Eistujú anjeli?

11. feb 2021

Ahojte existujú podľa vás anjeli?Stal sa vám niekedy nejaký zážitok ktorý by mohol byť spojený s anjelmi?
Naozaj ma každý anjela strážneho a dokáže ho poprosiť o pomoc?

ivuska36
11. feb 2021

Ja tomu verím a v poslednom čase ma tato téma veľmi zaujíma, ale nič konkrétne napísať neviem...

miriam11
11. feb 2021

ja verím v anjelov. Často ich prosím o pomoc. Myslím, že mi vždy pomohli.

severkats
11. feb 2021

kamarátka vletela pred mesiacom na felícii pod kamion - nedal jej prednosť. A prežila to, takže ja verím 🙂

autor
11. feb 2021

@miriam11 wau😮 a myslis,že naozaj pomôžu? Ako to vlastne človek zisti, či mu pomohli?

breznica
11. feb 2021

Môj syn asi do 5 rokov videl anjelov.nezavisle od toho sme sa stretli s osobou, ktorá sa tejto problematike venuje a povedala mi, že z neho cíti niečo nadpozemske, že deti ako on sú čisté a vidia anjelov

polovnicka92
11. feb 2021

Áno existujú 🦋😇😊

lenkakravcova
11. feb 2021

Z čisto náboženského hľadiska: každý človek má dvoch anjelov hneď poblízku, jedného po svojom ľavom a druhého po svojom právom boku. Títo anjeli zapisujú každý jeden skutok do knihy skutkov pre posledný súd. Jeden zapisuje dobre skutky, druhý zle skutky. 🙂

A čo sa týka videnia "anjelov". Videlo ich len pár ľudi a boli ohromeni ich vznešenosťou a veľkosťou v ich reálnej podobe.
Vidieť sa však dajú aj iné bytosti, ktoré môžu byť dobre aj zlé,, tie vidia často malé deti.

erickatt
11. feb 2021

Aj moja neter videla ,,niekoho", teda presne opisala uz nezijucu prababicku

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gir
11. feb 2021

Verím v anjelov, krásne sú knihy, ktoré napísala Lorna Byrne. Aj sa modlím k 😇 a stále mi pomohli.

kakawah
12. feb 2021

Ja verím že sú okolo nás, po prečítaní jednej z vyššie spomínaných kníh, som veľmi intenzívne na nich myslela a veľmi som si priala aby mi dali znamenie, že sú pri mne.... A stalo sa, že som našla krásne biele pierko na mieste, kde okno nebolo otvorené, a vôbec.... Som rozmýšľala ako sa tam dostalo. Ja celkovo verím na veci medzi nebom a zemou🤗

alazala
12. feb 2021

Nie, neexistujú

marcellka32
12. feb 2021

Prečítaj knihy od Lorny Byrneovej-Anjeli v mojich vlasoch a ostatné čo napísala

mimuska125
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimuska125
12. feb 2021

@breznica ano aj moj syn ked bol menší.. Sa rozprával s anjelom. Povedal mi aj ako sa vola 😁

mimuska125
12. feb 2021

@marcellka32 ahoj vidis nemohla som si spomenúť ako sa vola ta spisovateľka.. Je to jedna úžasná žena ktorá od mala vidí anjelov.. Ma uzasne knihy, ktoré mi pomohli v najhorších časoch.. Tak ja verím... A kazdy večer sa modlím k anjelom..

mimuska125
12. feb 2021

@kakawah uzasne.... 🥰

stanulienkat
12. feb 2021

To tu je riadna psychiatria.😂😂😂 Ako by mohli existovat vymyslene bytosti? Asi tak existuju,ako jednorozci. To,ze tomu veria psychicky slabsi jedinci,neznamena,ze existuju.😂

mimuska125
12. feb 2021

@stanulienkat každý verí na niečo ine netreba hned urážať... Naco sa zapájaš do tem ktoré ta nezaujímajú..

viikkki
12. feb 2021

Áno existujú

viikkki
12. feb 2021

@kakawah aj ja keď som bola malá asi tak do 7rokov som nachádzala pierka keď som na nich myslela, pomáhali mi pri skúškach a vždy keď mi bolo ťažko myslím si ze to nie je výmysel ale krásna skutočnosť 🥰

didaa
12. feb 2021

Áno verím, že každý máme svojho anjela. Hlavne pri malých deťoch je vidieť silu ich anjelika stražneho. Koľkokrát su to milimetre..od vážneho úrazu. Mamina mi vždy vravievala, ze hriech nás vzďaľuje od anjela.

miriam11
12. feb 2021

Odporúčam Ti knihy od Doreen Virtue. Ja mam Liečenie s anjelmi a potom od nej malu knižočku Anjeli. Ale ta už nikde nieje v ponuke. Musíš si o tom prečítať, pokiaľ mas záujem pochopiť a žiť s tým. Pre mňa osobne je to moje tajomstvo, s nikým sa o tom nerozpravam, nesirim o tom info. Len sa riadim radami a s "nimi" často zvládnem aj nemožné. Mnohí si možno pomyslia, že som trafená, ale nech. Mne to tak vyhovuje. Ja som presvedčená, že to naozaj funguje, len musíš vedieť ako na to.

autor
12. feb 2021

@miriam11 znie to zaujímavo ☺️

miriam11
12. feb 2021

Ešte doplním, že neverím v Boha, som ateista, anjelov som nikdy nevidela. Ale, vždy, keď anjelov poprosím o pomoc, radu. Vždy, opakujem vždy sa situácia, ktorú som potrebovala - vyriešila v pohode, bez dôsledkov, následkov atď.....

nienna
12. feb 2021

Ja tiež odporúčam knihy od Doreen Virtue, mne sa pacili ovela viac ako od Lorny Byrne

autor
12. feb 2021

@miriam11 a ako takého anjela vieš požiadať o pomoc? Môžu pomôcť s hocičim a vedia pomôcť každému? Moc veľa otázok 😃

miriam11
12. feb 2021

Ja si myslím, že áno. Vyskúšaj 😁♥️

miriam11
12. feb 2021

A ako požiadať? Precitaj si nejakú z tých kníh od Doreen.

autor
12. feb 2021

@miriam11 skúsim aj keď podľa mňa to nebude hneď akože sa to hneď nesplní 🤷‍♀️ ale skúsim