najprv len cez telefón, lebo to je taká sila, že keby tam bol osobne, ktovie, či by zdravý odišiel. To sú brutálne sily, s ktorými si nevieme rady. Mnohí neveria, kým na vlastnej koži nezažiju. Ja mam pred tým velky rešpekt a to ani nie som veriaca. Držím vám palce. Určite sa ešte spojte s tým exorcistom
Este ma napadlo, mame na predaj pol roka ten stary dom co je na zaciatku pozemka. Nerealne predat 🤦♀️co tu bolo zaujemcov pacilo sa,pomaly.projelt na prerabky vybavovali viaceri a potom NIC, ako keby to bolo sputane 🤷♀️ nas udel ostat tu so vsetkym a riesit 💁♀️😂
@nicolas08 Veru, chudák, nech sa len skoro uzdraví a hlavne zváži svoje sily... Po takej chorobe môže byť oslabený, fyzicky, ak mal kašeľ, tak bude mať ťažšie dýchanie, nočné potenie, svaly od dlhšieho ležania slabe... musí dobre uvážiť, či už bude pri plnej sile po COVIDe. Ale verím tomu, že to musí a chce vidieť, lebo toto sa fakt len tak nevidí. Neskutočné, aké sily tam pôsobia. Ja ti verím 100% všetkému, čo píšes. Takéto niečo si človek nevymysli!
A co skusit poziadat vasich mrtvych aby vas ochranili ak uz mate niekoho na druhom svete. Mojej tete sa tiez diali divne veci v dome. Dokonca ten duch uz ju aj chytal ze ho citila na sebe a mala migreny necitila sa dobre a poziadala svoju mamu ktora je uz v nebi aby jej pomohla a ta jej poslala raz na cestu autobusom neaku staru ciganku to si k nej prisadla a zacala sa modlit a ked dokoncila modlitbu tak sa tete ulavilo a od vtedy ju uz doma nic nestrasi a ani ho tam neciti

@lenuska9999 už to riešim