• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

9. januára 2017 
Liliandax - IP :wink:
17. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zavislacka na fb, nasla som tam kopec znamych :slight_smile: , ale tento novy dizajn sa mi vobec ale vobec nepaci. vy ste s nim spokojne? je to neprehladne, chaoticke :frowning2:
19. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyly máš pravdu,je to strašné,malo to zostať tak ako to bolo pred tým :angry:
19. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim, starsi bol prehladnejsi....
19. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mňa to bolo chaotické vtedy aj teraz :sweat_smile: ale snažím sa....
19. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je tam apliakcia "stary facebook"cez ktoru sa to da nastavit...skusali ste to niektora?mne to nejdeeeeee kua neviem preco :sweat_smile:
19. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevšimla som,idem to pozrieť
19. mar 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to bz aj mna zaujimalo...ten stary facebook ako aplikacia...pod cim to mam hladat???
19. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukam tak ani mne to nejde...vsetko som urobila spravne.... krok po kroku... a nic :angry:
19. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisty ofajc ako aj to s tymi free sms...som to spravila sprave a aj tak mi to neslo.potom ked som si pridala tuto aplikaciu old facebook sa mi nainstalovala ta toolbar a tam to bolo!!cela happy som sa pustila do toho ze si poslem svoju prvu free sms...no....ak mate niekoho v ugande,alebo na ukrajine tak mozno to pojde ale SR som tam nenasla..takze bohuzel :sweat_smile:
19. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky baby,chcela by som sa len spytat,ze ako sa nadobro odhlasim z facebooku,vobec tam nechodim a nechcem tam byt registrovana,vopred velmi pekne dakujem :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi tak na co ked tam nechodis?? :grinning: :grinning: aj u vas je pekne,? :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau krasuliak kde este teba nestretnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ano je tu krasne ale zima oproti predchadzajucim dnom. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Chcem sa odtial odhlasit,nechcem tam byt a hotojo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,vies mi poradit??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,lebo ja som z toho facebooku hotova pipina,moc sa tam nevyznam :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nastaveniach mas nastavenie uctu a tam dole ze deaktivovat ucet :wink: :wink:
21. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,idem vykonat :wink: :wink: :wink: :wink:
21. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj vediet :wink:
21. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spravila som to a mi napisalo,ze to mam zrusene,ale mozem sa kedykolvek vratit naspat ked tam zas natukam stare udaje,cize mail a heslo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bud happy ze to islo :grinning:
21. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco by to nemalo ist???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,ci to si si len tipol,ze to tak mam urobit??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie vedel som
21. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved zato :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte.Vcera som sa konecne dokopala a zaregistrovala sa na FB.No musim uznat ze je to celkom slusna zavislost :sweat_smile: uz dalsia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som stary facebook nezazila, tak neviem o co som prisla, lebo vraj bol lepsi...
Mne tiez trvalo faaajne dlho, kym som sa tam zorientovala, dost veci mi liezlo na nervy...
Teraz sa tak trochu orientujem,...sem-tam najdem dakoho znameho, spravim kviz, odpisem par ludom, o ktorych viem, ze nie su na Koni, alebo na Gmaili :grinning: ...
19. apr 2009 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka ani Vam nejde pet society ci to len mne? :confounded:
27. apr 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca ani mne ho nechce vždy načítať. Zo začiatku som nemala takéto problémy, ale teraz sa tam niekedy dostanem až na tretíkrát. A najviac problémov mávam cez obed a je to ako naprotiveň lebo vtedy deti spia, mám chvíľku času a nemôžem závisláčiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. apr 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margi mne to blbni uz asi 3 den ale brutalne.
27. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca, musia mať oni nejakú chybu. Mne sa napr. bežne stáva, že nakŕmim a okúpem cicu, na chvíľu to odhlásim a keď sa vrátim tak okolo cice krúžia muchy a zdochýna od hladu. Ono akoby to neuložilo tie moje predošlé kroky alebo čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margi a na akej urovni si.Ja som zaciatocnik.Za 5 dni akurat slapem na 16-tku
27. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
íha tak teba to riadne chytilo, ja som tuším na 15-tej. Mám aj Super pets a tak medzi tým pobehujem, keď je čas :wink:
27. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to druhe radsej ani neskusam.Co je lepsie?
27. apr 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok