Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

bibinka
27. feb 2009

no tak vidím, že ďalšie kolá ani sledovať nebudem....je to grc.
Páčilo sa mi vyhlásenie Haspry, že niektorí interúreti tu ani nemajú čo robiť 😀 😀 😀 😀 stručne, jasne, výstižne. a Pyco dodal, že on s tým súhlasí či tak nejak podobne zaklincoval... 😅

nnikka
27. feb 2009

jj a mal pravdu

norik1
27. feb 2009

este som nevidela ani jednu cast... a asi ani neuvidim... 😀 😀 😀

anavila
27. feb 2009

trapovina

majcik
27. feb 2009

Janais ideeeee

nnikka
27. feb 2009

no ten Lucenic vyzeral jak sfetovany... dalsia nepochopitelna nomiacia poroty 😖

mirrinka
27. feb 2009

neviem čo je na tej sindlerke také dobré 😝

majcik
27. feb 2009

Mirrinka - to neviem ani ja ... porovnavat tuto skladbu s Vyznanim ... to by ma nikdy nenapadlo

nnikka
27. feb 2009

jj s vyznanim to nemalo absolutne nic spolocne okrem autora 😀

bibinka
27. feb 2009

no tak už definitívne ďalšie kolá nepozerám.Zašo šašo, a že pán spevák, fuj. ešteže slováci za slovákov nesmú hlasovať- mali by zúfalo málo hlasov,ak vôbec nejaké 😝 😝 😝 😝

dididi30
27. feb 2009

mirinka, moj muz by ti povedal co je na nej dobre, no kozy 😀 😀 😀 😉

nnikka
27. feb 2009

ja sa len cudujem kto im tam posiela tolko hlasov....

majcik
27. feb 2009

dididi - nooo, tak to ano, o to sa usilovne stara, aby si to /nielen/ chlapi vsimli ...

barborenka
27. feb 2009

ahojte ja som to nepozerala,asi nemusim banovat ako citam,kto vlastne teraz postupil?

majcik
27. feb 2009

Martina Schindlerova, skupina Janais a Zacharias Hubacek

monkula
27. feb 2009

ja som pozerala len vyhlásenie nominanta poroty a ten tragický výraz sa šindlerka ešte neodnaučila? 😝

venonna
27. feb 2009

cafte, no ja sa pripajam, ze je teda velmi malo toho, co sa da vybrat, k postupujucim - Sindlerka ciste ako interpretka, to uz si viac cenim Janais, kedze piesen je z vlastnej dielne... a porota mi dnes vyrazila dych... 😲

barborenka
27. feb 2009

takze sami superstaristi,je to trapne

monkula
27. feb 2009

no, veď tak to tam bude aj vyzerať.. hanba na sto rokov.

Češi posielajú formáciu Gipsy.cz 😅 😅
A minulý rok sa mi páčil azerbajdžan... 😵

martinabarak
27. feb 2009

Skoda, ze to Noc a Den nevyslo..... 😒

majcik
27. feb 2009

Barborenka - pozor, Jana z Janais nie je superstar.

Noc a Den boli podla mna falosniiii ... uff.

Vevonna - ano, to je velky rozdiel, u Janais bola ta kocka autorkou hudby i textu a dokazali sa presadit, kdezto Martina stavila na osvedceneho Lehotskeho ...

monkula
27. feb 2009

noc a deň mám rada, videla som ich aj na vinobraní v pezinku, aj tam boli trošku falošní.... 😅

barborenka
27. feb 2009

majcik ja som to myslela tak obrazne 🙂

jancia
27. feb 2009

ahojte tak ja som videla prve kolo takze sa vyjadrim iba k tomu... Andrea Zimanyova bola jednoznacne najlepsia... aj ked pesnicka sa mi az tak nepacila, ale myslim ze hanbu by nespravila... na rozdiel od takej Kepenovej, to co bolo ako? vsak to si ja lepsie spievam v sprche
😝
a manzel mal dobru poznamku ze naj pesnicka bola na konci - Tublatanka 😀

majcik
27. feb 2009

barborenka - je pravda, ze vela spevakov je tam prave zo superstar ...

Jancia - aj mne sa Andrea Zimanyova velmi pacila ... pocut, ze vie profesionalne narabat s hlasom ... ona bola fajn a dnes podla mna Jana ... inak ani nic ...

martinabarak
27. feb 2009

Hej boli dneska falosny.... Na koncerte som ich zazila zatial len naj, naj, takze trochu sklamana z dneska...

jancia
27. feb 2009

majcik ja ju poznam este zo SS bola o rocnik nizsie, vtedy sa chodilo z nasej skoly na taku sutaz Francuzska piesen a ked ona dala Edith Piaf tak az zimomriavky po tele isli 😵 si myslim ze aj tazsiu pesnicku mohli spravit aby viac ukazala...

majcik
27. feb 2009

Moze sa stat kazdemu, ze zaspieva falosne ... nemusi sa pocut a tak ... je to neprijemny pocit.

jancia
27. feb 2009

hmm a co taka Smatanova, ta tiez dava falosne a myslim ze nie len nahodou... ale teda neviem ci je aj v Eurovizii

majcik
27. feb 2009

Pocula som Smatanovu falosne spievat, ked bola citovo rozladena, dostala nejake ocenenie, presne neviem ake, ci to bol Slavik alebo nieco podobne a hned isla po tom spievat a to bol deeees. Neviem, ci je tiez v tejto sutazi.

Jancia - ona spievala aj na Let´s Dance, nie?