Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

raduska2006
17. mar 2009

Liliandax - IP 😉

lyly
19. mar 2009

aj ja som zavislacka na fb, nasla som tam kopec znamych 🙂 , ale tento novy dizajn sa mi vobec ale vobec nepaci. vy ste s nim spokojne? je to neprehladne, chaoticke ☹

mikalove
19. mar 2009

lyly máš pravdu,je to strašné,malo to zostať tak ako to bolo pred tým 😠

raduska2006
19. mar 2009

suhlasim, starsi bol prehladnejsi....

ella1
19. mar 2009

pre mňa to bolo chaotické vtedy aj teraz 😅 ale snažím sa....

bubba
19. mar 2009

teraz je tam apliakcia "stary facebook"cez ktoru sa to da nastavit...skusali ste to niektora?mne to nejdeeeeee kua neviem preco 😅

mikalove
19. mar 2009

nevšimla som,idem to pozrieť

mishusha
19. mar 2009

baby to bz aj mna zaujimalo...ten stary facebook ako aplikacia...pod cim to mam hladat???

mishusha
19. mar 2009

no kukam tak ani mne to nejde...vsetko som urobila spravne.... krok po kroku... a nic 😠

bubba
19. mar 2009

cisty ofajc ako aj to s tymi free sms...som to spravila sprave a aj tak mi to neslo.potom ked som si pridala tuto aplikaciu old facebook sa mi nainstalovala ta toolbar a tam to bolo!!cela happy som sa pustila do toho ze si poslem svoju prvu free sms...no....ak mate niekoho v ugande,alebo na ukrajine tak mozno to pojde ale SR som tam nenasla..takze bohuzel 😅

cipsinka
21. mar 2009

cauky baby,chcela by som sa len spytat,ze ako sa nadobro odhlasim z facebooku,vobec tam nechodim a nechcem tam byt registrovana,vopred velmi pekne dakujem 😉 😉 😉 😵 😵 😵

krasuliak
21. mar 2009

cipsi tak na co ked tam nechodis?? 😀 😀 aj u vas je pekne,? 🙂 🙂

cipsinka
21. mar 2009

cau krasuliak kde este teba nestretnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ano je tu krasne ale zima oproti predchadzajucim dnom. 😉 😉 😉 😉 😉 Chcem sa odtial odhlasit,nechcem tam byt a hotojo 😉 😉 😉 😉 😉 ,vies mi poradit??? 😅 😅 😅 😅 ,lebo ja som z toho facebooku hotova pipina,moc sa tam nevyznam 😖 😖 😖 😖 😅 😅 😅 😅 😅 😅

krasuliak
21. mar 2009

v nastaveniach mas nastavenie uctu a tam dole ze deaktivovat ucet 😉 😉

cipsinka
21. mar 2009

diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikes 😵 😵 😵 😵 😵 ,idem vykonat 😉 😉 😉 😉

krasuliak
21. mar 2009

daj vediet 😉

cipsinka
21. mar 2009

no spravila som to a mi napisalo,ze to mam zrusene,ale mozem sa kedykolvek vratit naspat ked tam zas natukam stare udaje,cize mail a heslo 😖 😖 😖 😖 😉 😉 😉 😉

krasuliak
21. mar 2009

tak bud happy ze to islo 😀

cipsinka
21. mar 2009

preco by to nemalo ist???? 😕 😕 😕 😕 😕 ,ci to si si len tipol,ze to tak mam urobit??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

krasuliak
21. mar 2009

nie vedel som

cipsinka
21. mar 2009

ved zato 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
18. apr 2009

hojte.Vcera som sa konecne dokopala a zaregistrovala sa na FB.No musim uznat ze je to celkom slusna zavislost 😅 uz dalsia 😅 😅 😅 😅

tina_
18. apr 2009

no ja som stary facebook nezazila, tak neviem o co som prisla, lebo vraj bol lepsi...
Mne tiez trvalo faaajne dlho, kym som sa tam zorientovala, dost veci mi liezlo na nervy...
Teraz sa tak trochu orientujem,...sem-tam najdem dakoho znameho, spravim kviz, odpisem par ludom, o ktorych viem, ze nie su na Koni, alebo na Gmaili 😀 ...

bianca
27. apr 2009

decka ani Vam nejde pet society ci to len mne? 😖

margaretka11
27. apr 2009

Bianca ani mne ho nechce vždy načítať. Zo začiatku som nemala takéto problémy, ale teraz sa tam niekedy dostanem až na tretíkrát. A najviac problémov mávam cez obed a je to ako naprotiveň lebo vtedy deti spia, mám chvíľku času a nemôžem závisláčiť 😝 😀

bianca
27. apr 2009

margi mne to blbni uz asi 3 den ale brutalne.

margaretka11
27. apr 2009

Bianca, musia mať oni nejakú chybu. Mne sa napr. bežne stáva, že nakŕmim a okúpem cicu, na chvíľu to odhlásim a keď sa vrátim tak okolo cice krúžia muchy a zdochýna od hladu. Ono akoby to neuložilo tie moje predošlé kroky alebo čo 😝

bianca
27. apr 2009

margi a na akej urovni si.Ja som zaciatocnik.Za 5 dni akurat slapem na 16-tku

margaretka11
27. apr 2009

íha tak teba to riadne chytilo, ja som tuším na 15-tej. Mám aj Super pets a tak medzi tým pobehujem, keď je čas 😉

bianca
27. apr 2009

ja to druhe radsej ani neskusam.Co je lepsie?