Eistujú anjeli?

11. feb 2021

Ahojte existujú podľa vás anjeli?Stal sa vám niekedy nejaký zážitok ktorý by mohol byť spojený s anjelmi?
Naozaj ma každý anjela strážneho a dokáže ho poprosiť o pomoc?

eunika1994
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eunika1994
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kakawah
12. feb 2021

@stanulienkat si dobrá, keď vieš takto na diaľku diagnostikovať psychicky slabsisich ľudí 😆Nechápem prečo si ten príspevok otvorila, keď táto tematika ti nič nehovorí. Mňa napríklad nezaujímajú príspevky o zvieratách, o tehotenstve, o prídavkoch, a je ich veľa, tak to rolujem a neotvaram a nehobim si ego na tých čo tam prispievajú. Je to take trapne...Takže keď más PMS, nastval tá muž, deti, svokra, nudis sa, nevies čo so sebou, tak sa nevybijaj tu na MK ale chod si zabehat.

autor
1. mar 2021

Okej,je tu niekto kto by sa o tom somnou chcel porozprávať? 🙏

selu11
1. mar 2021

Keď bola moja dcéra ešte bábätko, často sa zahľadela na jedno miesto a začala sa usmievať, hoc aj predtým mohla plakať. Až kamarát mi povedal, že malé deti vidia anjelov, je veriaci a k takejto duchovnej téme má čo povedať... Niekto verí, niekto nie... Vraj niečo existuje a je len na nás, či k sebe pustíme to dobré alebo zlé 😉

autor
1. mar 2021

@selu11 ale odkial mam vediet ci k sebe pustam to dobré?

kakawah
2. mar 2021

Sú tu skupiny, medzi nebom a zemou, duchovno a nadprirodzené javy. Chod tam, tam sú ľudia, čo tí o tom niečo napisu

selu11
2. mar 2021

Osobne si myslím, že podľa toho aký si človek, aké máš myšlienky. Taký satanista asi dobrým človekom nebude 🤔 No to je čisto len môj pohľad na vec. Ak ťa táto téma zaujíma, tak by som vyskúšala tie skupiny 😉

kulumulu123
2. mar 2021

@stanulienkat tiež sa dá povedať to ze tomu neveríš ty ešte neznamená ze neexistujú takže to bude asi uhol pohľadu nemyslíš? Vily, jednorozci, morské panny ved nech každý verí v čo uzná sa správne... Tiež by sa to dalo otočiť že ty si psychicky slabsi jedinec keďže tomu neveríš.... A len tak ore informáciu niekedy je treba pozrieť sa na veci aj z opačného uhla pohľadu skôr ako označí niekoho za psychicky slabšieho jedinca len preto ze sa nestotoznuje s tvojim názorom... Takže asi toľko milá pani pod anonimnym nickom 😩

eva112014
2. mar 2021

Autorka, ja verím v Boha a verím, že existujú anjeli. Keď milujúca osoba zomrie, príde sa tá osoba "rozlúčiť" cez sny. Takto to bolo vždy. Prišiel sa aj môj krstný otec so mnou rozlúčiť. Pozerám sa na oblohu. Vidím nádherného leva s krídlami letieť. A zrazu bol odo mňa 2 metre. Ja som ustupovala dozadu. Bála som sa. Inak bol veľmi krásny. Niečo mi hovoril avšak nedokázala som sa sústrediť. Stále som sledovala dieťa vedľa mňa. Bolo neskutočne aktívne a vkuse robilo čosi. Jednoducho som dávala na neho pozor nech sa mu niečo nestane. A ten lev vkuse hovoril. Jednu vetu som si zapamätala od neho. Musíme zachrániť svet. Toto mi povedal. Aj som sa ho pýtala, že svet? Od čoho zachrániť? A kde?
Asi 1 meter od leva stál môj strýko. Za ním stáli dve osoby. Mali dlhý plášť hnedý a kapucňu na hlave. Pozrela som sa im do tváre a videla som iba len "čiernu tmu". Asi tak by som to pomenovala.
Krstný otec bol mladý. V čase, keď zomrel mal 57 rokov. Taký mladý nebol ako v tom sne. Stále sa usmieval. Išla som ho objať. A v živote, v živote som takú lásku a pokoj necítila ako vtedy.
Samozrejme, že ten sen mi pokoj nedal. Tak som pátrala, čo to znamená.....
Zistila som, že ten lev s krídlami bol Ježiš. Tí muži s kapucňou na hlave, znamená fyzická smrť.
To dieťa na ktoré som dávala pozor sa narodilo o rok a bolo to moje dieťa. A bolo presne také isté aktívne, neposedné. 😁
A treba zachrániť svet? Covid 19.
Ja verím v Boha a verím aj anjelom. Nie padlým anjelom. ☝️

eva112014
2. mar 2021

Autorka - ešte opravím. Krstný otec mi zomrel.

natalka2903
4. aug 2021

Ahoj, po zlom vpichu epiduralky po porode som bola hospitalizovana v nemocnici keď že som nedokázala stať a ani ležať vola sa to ( postpunkcna bolest hlavy) a pocas vyšetrenia (magnetická rezonancia ) keď že som sa od veľkého strachu intenzívne modlila , otvorila som oči v tom bubne a tam bolo take malé zrkadielko aby človek počas vyšetrenia videl lekára ktorý je za oknom pri PC , a videla som niečo čo mám dodnes pred očami a neviem si to vysvetlit , bolo to veľmi veľké odhad viac ako 2 metre nevidela som to celé ale videla som jJEDNO KRÍDLO ANJELOVO bolo nádherne nevysvetliteľné pekná farba to perie bolo veľmi zreteľne a husté ,v živote som niečo take nevidela nikde , aj sa snažím vygooglovat neaku fotku na Googli no nič podobne som tam nevidela tomu čo som.videla ja a vtom som pocítila veľký pokoj radosť kľud na duši ,,, a vyšetrenie dopadlo super s bola som prepustená behom 1 hodinky 🙂

mimuska125
5. aug 2021

@natalka2903 jeej krásne 🥰

pepulo
10. dec 2021

Ja osobne som jedného anjela videl na vlastné oči .Kto neverí nech sa somnu stavi o niečo kľudne pôjdem aj na detektor lži .

maminkadeticiek
10. dec 2021

Krasne svedetstva.Dakujem za peknu bodku za dnesnym dnom 😊

tinus89
4. aug 2022

Mne sa stala taká vec...chodila som na vyšetrenia kvôli umelému oplodneniu do Bratislavy...mala som v ten deň ísť do BA,ale muž nemohol, ako inokedy tak som musela ísť autobusom...v ten deň sa malo rozhodnúť,či ho ďalší deň postupim alebo nie...a keď som prišla na Bratislavskú hlavnú stanicu(bývam mimo BA okolo 50km) tak som zostala nemilo prekvapená ..vôbec mi nedošlo,že celú stanicu prerábajú...mala som ísť ešte MHDckou ale tým,že všetko bolo rozkopane, nemohla som zastávku nájsť,bludila som tam, čistá beznádej,bolo pol hodinu predtým ako som mala prísť na vyšetrenie a ja som sa ocitla na nejakom doslova stavenisku,kde bolo pár robotníkov opodial,nikde nikoho..žiadna cesta,proste stavenisko ..zrazu sa predomnou objavilo auto,neviem ani odkiaľ prislo,..lebo žiadne autá tam ani neboli,nechodili celý ten čas..za volantom sedela žena, stiahla okienko a hovorí mi,že by mi rada pomohla,že kľudne si mám sadnúť do auta a odvezie ma...ani sa ma neopýtala kam idem, až keď som nastúpila do auta, som jej povedala adresu, ona mi odpovedala Áno s úsmevom,že má cestu okolo...sedela som tam a z tej ženy šiel úplný pokoj..prišla som presne na konzultáciu...na druhý deň som absolvovala umelé, ktoré celkom domrvili,nakoľko zle vypočítali dátum,tak sme sa naštvali a odišli po tejto skúsenosti do iného centra aj mesta...do pol roka som tam otehotnela, hneď na prvý pokus...neviem si ten zážitok vysvetliť,či to bola len náhoda....ale tiež asi rok pred otehotnením sa mi sníval sen, bola som v bielej miestnosti, bolo tam veľa ľudí v bielom, v popredí stala moja nebohá babka s jej dcérou nebohou(krsnou), bála som sa k nim priblížiť,babka mi vravela,neboj sa,chcem ti len niečo dať ..a podala mi veľké biele šaty letne ..a ja som jej odvetila,že ale sú veľké...a ona mi na to,budeš také potrebovať,aby sa ti do neho zmestilo bruško..nechápala som...ukázala napravo a na bielej podložke ležalo bábätko,chlapec...a hádajte čo sa mi narodilo .chlapec..🙂